אופנת סגל חליפת משבצות, צילום רפאל מזרחי מוקטן

הטרנדים בחליפות החתן לעונת החתונות 2018

בשנים האחרונות, נדמה שהלוק שחתנים בוחרים ליום הגדול שלהם מקבל יותר מקום מאי פעם, ולגמרי בצדק. גיא מור, טרנדולוג בית האופנה 'סגל', מציג את הטרנדים החמים לחליפות החתן שרצוי שתערכו איתם היכרות לפני רכישת החליפה שתלבשו ביום הגדול שלכם

בין אם אתם רגילים להתלבש מחויט ומקפידים להתעדכן באופנה ובין אם בחרתם לחרוג מהרגלכם לכבוד החתונה שלכם עם הופעה מוקפדת מהרגיל, לוק אלגנטי הוא בגדר מאסט. נכון, לפעמים נדמה שיש כל כך הרבה טרנדים וההיצע עשוי לבלבל, אבל עם טעם טוב והדרכה נכונה, כל חתן יכול לבחור את הלוק האולטימטיבי בעבורו. בית האופנה 'סגל' עשה בעבורכם סדר, אז קבלו את הטרנדים הכי חמים ששווה להכיר בעונה הקרובה.

Refael Mizrahi Fashion Photography (115) Copy R (1)
הופעה מלאת שיק בחתונה – כל אחד יכול. צילום: רפאל מזרחי
Refael Mizrahi Fashion Photography (160) Copy Ret
אלגנטיות היא בגדר מאסט. צילום: רפאל מזרחי

קטיפה

הקטיפה עדיין איתנו, גם בקיץ הקרוב. הבד, שהגיע אלינו בחורף 2017, נשאר ומגיע בצבעוניות ובהדפסים, ונותן מראה עכשווי תוך שמירה על הפורמליות של חליפת ערב קלאסית. בד הקטיפה הוא בד איכותי, ארוג ועשיר המשדר אצילות, רכות ונונשלנטיות מצד אחד, ומנגד משדר יוקרתיות והקפדה. זהו ללא ספק אחד מהטרנדים הבולטים בחליפות חתן לעונה הקרובה, ואחד מהשחקנים הראשיים בבתי האופנה ואצל מעצבים. פעם בד הקטיפה היה נחשב לכבד, אך היום לאחר שעבר עיבוד והתאמה למזג אוויר מגוון, בתי האופנה הכי גדולים אימצו אותו, וכולנו צפויים לראות אותו מככב בעונת החתונות הקרובה.

 

משבצות

בהשראת בית המלוכה הסקוטי, העונה הזו החליפה המשובצת חוזרת אל מרכז הבמה. הדוגמה הסימטרית מספקת את אחד הטרנדים הוורסטיליים יותר עם מגוון וריאציות, גדלים, צלליות, צורות וצבעים שיכולים להתאים לכל סגנון. חליפה משובצת קלאסית מעניקה את הליטוש הסופי ואפשר לשלב אותה בז'קט, במכנסיים או כטוטאל לוק אלגנטי משובץ. העונה המשבצות מעניקות מראה אופנתי לוהט במיוחד לחליפות הגברים והן דוחקת הצידה את החליפות הבנאליות ומפנות מקום לחליפות עם קצת יותר חוצפה.

Refael Mizrahi Fashion Photography (224) Ret
המשבצות עדיין לגמרי איתנו, וטוב שכך. צילום: רפאל מזרחי

צבעוניות

הקיץ הקרוב מאופיין בחזרה לצבעוניות של שנות ה-40 מהמאה הקודמת. בתי האופנה נטשו את הצבעים הבנאליים של החליפות הכהות והחלו להעז קצת יותר. אבל אם כבר בחרתם בצבע שאתם אוהבים, תדאגו שגם הז'קט וגם המכנסיים הם באותו הגוון. כמו כן, אל תוותרו על התאמת הגוון לאישיות שלכם. החליפות הקלאסיות תמיד יישארו באופנה, אבל הצבעים החזקים כמו טורקיז, בורגונדי וירוק בקבוק דחקו אותן הצידה. אנחנו צופים שהטרנד הצבעוני והשמח רק ימשיך לצבור תאוצה בקיץ הקרוב, ובינתיים, החליפות השחורות, הכחולות והאפורות הקלאסיות פשוט כבר לא יהיו במרכז העניינים.

Refael Mizrahi Fashion Photography (349) Copy Ret
צבע קצת פחות קונבנציונלי יכול להקפיץ את כל ההופעה. צילום: רפאל מזרחי

מידע שימושי