Accidentally in Love: החתונה של קורל ונאור

היא הרעישה לשכנים, הוא עבד בסיירת ביטחון ונקרא לעשות סדר. מה שהתחיל בתלונה המשיך לזוגיות ארוכה שהגיעה לשיאה שמונה שנים אחר כך, בחתונתם של קורל ונאור

יש זוגות שמכירים דרך חברים, אפליקציות היכרויות או מסגרות משותפות, ויש כאלה שנפגשים בסיטואציות שנראות כאילו נלקחו הישר מתסריט של קומדיה רומנטית. כזה הוא הסיפור של קורל ונאור, שנסיבות ההיכרות שלהם משעשעות במיוחד: לפני שמונה שנים ישבה קורל עם חברותיה בפארק רעננה ובלי לשים לב הן דיברו וצחקו בקול רם והרעישו לשכנים הגרים בסביבה. טלפון אחד של השכנים – וסיירת הביטחון של העיר הגיעה לעשות סדר.

מתוך רכב הסיור יצא נאור, הסייר, רציני וסמכותי, והורה לבנות להתפזר ולשמור על השקט. קורל, שמודה היום שמיד נדלקה על הסייר החתיך, ניסתה לנתב את השיחה לפן אישי ודאגה לזרוק את שמה המלא ולקוות שהוא יזכור. ואכן, כבר למחרת, לא התאפק נאור. הוא חיפש בפייסבוק את הבחורה מליל אמש ושלח לה הצעת חברות. היא כמובן הסכימה לבקשה, וגם להצעת הנישואין שהגיעה כמה שנים לאחר מכן.

Accidentally in Love: החתונה של קורל ונאורAccidentally in Love: החתונה של קורל ונאור Accidentally in Love: החתונה של קורל ונאור Accidentally in Love: החתונה של קורל ונאור

אם במפגש הראשוני של השניים הייתה זו קורל שמילאה את משבצת ה”רועשת” ואילו נאור היה השקט והרציני, בחתונה שלהם התהפכו היוצרות לגמרי: הכלה חלמה על אירוע קליל ורגוע, ואילו החתן דמיין ברוחו מסיבה מטורפת. לאחר מחשבה רבה ולשביעות הרצון של שניהם, הסכימו קורל ונאור על חתונת שישי צהריים קלילה בחוות רונית. מי שהפיק עבורם את היום הגדול היו חברת ההפקות  XO Production אשר דאגו לכל הפרטים הקטנים, ליווה אותם לאורך כל הארגונים וביום החתונה עצמו והפכו את היום המאושר שלהם לכל מה שחלמו.

האירוע נפתח בקבלת פנים עם שייקים קרירים וקוקטיילים צבעוניים כשברקע התנגנה מוזיקת רגאיי נעימה, והמשיך במסיבה פרועה במבנה הסגור של המתחם. קורל מוסיפה כי למרבה ההפתעה מי שליווה אותה לכל ההכנות והארגונים לחתונה היה אביה. הוא אף הגיע עימה למדידת שמלת הכלה היפה אצל המעצבת לי גרבנאו, וסייע בבחירת ספקים נוספים.

הרב שחיתן את השניים לא יכול היה להתעלם מסיפור ההיכרות הלא שגרתי ופתח את טקס החופה באמירת תודה לנאור על שהשליט סדר ודאג לרווחתם של תושבי רעננה, אי אז לפני שמונה שנים. רגע לפני שבירת הכוס הקריאו השניים נדרים מרגשים זה לזה, אך זה של נאור הצליח לא רק לרגש את קורל אלא גם לגרום לה לפרוץ בצחוק. “נאור סיים את הנאום המרגש שלו בציטוט של ‘המשורר ע. אדם’ (עומר אדם) והקריא את פזמון השיר ‘פעם בחיים’. באותו הרגע לא הצלחתי להפסיק לצחוק”, היא מספרת.

האירוע הסתיים רגע לפני כניסת השבת והאורחים לא יצאו בידיים ריקות: כל אחד מהם קיבל חלה מתוקה שעטפו ילדי עמותת עמיחי בה מתנדבים השניים ומשפחותיהם באופן פעיל.

Accidentally in Love: החתונה של קורל ונאור Accidentally in Love: החתונה של קורל ונאור Accidentally in Love: החתונה של קורל ונאורAccidentally in Love: החתונה של קורל ונאורAccidentally in Love: החתונה של קורל ונאור Accidentally in Love: החתונה של קורל ונאור Accidentally in Love: החתונה של קורל ונאור Accidentally in Love: החתונה של קורל ונאורAccidentally in Love: החתונה של קורל ונאורAccidentally in Love: החתונה של קורל ונאור Accidentally in Love: החתונה של קורל ונאור Accidentally in Love: החתונה של קורל ונאור Accidentally in Love: החתונה של קורל ונאור Accidentally in Love: החתונה של קורל ונאור Accidentally in Love: החתונה של קורל ונאור Accidentally in Love: החתונה של קורל ונאור Accidentally in Love: החתונה של קורל ונאור Accidentally in Love: החתונה של קורל ונאור

מומלצים מתוך הכתבה >>

כל אנשי המקצוע

מקום האירועחוות רונית
צילום סטילסמורן מעיין
צילום וידאומיכאל לוי
הפקהXo production
שמלת כלהלי גרבנאו
שיערשגיא דהרי
איפורטלי פאוור
נעלי כלהריפבליק
בגדי חתןBamoss square
זר כלה ועיצובאלון חסון
הזמנות חתונהרבונה ארט
מוזיקהנועם צלנר
שיר כניסה לחופההתקווה 6 - עוד פעם פעם
שיר שבירת כוסSagi Abitbul - Stanga
קייטרינגמטבח מקומי
קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונות שישי
תגיות
Xo production,חוות רונית,לי גרבנאו

אולי יעניין אותך גם

לארגן חתונה ב-10 ימים: היום הגדול של לורן וגיא

Do you believe in magic? יומיים חלומיים במדבר

החתונה של שני ובן

מסיבת קוקטייל בטבע: החתונה של ליטל ופרד

מברלין לתל אביב: החתונה של נטע ופולקה

שמלה למטרה טובה: החתונה של בת-אל ואור

Menu Title
x