אנה ונוח ביערות הכרמל | מגזין חתונות – מיי דיי

אנה ונוח ביערות הכרמל

אנה ונח נפגשו לפני 4 שנים, מספר חודשים לאחר שאנה הגיעה ללונדון לעבוד. מרגע הפגישה הם לא נפרדנו לרגע. זו הייתה תקופה מדהימה של בילויים, טיולי אופניים, שיטוטים בשווקים ובגלריות בלונדון, ונסיעות לחו”ל. שנתיים אחרי, בביקור בארץ, בירושלים, נוח קרע ברך והציע לאנה להיות אשתו. בבוקר למחרת גם המשפחות התבשרו בבשורה המשמחת. יום אחרי חגגו את השמחה עם החברים בתל אביב. זה היה אושר צרוף ופרגון עצום מכל הסובבים.

תכנון חתונה מרחוק: אחרי האירוסין, הם התפנו לתכנון החתונה. התאריך נסגר די מהר אבל התכנונים לקחו כשנה. מאחר וחלק נכבד מהאורחים הגיע מחו”ל, היה חשוב לתת להם התראה מספקת על מנת לתכנן את הנסיעה לארץ. בנוסף לכך אנה אומרת ש”תכנון חתונה מחו”ל זה פרויקט מאתגר שדרש שעות רבות  של שיחות בסקייפ וביקורים תכופים יותר בארץ. מעבר לחתונה עצמה רצינו לדאוג שהביקור של האורחים בארץ הקודש יהיה מהנה ובלתי נשכח ולכן לחברים הקרובים ארגנו סיור בן שבוע בארץ עבור האורחים שהגיעו מחו”ל. אפשר להגיד שבמשך שנה היינו משועבדים לתכנונים של החתונה ושל הסיור אבל זו הייתה חוויה של פעם בחיים”.

אנה ונוח ביערות הכרמל

המקום והעיצוב: הארוע היה במלון יערות הכרמל. הנוף הנשקף מהמלון והסביבה הטבעית הירוקה היו עוצרי נשימה כשלעצמם. העיצוב והפרחים סייעו ליצירת אווירה של גן קסום ויצרו אוירה שהלמה את האירוע. אנה אומרת שהיו להם מספר עקרונות מנחים בתכנון החתונה: שזה יהיה ארוע אישי: לכן בעיצוב שולבו תמונות בזוג ושל המשפחות הקרובה. התמונות נתלו על העצים. בקבלת פנים היה שולחן וינטג’ עם פריטים שונים ותמונות משפחתיות, פרט נתן תחושה ביתית “כאילו הארוע מתרחש אצלנו בסלון”. לשולחנות ניתנו שמות במקום מספרים. אותם שמות סיפרו את הסיפור שלהם והיוו נקודות ציון משמעותיות במערכת היחסים שלנו. בבר הוכנו מספר קוקטיילים שנקראו ע”ש בני משפחה וחברים. לאירוע הוזמנו האנשים הקרובים ביותר לזוג, ובשביל לחזק את תחושת האינטימיות, הם ריכזו את החתונה במקום אחד במלון.

בוקר החתונה: בלילה שלפני החתונה אנה ונוח ישנו בחדרים נפרדים. הבוקר התחיל בארוחה משותפת ומשם אנה הלכה להתפנק במסאז’ ולהתארגן. בחדר חיכו לה שמפניה ושלל פינוקים מהמלון. היו המון פרפרים בבטן וההתרגשות הייתה בשיאה, שלאט לאט נרגעו והתחלפו בציפייה. הבוקר של נוח היה הרבה יותר נינוח כשהוא למעשה נרגע לו בבריכה ובספא במלון. כמה כיף להיות חתן.

הטקס: בגלל שמדובר בחתונה בינלאומית עם חתן אנגלי וכלה ישראלית, היה חשוב לאנה ונוח להביא לידי ביטוי את שתי התרבויות ולשלב אותן עם המסורת היהודית. את הטקס ערך רב מזמר, כשהאורחים האנגלים קבלו עלונים עם הסבר קצר על הטקס היהודי ומילים לשירים. האוכל היה ישראלי אותנטי לפי תפריט שהותאם במיוחד עבורם ע”י השף של המלון אמיר כלפון. הריקודים לצלילים חסידיים בתחילת הארוע הרימו את האנגלים “שעד היום לא מפסיקים לזמזם “משיח משיח” והנאומים של החברים והמשפחה כמו שאופייני בחתונות אירופאיות הפכו את הארוע לאישי ומשפחתי”. אני ונוח בהחלט עמדו ביעדים שהציבו לעצמם, כי החברים הבריטים שביקרו בישראל לראשונה התאהבו בישראל ורוצים לחזור לבקר פה שוב ושוב.

  טיפ לזוגות שבדרך: אנה ממליצה לכל הכלותלקחת את הכל בפרופורציות, לא לתת למחלוקות על קטנות להשתלט עליכם. להנות מהתכנון ומהחתונה עצמה – תדאגו לבלות ביחד בחתונה עצמה. בערב לפני חתונה היה לנו ארוע קבלת פנים לאורחים שהגיעו מחו”ל ובסוף הערב הבנו שלמעשה כל הערב דיברנו עם האורחים ולא היינו ביחד ולכן קיבלנו החלטה שבחתונה עצמה אנחנו משתדלים להנות מהערב עם החברים והמשפחה אבל נעשה את זה ביחד ודבקנו בכך רוב הערב מה שבדיעבד הייתה אחת ההחלטות החשובות שקיבלנו”.

אנה ונוח ביערות הכרמל אנה ונוח ביערות הכרמלאנה ונוח ביערות הכרמל אנה ונוח ביערות הכרמל אנה ונוח ביערות הכרמלאנה ונוח ביערות הכרמל אנה ונוח ביערות הכרמל אנה ונוח ביערות הכרמל אנה ונוח ביערות הכרמל אנה ונוח ביערות הכרמל אנה ונוח ביערות הכרמל אנה ונוח ביערות הכרמל אנה ונוח ביערות הכרמל אנה ונוח ביערות הכרמלאנה ונוח ביערות הכרמלאנה ונוח ביערות הכרמל אנה ונוח ביערות הכרמל אנה ונוח ביערות הכרמל אנה ונוח ביערות הכרמל אנה ונוח ביערות הכרמלאנה ונוח ביערות הכרמל אנה ונוח ביערות הכרמל אנה ונוח ביערות הכרמל אנה ונוח ביערות הכרמל אנה ונוח ביערות הכרמל

כל אנשי המקצוע

 • מיקוםישרוטל אחוזת ספא יערות הכרמל
 • צילוםרומן בלשוב
 • וידאוסינמטיק בנד
 • שמלת כלהLazaro
 • איפורשגיא דהרי
 • שיערסאשה דייב
 • נעלי כלהJimmy Choo
 • אקססוריזעגילים Annoushka קשת לשיער: Jennifer Behr
 • בגדי החתןHugo Boss
 • נעלי חתןChurch
 • עיצובהילית גורדון
 • מוזיקהניר סגל למוסיקה פלוס
 • מתנות ערכת האנג-אובר
 • שיר כניסה לחופהWonderFull Tonight/ Eric Calpton
 • שיר שבירת כוססימן טוב ומזל טוב / אהוד בנאי
קטגוריות
חתונות אמיתיות
תגיות
רומן בלשוב,יערות הכרמל
Menu Title
x