בלוג חתונות הוא בלוג השראתי לארגון חתונה בישראל שמתעדכן מדי יום. בבלוג חוכלו למצוא השראה לשמלות כלה, עיצובי חתונה, תסרוקות, סגנונות איפור, זרי כלה, רעיונות מיוחדים ואת המיטב מתחום החתונות בארץ ובעולם. הצטרפו אלינו לחווית ארגון אחרת.

עריכת פרטים אישיים בחתונות

במידה ונכנסתם בטעות ניתן פשוט לצאת ללא עריכה
קטגוריות מהבלוג:לוחות השראה
Find the Best

לוח שישי: חתונת חוף

07/06/2013

לא יאמן איך הזמן טס, והנה אנחנו כבר בלוח ההשראה השלישי שלנו. הפעם לא יכולנו להתאפק ובמיוחד אחרי הפקת החוף שעשינו השבוע (שבקרוב מאד תעלה לבלוג) היינו חייבות השבוע ליצור לוחות השראה לחתונת חוף אמיתית, כזאת שמתקיימת ממש על החול של חוף הים.

חתונות חוף הם דבר די נדיר בארצנו, אבל נספר לכן שאנחנו תמיד חלמנו על חתונה בדיוק כזאת. אין ספק שבעתיד הנושא יככב שוב במדור זה, ובינתיים קבלו 2 לוחות השראה שיכניסו אתכם לאווירת קיץ שמחה ואולי גם ייתנו לכם קצת השראה לחתונה שלכם, גם אם היא לא מתוכננת להיות ממש על חוף הים.

אתם מוזמנים גם לבקר במדור חתונות אמיתיות שלנו כאן בשביל עוד השראה מחתונות של זוגות שלנו שהתחתנו ממש ליד המים. 

סופ”ש רגוע, נעים ומלא אהבה לכולם. 

תמונות:  זוג בחוף צילום והפקה בקי בלו מרמלייד; שלט מעץ Style me Pretty לקניה מ Etsy ; כניסה לחופה עם צדפים  Bridal Guide ; תיק ים לאורחים Elizabeth Anne Designs ; תכשיט לכלה יחפה Etsy; מרכז שולחן מצדפות עיצוב בלוסם  

 

תמונות:  מרכז שולחן עם פרחים ורודים Style me Pretty ;  תאורת חוף Style me Pretty;  קישוט חופה עם כוכבי ים Wedding Bee; שמשיות כקישוט לכסאות לקניה מ Shore Chic; כוכב ים לחתן Martha Stewart ;  שלט מעץ Etsy

רשמו תגובה

*
*

* שדה חובה. כתובת המייל לא תופיע באתר
Menu Title