לזכר האבא: החתונה המרגשת של קיילי ומעין

אביה של קיילי נפטר לפני 14 שנים, אך נוכחותו בחתונה שלה עם מעין הייתה מוחשית ומורגשת. מהצעת הנישואין ועד לטקס החופה – הוא היה שם וליווה אותה ברגעים החשובים בחייה

כשמעין הציע לקיילי נישואין הוא לא הסתפק בטבעת אחת, אלא בשתיים. הוא ירד על ברכיו ושלף את הראשונה מביניהן, שאת הרעיון לה שאב מתוך לוח ההשראה הסודי שיצרה קיילי בפינטרסט. “זאת ממני”, אמר, “וזאת ממנו”, הוסיף, והגיש לה טבעת נוספת, מוכרת. הייתה זו טבעת שאביה של קיילי, שנפטר לפני 14 שנים והיה מעצב תכשיטים, הכין בעצמו עבור אימה לפני למעלה משלושים שנה. קיילי, שהתרגשה מאוד מהמעמד (וכמובן נענתה למעין בחיוב), מספרת כי היא הרגישה שאביה האהוב ממש נוכח לצידה באחד הרגעים המשמעותיים בחיים שלה.

קיילי ומעין הכירו לפני ארבע שנים כאשר קיילי, שהתגוררה אז בקנדה, הגיעה לביקור משפחתי בארץ. תשעה חודשים נמשך הקשר שלהם בשלט רחוק, עד שהיא חזרה לתקופה של חודש, בעיקר כדי לבלות עם מעין. משם היה ברור לשניהם שהקשר רציני, וזמן קצר לאחר מכן החליטה קיילי להתיק את מגוריה לישראל ולחיות עם מעין.

לזכר האבא: החתונה המרגשת של קיילי ומעיןלזכר האבא: החתונה המרגשת של קיילי ומעין לזכר האבא: החתונה המרגשת של קיילי ומעיןלזכר האבא: החתונה המרגשת של קיילי ומעיןלזכר האבא: החתונה המרגשת של קיילי ומעין

התאריך שקבעו השניים לחתונה היה מהול בעצב ובשמחה גם יחד. מן הצד האחד, בתאריך זה הם נפגשו ארבע שנים לפני כן, ומן הצד השני, זהו החודש בו מציינת קיילי את פטירתו של אביה. “בכל שנה זוהי תקופה קשה עבורי, ולכן היה לי חשוב לאזן אותה ולמהול את העצב – בשמחה”, מסבירה קיילי.

האירוע, אליו הוזמנו מעל 40 אורחים מחו”ל, התקיים ביקבי קיסריה. בוקר ההתארגנות החל במלון אלמא, וחברותיה של קיילי שליוו אותה זכו לקבל ממנה מתנה: צמיד זהב עליו חרוט המשפט “Heart of Gold”. למעין העבירה קיילי מכתב עם הקדשה אישית שהוא זכה לקרוא לפני שראה אותה לראשונה בשמלת כלה.

בחופה הזכיר הרב שקידש את הזוג את אביה המנוח של קיילי וציין כמה הוא חסר לכולם במעמד המרגש. “כמו בהצעת הנישואין, גם בחתונה הרגשתי אותו ממש נוכח”, משתפת קיילי. “הטבעת שהשארתי על האצבע שלי הזכירה לי שהוא לגמרי כאן, אוחז בידי”.

הטיפ של קיילי היפהפייה לכלות שבדרך הוא לקחת את יום החתונה בקלות ולשחרר את הלחץ. “גם אם שום דבר לא קורה כמו שתכננתן – תיהנו מכל רגע ביום הזה, כי הוא פשוט עף”, היא מסכמת. ולנו לא נותר אלא להסכים.

לזכר האבא: החתונה המרגשת של קיילי ומעין לזכר האבא: החתונה המרגשת של קיילי ומעין

לזכר האבא: החתונה המרגשת של קיילי ומעין לזכר האבא: החתונה המרגשת של קיילי ומעין לזכר האבא: החתונה המרגשת של קיילי ומעיןלזכר האבא: החתונה המרגשת של קיילי ומעין לזכר האבא: החתונה המרגשת של קיילי ומעיןלזכר האבא: החתונה המרגשת של קיילי ומעיןלזכר האבא: החתונה המרגשת של קיילי ומעין

כל אנשי המקצוע

מקום האירועיקבי קיסריה
צילום סטילסSigala Photography
צילום וידאוFuchsia
תא צילוםיובל שרון
שמלת כלהMartina Liana Bridal
איפורקארין גירון
שיערHodaya Beauty HB Hair and Makeup Artist
נעלי כלהBadgley Mischka
הד פיסOlivia The Wolf
עיצוב פרחיםלובה פרחנות
מוזיקהFat Cat DJ Eyal Katz
שיר כניסה לחופהColdplay - Sky Full of Stars - piano version
שיר שבירת כוסIsley Brothers - Shout
טבעותMary Jewellery
עיצובאיילת להט
קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונות ליד הים
תגיות
אורחים מחו"ל,חתונות אמיתיות,יקבי קיסריה

אולי יעניין אותך גם

פסטיבל של אהבה: חתונת שטח בכליל

מסיבת קוקטייל בטבע: החתונה של ליטל ופרד

Highschool Love: רן ומור

החגיגה הקובנית של הדר ואורי

בפארק הירקון: החתונה של חן ועופר

המסיבה חייבת להמשיך: החתונה של נעמי ואורי

Menu Title
x