קטגוריות מהבלוג:חתונות אמיתיות

אליסה ובחיר ליבה: pure love

14/06/2016

החתונה של אליסה ובן זוגה מדהימה מכל הבחינות – החל מהלוקיישן, העיצוב והכי הרבה הסיפור הכל כך מרגש של הזוג שמתחיל מפציעה קשה בפעילות בעזה וממשיך לחתונה חגיגית, שמחה ומלאת אושר ואהבה טהורה.

אליסה הכירה את בן זוגה לפני כעשר שנים בארוחה משפחתית. דרכיהם הצטלבו רק פעם אחת וכל אחד פנה לדרכו. כעבור שלוש שנים כשאליסה הייתה חיילת, נודע לה שהוא, ששירת ביחידה מובחרת, נפצע קשה בפעילות בעזה. היא החליטה להרים טלפון ולדרוש לשלומו, ומשם מהר מאוד האהבה ביניהם פרחה. הם עברו ביחד את תהליך השיקום הלא פשוט, את חזרתו ליחידה בה שירת ואת קורס הקצינים שהוא סיים בהצטיינות. ניצחון גדול ומרגש.

אליסה ובחיר ליבה, הם זוג חובב טיולים וספורט אתגרי, במהלך השנים ביחד הם טיילו באין סוף מקומות, בין היתר ביפן, ניו זילנד, איסלד ואפריקה. בכל טיול  ציפתה אליסה לקבל את הטבעת הנחשקת. שבסופו של דבר הגיעה שבע שנים אחרי שהכירו, ב 1.1.16, על גשר קטן בסנטרל פארק בניו יורק, רק שניהם ועוד 50 זרים שמחאו כפיים מסביב. היה נורא מרגש ולמרות הדריכות של אליסה, הוא הצליח להפתיע אותה. אליסה היא קוראת אדוקה של האתר שלנו ומכירה את רוב החתונות לפרטי פרטים. לכן כשהגיע הזמן לבחור שמלת כלה, היא כבר ידעה שתפנה לסטודיו של ליהי הוד שם שמלה קלאסית . אליסה מספרת שבניגוד למה שרוב הכלות עושות, בן זוגה היה שותף מלא בבחירת השמלה.

אליסה נעזרה באתר שלנו לא מעט, לכן כשהגיע הזמן לבחור ספקים וקונספט לחתונה היה לה וויז’ן ברור לאירוע שיהיה. הקונספט שנבחר ע”י הזוג הוא סגנון שנות ה-20, סטייל גטסבי הגדול. הוא לבש חליפה קלאסית של Tom Ford ואליסה שמלה מושלמת וקלאסית של ליהי הוד, הלוק של אליסה כלל גם שיער פזור (הבן זוג התעקש) ואיפור עדין מעשה ידיה של עדי סולומון הנהדרת. את החתונה ערכו בבית על הים ביפו מול נופי תל אביב המהממים. המקום הפך בערב זה לחגיגת שנות ה20 עם עיצוב שכלל המון זהב, שחור וסידורי פרחים מהממים. את טקס החופה ערך הרב הצבאי הראשי, אבא של חבר שלו מהיחידה. היה ממש מרגש ולא נשארה עין יבשה בקהל.

כפי שאמרנו החתונה הזאת מלאה בדברים מהממים – מהסיפור הסופר מרגש ומעורר השראה של זוג מופלא ועד הלוק המושלם שלהם והעיצוב המוקפד. כמה קסם ואהבה מכל תמונה ותמונה – המון מזל טוב.

אליסה ובחיר ליבה: pure love אליסה ובחיר ליבה: pure love אליסה ובחיר ליבה: pure love אליסה ובחיר ליבה: pure love אליסה ובחיר ליבה: pure love אליסה ובחיר ליבה: pure love אליסה ובחיר ליבה: pure love אליסה ובחיר ליבה: pure love אליסה ובחיר ליבה: pure love אליסה ובחיר ליבה: pure love אליסה ובחיר ליבה: pure love אליסה ובחיר ליבה: pure love אליסה ובחיר ליבה: pure loveאליסה ובחיר ליבה: pure love אליסה ובחיר ליבה: pure love אליסה ובחיר ליבה: pure love אליסה ובחיר ליבה: pure love אליסה ובחיר ליבה: pure love אליסה ובחיר ליבה: pure loveאליסה ובחיר ליבה: pure love אליסה ובחיר ליבה: pure love אליסה ובחיר ליבה: pure love אליסה ובחיר ליבה: pure love

אנשי המקצוע

מיקום: מיקום
צילום: דימה ויזנוביץ
שמלה: שמלה
הפקה: דור לב
איפור ושיער: איפור ושיער
נעליים: Christian Louboutin
אקססוריז: מתנה מאמא
בגדי החתן: Tom Ford
הזמנות: טונה אדומה
עיצוב: ג'ואנה ואליזבת
מוזיקה: דלית רצ'סטר
שיר כניסה לחופה: "יחידה שלי" קובי אפללו
שיר שבירת כוס: מיקס של "לכי תספרי לכולם" ו- shut up and dance
אורחים: 280
התארגנות: אצל ההורים
מיתוג: טונה אדומה
מתנות לאורחים: כרטיסי חיש גד
לוקיישן צילומים: שמורת נחל שורק וטיילת יפו
זמן ארגון חתונה: 4 חודשים
Menu Title
x