איפור עם ערכים | מגזין חתונות – מיי דיי

איפור עם ערכים

אחד הדברים המשמחים והבולטים בתחום החתונות בשנתיים האחרונות, זה החשיבות והמודעות ההולכת וגוברת של זוגות לשלב ערכים מסויימים באירוע המשמח שלהם. בין אם זה תרומה לקהילה (נרחיב על הנושא בפוסט נפרד), חתונות חברתיות או חתונות על ערכים סביבתיים – כיף ומרומם שבתחום שיכול להיות כל כך שטחי לפעמים אפשר ליצוק תוכן שגולש גם לחיי היום יום ושעוזר לעודד ערכים שגם אנחנו מאמינות בהם.

לפעמים זה מגיע מהצד של הזוגות, אבל לפעמים זה מגיע גם מהצד של הספקים. לא תתפלאו לגלות שבנבחרת החלומות שלנו יש לא מעט ספקים עם אגנדה חברתית/סביביתית, כזאת שאנחנו תמיד שמחות לקדם בבלוג.

כזאת היא המאפרת דפנה בר-אל. החיבור הראשוני שלנו אליה נוצר כמובן אחרי שראינו את העבודות שלה והבננו שיש פה מישהי מוכשרת שאנחנו רוצות לעבוד איתה להמליץ עליה, המשיך עם המחמאות שהיא מקבלת כל הזמן מהכלות שלנו שבוחרות בה והתגבר עוד יותר כשגילינו שדפנה גם מגיעה עם חשיבה סביבתית שבבסיסה להשתמש רק במוצרים שלא נוסו על בעלי חיים.

דפנה מספרת לנו שכבעלת מקצוע בתחום החתונת היא חשה במגמת התפתחות בתחום ״החתונה הסביבתית״ ואיתה גם נורמליזציה של הגשת תפריט טבעוני בחתונות, תחום שקרוב מאד לליבה של דפנה כי היא כבר טבעונית כ-8 שנים. ״אני מאמינה שכול זוג צריך לשאוף לערוך את חתונת חלומותיו שתביע את אופיו והשקפתו כמה שיותר, גם במישורים האלו״, דפנה מספרת לנו. ולכן בחרה לצאת להפקת השראה בה כל הצוות – טבעוני.

התוצאה מקסימה כצפוי, עם איפור ושיער מהממים של דפנה בתוספת התכשיטים המיוחדים של המותג petite delights – אפשר לראות ששילוב ערכים ביום החתונה ממש לא עולה ביופי ומיוחדות שלה. מקסים!

איפור עם ערכים איפור עם ערכים איפור עם ערכים איפור עם ערכים איפור עם ערכים איפור עם ערכים איפור עם ערכים איפור עם ערכים איפור עם ערכים איפור עם ערכים איפור עם ערכים איפור עם ערכים איפור עם ערכים איפור עם ערכים איפור עם ערכים איפור עם ערכים

איפור, שיער וסטיילינג: דפנה בר-אל

צילום: אופיר אייב

דוגמנית: שחר בוכניק ליולי

תכשיטים: Petite Delights

קטגוריות
ביוטי
תגיות
חתונה טבעונית,דפנה בר-אל
Menu Title
x