מהכיתה לחופה: החתונה של הדס ויניב | בלוג חתונות – מיי דיי

מהכיתה לחופה: החתונה של הדס ויניב

אולי אחד הדברים הכי משמעותיים ביום החתונה זה האנשים שהחתן והכלה בוחרים להקיף מסביבם, ועבור זוג אחד מתחום החינוך בוקר החתונה כלל בחירה מיוחדת ומרגשת שמביאה לנו סיפור על חינוך, אהבה ומסירות.

הדס ויניב הכירו לפני עשר שנים כשלמדו יחד בוינגייט. במשך שנים הם היו ידידים טובים ולימים יניב הפך למחנך בכיתה א׳ והדס לגננת. שניהם מאד אוהבים את העבודה שלהם והיא חלק בלתי נפרד מחייהם. לכן, בצעד יוצא דופן ומרגש ביוחד, החליטו הדס וניב לבלות את בוקר החתונה שלהם כל אחד עם הילדים אותם הוא מחנך. רק לאחר מכן, נפגשו בבית הוריה של הדס ומשם נסעו לאירוע שלהם. 

את ילדי הגן, הדס מלווה כבר שלוש שנים, מטרום טרום חובה, והיא מספרת שהם היו חלק מכל התהליך של החתונה. במשך חודשים היא הייתה מספרת להם על כל ההכנות לחתונה והחוויות שלה, ולכן זה היה טבעי מבחינתה שהם יהיו חלק מהיום הגדול שלה. אין ספק שמדובר ברגע שלא רק הדס ויניב יזכרו לכל החיים, אלא גם הילדים הקטנים.

הדס הכלה מספרת שמי שהפיק את החתונה בפועל היו ההורים שלה שמאוד נהנו מתהליך ארגון החתונה. אמה של הדס הייתה אחראית על בחירת הספקים בתחום העיצוב ואביה בחר את הצלמים. להדס ויניב זה היה נוח כי זה השאיר להם זמן להתעסק במה שהכי חשוב להם – השליחות שלהם כמחנכים.

אין ספק שהסיפור הזה מרגש במיוחד, וגם מראה על האהבה הגדולה של אנשי חינוך לילדים אותם הם עוזרים לגדל. מזל טוב הדס ויניב – שתזכו להמון שנים של אושר.

מהכיתה לחופה: החתונה של הדס ויניב מהכיתה לחופה: החתונה של הדס ויניב מהכיתה לחופה: החתונה של הדס ויניב מהכיתה לחופה: החתונה של הדס ויניב מהכיתה לחופה: החתונה של הדס ויניבמהכיתה לחופה: החתונה של הדס ויניב מהכיתה לחופה: החתונה של הדס ויניב מהכיתה לחופה: החתונה של הדס ויניב מהכיתה לחופה: החתונה של הדס ויניב מהכיתה לחופה: החתונה של הדס ויניב מהכיתה לחופה: החתונה של הדס ויניב מהכיתה לחופה: החתונה של הדס ויניב מהכיתה לחופה: החתונה של הדס ויניבמהכיתה לחופה: החתונה של הדס ויניב מהכיתה לחופה: החתונה של הדס ויניבמהכיתה לחופה: החתונה של הדס ויניב מהכיתה לחופה: החתונה של הדס ויניב מהכיתה לחופה: החתונה של הדס ויניב מהכיתה לחופה: החתונה של הדס ויניב מהכיתה לחופה: החתונה של הדס ויניבמהכיתה לחופה: החתונה של הדס ויניב

כל אנשי המקצוע

  • צילוםאיה ואבי
  • מקוםחוות רונית
  • שמלת כלהאניה פליט
  • איפורדנה קוסמן
  • שיערכפיר גולדשטיין
  • עיצובעידו פריד
קטגוריות
חתונות אמיתיות
Menu Title
x