טעים ונעים בגן הורדים | בלוג חתונות – מיי דיי
מגדל עמוד כתבות פקטורי

טעים ונעים בגן הורדים

מה שהופך את החגים נפלאים, ואת חנוכה לכזה במיוחד, זה העובדה שהם מכנסים אותנו יחד עם בני המשפחה והחברים שלנו. כמו בחתונה, גם בזמן החגים המפגשים האלה ממלאים אותנו בכוח ושמחה. החגים הם גם זמן נהדר לחגוג עם המשפחה המקצועית שלנו – העסקים והיוצרים שעוזרים לנו להרכיב את העולם תוכן שלנו.

אז לכבוד חג החנוכה ולקראת תחילה של שנה חדשה, הנה הפקה חגיגית באחד מהמקומות היפים ומטופחים בארץ לאירועים, גן ורדים, בשיתוף פעולה של צוות נפלא מהבלוג שיודע בדיוק איך להפוך יום רגיל לחגיגה של ממש. את ההפקה עיצבה המעצבת קים ביולו, אשר מומחית בבחירה של פלטות צבעים מדוייקות עם שילוב של אלמנטים נכונים, היוצרים תמיד עיצוב יצירתי ומהמם.

הלוקיישן: גן במרכז הארץ ששם דגש על בוטניקה ומבטיח פינה ירוקה בכל חודשי השנה. הלוק: רומנטי וטבעי. הפרחים: פרחי חורף מהממים. האווירה: מושלמת.

כל המשתתפים המוכשרים מחכים לכם בסופו של הפוסט. בשמם ובשמנו מאחלות לכם חג שמח ושנה מלאה בחלומות והגשמתם!

טעים ונעים בגן הורדים טעים ונעים בגן הורדים טעים ונעים בגן הורדים

טעים ונעים בגן הורדים טעים ונעים בגן הורדיםטעים ונעים בגן הורדים טעים ונעים בגן הורדים טעים ונעים בגן הורדים טעים ונעים בגן הורדים טעים ונעים בגן הורדים טעים ונעים בגן הורדים טעים ונעים בגן הורדים טעים ונעים בגן הורדים

תודה לבעלי המקצוע המוכשרים ונהדרים שלקחו חלק בהפקה הזאת:

לוקיישן: גן ורדים // צילום: דרור עינב // עיצוב והפקה: קים ביולו // איפור ושיער: צליל שן // שמלה: טלי הנדל // נעליים: רוני קנטור // הד פייס: תמי בר לב// חליפות: דורון אשכנזי// מיתוג והפקה: אנה פוליקוב //  דוגמן: ולד מארווין // דוגמנית: עדי מויאל

 

 

 

קטגוריות
השראה
תגיות
גן ורדים,דרור עינב,טלי הנדל,צליל שן,קים ביולו,קים ביולו הפקה ועיצוב אירועים,רוני קנטור,תמי בר לב
Menu Title
x