אז למה לא כל יום פורים: חתונת התחפושת של שרונה

מלכת המתוקים שרונה לוינבאום ובעלה יוני, החליטו שהמשפט “אז למה לא כל יום פורים” ממש לא תקף לגביהם. אין ספק שפורים הוא אחד החגים הכי אהובים בשנה, ובעולם החתונות בכלל יש לא מעט זוגות שבוחרים לחגוג אותו בחתונת פורים ססגונית ומיוחדת, אבל היום, בפעם הראשונה בבלוג, אנחנו מארחות חתונת פורים בקונספט אגדות שבכלל לא התקיימה במהלך חג פורים. החתונה של שרונה ויוני, שהתקיימה בספטמבר האחרון, הייתה חתונה שמחה וצבעונית ששילבה את האהבה של שרונה לדיסני ולאגדות וכללה שחקנים שהתחפשו לדמויות מסרטי דיסני, צארלי בממלכת השוקולד, מלכת הלבבות, סינדרלה, שלגיה והכובען המשוגע .שרונה הכלה מספרת שתמיד הייתה לה אהבה לדיסני ולאגדות, ולכן כשהחלו לתכנן את החתונה, היה להם ברור שהקונספט יהיה חתונה מהאגדות.

שרונה לוינבאום, אחת הכלות הכי מדליקות שיצאנו לנו לארח במדור שלנו, היא בלוגרית אוכל משעשעת וויראלית, המעלה על בסיס שבועי סרטונים של מתכונים טעימים ומשמינים בקטע מוגזם. הכל התחיל לפני שנתיים כששרונה העלתה לפייסבוק סרטון בו היא מכינה עוגייה ענקית מבצק פריך אותו עטפה במלא ממתקים. תוך שמונה ימים הסרטון עמד על 15 מיליון צפיות והיום עומד על מעל 200 מיליון צפיות בכל העולם. מאז הסרטון הראשון, שרונה העלתה לעמוד הפייסבוק שלה (העומד על מעל 50 אלף עוקבים), למעלה 200 סרטונים של מתכונים מתוקים, והיא עושה שיתופי פעולה עם חברות אוכל וממתקים. שרונה מספרת שמעבר לאהבתה לאגדות, היה לה חשוב בחתונה להביא לידי ביטוי את אהבתה למתוקים.

אז למה לא כל יום פורים: חתונת התחפושת של שרונה אז למה לא כל יום פורים: חתונת התחפושת של שרונה אז למה לא כל יום פורים: חתונת התחפושת של שרונהאז למה לא כל יום פורים: חתונת התחפושת של שרונה אז למה לא כל יום פורים: חתונת התחפושת של שרונה

אז איך משלבים בחתונה גם אהבה לאגדות וגם אהבה למתוקים? מסתבר שבדיוק ככה. החתונה הייתה מלאה באלמנטים מעולם האגדות המשלבים המון צבע ומאפים מתוקים וטעימים, החל מההזמנות לחתונה על גבי חפיסת שוקולד ועד עוגת חתונה של סינדרלה. פתקי הושבה הוכנסו לעוגיות מזל, קאפקייקס עם עיטורי בצק סוכר בצורות של ספר “once upon a time”, הוגשו לאורחים ואת החתונה סגרה עוגת חתונה שלוש שכבות עם בצק סוכר בצורה של קרוסלה וציפורים מהסרט “סידנרלה”. בנוסף למתוקים, עיצוב החתונה היה מורכב מאמלנטים מהאגדות: כתרי זהב, נעל זכוכית, קלפים של עליסה בארץ הפלאות, שעון זהב, מנורת זהב של ג’יני, ספלי תה הקשורים לעצים ושעון זהב ענק שהיה תלוי בכניסה לחתונה.

חודש לפני החתונה, כשכמעט הכל כבר היה סגור, שרונה ויוני הרגישו שבנוסף לכל העיצוב, הם רוצים לעשות עוד משהו מיוחד וכך הגיעו לרעיון של השחקנים המחופשים: “הרגשתי שאני רוצה להביא משהו אחר לחתונה שאנשים עדיין לא ראו וכך הגענו לרעיון של שחקנים שמחופשים לדמויות דיסני שמתקשרים עם האורחים במהלך החתונה וממש מכניסים את האורחים לעולם האגדות. שלגייה ששואלת את האורחים האם לאכול מהתפוח, סינדרלה שמחפשת את נעל הזכוכית והנסיך אחריה, הכובען המשוגע שמוזג לאורחים תה דמיוני וכו. זו הייתה הפעם הראשונה שהחקנים האלו הגיעו לחתונה, עד אז הם היו מופיעים באירועי חברה והפקות שונות ולי היה מספק לדעת שזו תהיה הפעם הראשונה שעושים דבר כזה בארץ בחתונה שלנו”.

שרונה ויוני, תודה שהראתם לנו שממש לא צריך לחכות לפורים כדי להרים אירוע צבעוני, כיפי עם המון סטייל. מאחלות לכם שכל החיים תהיו מאושרים בדיוק כמו ביום החתונה שלכם. המון מזל מזל טוב ופורים שמח לכל הקוראים והקוראות שלנו!!!

אז למה לא כל יום פורים: חתונת התחפושת של שרונה אז למה לא כל יום פורים: חתונת התחפושת של שרונהאז למה לא כל יום פורים: חתונת התחפושת של שרונה

אז למה לא כל יום פורים: חתונת התחפושת של שרונהאז למה לא כל יום פורים: חתונת התחפושת של שרונהאז למה לא כל יום פורים: חתונת התחפושת של שרונהאז למה לא כל יום פורים: חתונת התחפושת של שרונהאז למה לא כל יום פורים: חתונת התחפושת של שרונהאז למה לא כל יום פורים: חתונת התחפושת של שרונהאז למה לא כל יום פורים: חתונת התחפושת של שרונהאז למה לא כל יום פורים: חתונת התחפושת של שרונה אז למה לא כל יום פורים: חתונת התחפושת של שרונה אז למה לא כל יום פורים: חתונת התחפושת של שרונה אז למה לא כל יום פורים: חתונת התחפושת של שרונה אז למה לא כל יום פורים: חתונת התחפושת של שרונהאז למה לא כל יום פורים: חתונת התחפושת של שרונה אז למה לא כל יום פורים: חתונת התחפושת של שרונה אז למה לא כל יום פורים: חתונת התחפושת של שרונה

מומלצים מתוך הכתבה >>

כל אנשי המקצוע

מקוםהנחלהצילוםחיים אפריאט
שחקנים בתחפושתepica bold events
עיצובנגה רץ
שמלת כלהענבל דרור וגליה להב
איפורנאור אפל
שיערמיקי זייתוני
קאפקייקסmikies cake boutique
עוגת חתונהcake shop
מתנות לאורחיםעוגייה בצורה של פטרייה עם כיתוב "eat me " של mikis cake boutique
הזמנות ומיתוגקמפרי ולימון
שיר כניסה לחופהkc and Jojo - All My Life
שיר שבירת כוסThe Knack - My Sharona
דיג'ייערן ברנע
עיצובנגה רץ
לוק חתןזארה
תכשיטיםקרן וולף
קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונת קונספט
תגיות
הנחלה,חיים אפריאט
Menu Title
x