אירופה זה כאן: הפקת כלות קרירה | מגזין חתונות – מיי דיי

אירופה זה כאן: הפקת כלות קרירה

לוק בהיר של בובת חרסינה הוא משהו שאנחנו לא רגילות לראות בארץ, בחורה צהובת שיער ובהירת עיניים תמיד תגרום לנו לתחושה של חו”ל. כי למרות שאנחנו, בנות הלבנט, בסך הכל מרוצות מהמראה שקיבלנו – החספוס הארץ ישראלי הוא לא רק אופי אלא גם יופי – אז לפעמים זה מעורר השראה, מרגש ומיוחד לגלות מראות מארצות רחוקות.

כזו היא אווה, הדוגמנית בהפקה הקסומה של היום. אווה היא מפיקה הולנדית שכבר ביקרה לא מעט פעמים בישראל, היא הכירה על סט של אחד הסרטים את המאפרת מיכל ומאז החברות בינהן חוצה ארצות ומרחקים. כשאווה גילתה שהיא עומדת שוב לבקר בישראל במסגרת עבודה, מיכל ידעה שהגיע הרגע להנציח את החברה ההולנדית שלה, שכל כך אוהבת את ישראל, על רקע הנופים הירוקים והחורפיים של הארץ.

בצילומים יפהפיים של הצלמת דניאל ישר, בשילוב שמלות וינטג’ ייחודיות וקשתות פרחים קסומות, הן רקחו הפקת כלות בניחוח אירופאי על רקע יער ירוק ארץ ישראלי. השילוב? מנצח!

אירופה זה כאן: הפקת כלות קרירה

אירופה זה כאן: הפקת כלות קרירה  אירופה זה כאן: הפקת כלות קרירהאירופה זה כאן: הפקת כלות קרירה אירופה זה כאן: הפקת כלות קרירהאירופה זה כאן: הפקת כלות קרירה   אירופה זה כאן: הפקת כלות קרירה אירופה זה כאן: הפקת כלות קרירה אירופה זה כאן: הפקת כלות קרירה

איפור, שיער והפקה: מיכל לסמן

צילום: דניאל ישר

קשתות פרחים: קולולוש

שמלות וינטג׳: שירי נובק

שמלת סטרפלס: אתי אוחנה

הינומה: Pronovias

דוגמנית: אווה וונק

קטגוריות
ביוטי,השראה,אופנה ומעצבים
תגיות
איפור,שמלת כלה,שיער,הפקה,מיכל לסמן,מיכל לסמן איפור ועיצוב שיער
Menu Title
x