קרן וג’וש

קרן וג’וש הם דוגמא נהדרת לקיבוץ גלויות בארצינו קרן נולדה וגדלה בצפון קרוליינה ואילו ג’וש במקור מדרום אפריקה, גדל בקנדה. שניהם עולים שנפגשו בארץ, הם ארגנו חתונה בינלאומית מקסימה ואינטימית בבית אנדרומדה ביפו. עם שילוב נהדר בין דרום אמריקאים, ארגנטיניים, בריטים, קנטים אמריקאים וכמובן ישראלים.

קרן וג’וש הכירו במקרה דרך חבר משותף במהלך מפגש חברים, בפגישתם הראשונה הם פשוט פטפטו בלי סוף על החלטתם לעלות ארצה, על קשיי העלייה ועל ההזדמנויות שנפתחו בפניהם וכמובן החליפו טלפונים. הפגישה הבאה שלהם כמעט התפספסה, קרן לא הרגישה טוב, אך ג’וש פירש את סירובה להיפגש, כחוסר עניין מצידה וכדי להיפגש בשנית, קרן הייתה צריכה ליזום. מהרגש שיצאו לדייט הראשון שלהם, שניהם היה ברור שמצאו זה את זו.

הצעת הנישואין לא איחרה לבוא, ביום הולדתה ג’וש ארגן לפיקניק רומנטי על אחת הגבהות של יפו העתיקה. הנוף היה עוצר נשימה וג’וש שלף טבעת זהב (מאוחר יותר הזוג עיצב אותה יחדיו). קרן הופתעה ולא הייתה בטוחה האם מדובר בהצעת נישואין או במתנת יומולדת, הסתבר שגם וגם. הצעת הנישואין התקיימה ביום שבו התקיים מצעד הגאווה בתל אביב, וקרן שמחה שיום אהבתם שולב ביום האהבה של הקהילה.

יום החתונה היה מרגש במיוחד, מזג האויר היה נפלא, קרן לא ידעה אילו הפתעות יוליד היום הקסום הזה, אבל היא שמחה שמשפחת הקרובה לצידה ביום המאושר בחייה. קרן וג’וש אתם יפים ונפלאים, החתונה לכם מרגשת והלוק של קרן פשוט עוצר נשימה.  מזל טוב

קרן וג'וש קרן וג'וש קרן וג'וש קרן וג'וש קרן וג'וש קרן וג'וש קרן וג'ושקרן וג'וש קרן וג'וש קרן וג'וש קרן וג'וש קרן וג'וש קרן וג'ושקרן וג'וש קרן וג'וש קרן וג'וש קרן וג'וש קרן וג'וש קרן וג'וש קרן וג'וש קרן וג'וש

קרן וג'ושקרן וג'וש קרן וג'וש

 

מומלצים מתוך הכתבה >>

כל אנשי המקצוע

מיקוםבית אנדרומדה
צילוםלוז-LUZ
וידאוטל הרמן
שמלת כלהDavid's Bridal
שיערמיקי זיתוני
איפורשירן פריד
נעלייםEtienne Aigner
בגדי חתןKenneth Cole Reaction
עיצובליהי אורניג
מוזיקהNOVO Music- DJ Zvi Miller
הפקהאבר אפטר
אקססוריזעינב פדידה
הזמנותדקלה
שיר כניסה לחופהעידן רייכל - בלילה
שיר שבירת כוסChezidek- All My Life
אורחים115
טבעותסמדר
רבRabbi Michael Boyden
כתובהShiri Lanzer
קטגוריות
חתונה קלאסית,חתונות אמיתיות
תגיות
בית אנדרומדה,לוז | LUZ,ליהי אורינג

אולי יעניין אותך גם

נווה מדבר: חתונה מרעננת בשדה בוקר

שתי חתונות, שתי מדינות, שמלה אחת

חתונת שטח במושב מגשימים

לארגן חתונה ב-10 ימים: היום הגדול של לורן וגיא

התחתנו איפה שהתאהבו: גבי ורן

תוך חודשיים: הזוג שארגן חתונת מדבר מרהיבה

Menu Title
x