7

להתחתן בלב העיר

אם גם אתם חולמים על חתונה אורבנית קסומה – כדאי שתראו מה יש לבית השמחות להציע לכם! הנוף האורבני המושלם של תל אביב, לצד חלוקה נכונה של איזורים ובר עשיר – מי צריך יותר מזה?

כשרוצים להכניס את הנוף של העיר לאירוע, אין כמו להתחתן בעיר הגדולה – תל אביב. לא סתם מדובר בעיר האולטימטיבית לזוגות שחולמים על חתונה אורבנית, ונדמה שכל מקום ופינה יכולים לשמש כתפאורה מושלמת ליום החתונה. חולמים גם על חתונה שמשלבת בין אלמנטים המאפיינים את העיר – ההמולה, גגות הבניינים וקו הרקיע עם גורדי השחקים? הנה הדברים שכדאי לכם לקחת בחשבון כשאתם בוחרים את החלל המושלם לחתונה שלכם.

A7
כן, גם אסף גרניט כאן. לוקיישן: בית השמחות
L Studio Photography Beit Hasmachot 017
להכניס את כל מה שטוב בעיר הגדולה לאירוע שלכם. לוקיישן: בית השמחות

חלוקת החלל

חלוקת חלל האירוע לאיזורים שונים חשובה במיוחד כאשר התמהיל האנושי באירוע שלכם כולל אורחים בעלי תחומי עניין שונים או העדפות שונות. כך למשל לחלק מהאורחים תהיה חשובה קרבה לרחבה בעוד אחרים יחפשו אזורים מרוחקים ושקטים יותר. אורחים מסוימים יעדיפו לשבת קרוב לבר בעוד אחרים יעדיפו להתרחק. כשהמקום מחולק נכון, כל אורח ימצא בקלות את מה שמאפשר לו ליהנות כמו שהוא אוהב. לכן חשוב כשבוחרים מקום לחתונה אורבנית לבדוק כמה חללים יש במקום ומה האופי של כל אחד מהם. ככה גם לסבתות יהיה איפה להיות וגם לכל החברה הצעירים שרוצים לעשות שמח ולחגוג.

7
איפה יושבים? איפה שהכי נוח לכם. לוקיישן: בית השמחות
Bh 0121
אז ליד הבר או ליד רחבת הריקודים? לוקיישן: בית השמחות

בר מקצועי ואיכותי

בר עשיר ומצויד הוא המפתח לאירוע אורבני מוצלח ומהנה. אם אתם אנשי עיר בנשמה כנראה שגם החברים שלכם וזה אומר שרף הדרישות מהאלכוהול גבוה במיוחד. בבית השמחות הבר ממוקם לאורך החלל המרכזי – מה שהופך את הגישה אליו לקלה ונוחה. אין צורך להצטופף ואפשר לבחור מתוך מבחר עצום של משקאות קלים, אלכוהוליים או קוקטיילים המעורבבים במקום.

B2
חופשי על הבר. לוקיישן: בית השמחות
B5
הקוקטייל האהוב עליכם כבר מחכה. לוקיישן: בית השמחות

חתונה אורבנית מושלמת

מי שהסגנון של תל אביב זורם בעורקיו לא יוותר על האווירה הייחודית של העיר גם בחתונה שלו. האווירה של העיר שותפה מלאה באירוע שמתקיים בבית השמחות וגם אתם מוזמנים לערוך חתונה אורבנית, צעירה ושיקית בלב ליבה של העיר הגדולה.

2016 12 17 Photo 00000385
סטייל אורבני הורס. לוקיישן: בית השמחות
A8
הכי תל אביבי אבר. לוקיישן: בית השמחות

מידע שימושי