מפריז לירושלים: חתונה בבית כנסת עתיק

מדי שנה מגיעים מאות זוגות מצרפת כדי להתחתן בישראל אבל בזמן שרוב החתונות האלה נמצאות מתחת לרדאר שלנו, יש כאלה שפשוט אי אפשר שלא להתעכב עליהם וגם לשתף.

אז החתונה של היום לוקחות אותנו אל אזור העיר העתיקה בירושלים, לאירוע ב2 חלקים שמתחיל בחופה מרגשת בבית כנסת עתיק וממשיך למסיבת חתונה אל תוך הלילה במלון וולדרוף אסטוריה החדש.

פאני וגיום כאמור הם זוג שחי בפריז שהחליטו להגשים את החלום שלהם ולהתחתן בישראל. הם בחרו באזור ירושלים העתיקה כלוקיישן ליום הגדול שלהם מה שללא ספק היה חוויה עבור עשרות האורחים שלהם שהגיעו לחגוג איתם מחו״ל.

בשבוע שקדם לחתונה לא נפגשו הזוג בכלל, ובעצם ראו אחד את השנייה לראשונה רק בדרך לחופה כשגיום הגיע לכסות את פאני. הטקס עצמו התקיים בעיר העתיקה במתחם ארבעת בתי הכנסת הספרדיים  – בתי כנסת ברובע היהודי שקיימים מאז המאה ה16 (!!). אחרי טקס החופה המרגש (שפאני מספרת היה החלק הכי מרגש ומשמעותי של היום שלה), חזרו האורחים למנוחה במלון בזמן שפאני ובעלה הטרי יצאו להצטלם בסמטאות העיר העתיקה עם צוות הצלמים שבחרו – luz .

לוק החתונה של פאני רק מחדד משהו שאנחנו מרגישות כבר הרבה זמן – ששמלות כלה עם פרונט יותר סגור הן יפיפיות, קלאסיות ומהממות במיוחד לחלק היותר רשמי של האירוע. כמובן שאחרי זה אפשר להסיר את החלק העליון ולהישאר עם גרסה קלילה יותר של שמלה בדיוק כפי שפאני עשתה בשלב הריקודים כשהשמלה הסגורה שלה הפכה לשמלת סטרפלס מהממת. על עיצוב השמלה אגב – הייתה אחראית אחת מהמעצבות הבינלאומיות האהובות עלינו, delphine manivet.

בערב נפגשו שוב כולם למסיבה אל תוך הלילה במלון וולדרוף אסטוריה הירושלמי, ולנו כל החתונה הזאת עשתה חשק לסיבוב בירושלים, עיר שלא מככבת אצלנו מספיק בבלוג ושללא ספק אחד המקומות המיוחדים בעולם להתחתן בהם.

חתונה בירושלים חתונה בירושלים חתונה בירושלים חתונה בירושלים חתונה בירושלים חתונה בירושלים חתונה בירושלים חתונה בירושלים חתונה בירושליםחתונה בירושלים חתונה בירושלים חתונה בירושליםחתונה בירושלים חתונה בירושלים חתונה בירושלים חתונה בירושלים חתונה בירושלים חתונה בירושליםחתונה בירושליםחתונה בירושלים חתונה בירושליםחתונה בירושלים חתונה בירושלים חתונה בירושלים
חתונה בירושלים חתונה בירושלים חתונה בירושלים
חתונה בירושלים חתונה בירושליםחתונה בירושלים חתונה בירושלים

מומלצים מתוך הכתבה >>

כל אנשי המקצוע

טקס חופהבתי הכנסת הספרדיים בירושלים
לוקיישן מסיבהמלון ולדורף אסטוריה
צילוםLuz
שמלת כלהdelphine manivet
איפורStephanie BendAnoun
שיערSteve Suissa
נעלייםSergio Rossi
חליפת חתןBrunello Cucinelli
מוזיקהקליינטה
שיר כניסה לחופהירושלים של זהב
שיר שבירת כוס מוזיקה חסידית
הפקהmarriage en israel
צלם וידאויאיר שילוח
כמות אורחים200
קטגוריות
חתונות אמיתיות
תגיות
delphine manivet,חתונה בירושלים,לוז | LUZ
Menu Title
x