באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר | מגזין חתונות – מיי דיי

באווירה וינטג’ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר

זה התחיל עם אהבה ממבט ראשון, המשיך למגורים משותפים לאחר שבועיים, ונחתם עם חתונה באווירה של פעם. עם הרבה צילומי שחור לבן וסגנון על זמני, האירוע של נויה ותומר היה בהחלט קלאסיקה בלתי נשכחת

באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר

לפני כשנתיים נכנסה נויה אל חנות טבע כדי לקנות לחם, ויצאה עם אהבה. בדיוק בכניסה לחנות עבר תומר על הסקייטבורד שלו, וברגע שהמבטים שלהם נפגשו היה שם קסם של אהבה ממבט ראשון. בין מדפי הסופר ניגש תומר אל נויה ובידו שוקולד עם פתק: “הוא אמר לי שאני מוצאת חן בעיניו ועל הפתק היה רשום שהוא נוסע לברצלונה באותו הערב לחמישה ימים, ואת מספר הטלפון שלו” מספרת נויה. לאורך החופשה של תומר באירופה השניים שמרו על קשר טלפוני, ונפגשו לדייט ראשון ביום שהוא חזר. נויה מספרת שהדייט הראשון נמשך שלושה ימים רצופים, ולאחר שבועיים היא כבר עברה לגור אצלו “אני יודעת שזה נשמע הזוי ומהיר, אבל האהבה הייתה כל כך נעימה ונכונה”.

הצעת הנישואין הגיעה במהלך חופשה רומנטית בהרי הדולומיטים שבאיטליה. הנוף היה אגם שזה עתה הפשיר מהקרח בקצה ההר, ובאותו רגע תומר הציע: “לא הייתה טבעת ולא כריעת ברך, ואני שמחה על כך” אומרת נויה ומוסיפה “ההצעה הייתה בגובה העיניים, והכוונה היא כל מה שחשוב”. רק לאחר חודשיים הזוג הודיע להורים, ולאחר שלושה חודשים הם התחתנו. כיום נויה היא מטפלת ברפואה סינית ותומר הוא יזם בתחום הקנאביס הרפואי. שניהם גרים יחד במושב עזריאל, מנהלים אורח חיים טבעוני אורגני, ומגדלים שני כלבים, שלושה חתולים ומספר חתולי חצר.

באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר

באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר

באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר

לאחר מחקר מעמיק ברשת על עולם שמלות הכלה בארץ, קבעה נויה פגישה עם המעצב שהכי אהבה, מרדכי אברהם. “הגעתי לסטודיו של מרדכי עוד לפני שסגרנו תאריך לחתונה. הראיתי לו תמונה של שמלה שלו שממש אהבתי, מדדתי אותה וישר התאהבתי” מספרת נויה. היא לא טרחה למדוד שום דבר נוסף, ובאותו יום כבר בחרה בה. שמלת התחרה המעוטרת נתפרה כך שהחלק העליון צמוד עם מחשוף וי מחמיא, והחלק התחתון מתרחב ומעניק וייב נסיכותי. עבודת התחרה הקלילה מקנה מראה כמעט נוצתי ואוורירי, והגב הפתוח נתן את השואו הדרמטי.

בהמשך ללוק הוינטג’י והקלאסי של השמלה, בחרה נויה תסרוקת בהתאם, עם שיער אסוף בצמה סינית שמונחת על הראש בצורה המזכירה כתר. את השיער עיטרה סיכת תחרה לבנה שרכשה נויה בחנות בשם “ברניקה” בירושלים, משם קנתה גם את העגילים הזהובים המיוחדים אותם היא ממשיכה לענוד ביום יום ולגרוף מחמאות. את המראה השלים האיפור העדין בגוונים ורודים, עם צללית עדינה ואודם קורלי טרנדי. תומר לבש מכנס פשתן מרשת זארה, וחולצה לבנה מכופתרת מקסטרו. את המראה הוא השלים עם רצועות ‘שלייקעס’ בגוון בורדו ופרח שזור עליהן. נויה מעידה שחלק מהאורחים טענו שתומר גנב לה את ההצגה: “אני לגמרי עפתי על המראה שלו. מי אמר שרק הכלה צריכה את כל תשומת הלב? גם החתן צריך להיראות טוב”.

באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר

באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר

בניגוד לזוגות אחרים, המעדיפים לא להתראות כמה ימים לפני החתונה, נויה ותומר לא הצליחו להתאפק ונפרדו רק לשעתיים: “לא רצינו לישון בנפרד, בבוקר יצאתי להתארגן בבית הוריי ותומר הגיע שעתיים לאחר מכן” מספרת נויה. לאחר המפגש, התפנו השניים לצילומי הזוגיות שהתקיימו ביער חדרה ולאחר מכן באתרי עתיקות בקיסריה.

באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומרבאווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומרבאווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר

באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר

נויה ותומר רצו לקיים חתונת שטח המוקפת טבע, אך כדי להתאים את עצמם לתקציב שקבעו מראש, החליטו לוותר על חתונת השטח, ובחרו באולם קיסר ים הממוקם ממש על הים. רוב האירוע התקיים בגן ולכן החיבור לטבע בהחלט תפס מקום נרחב, כפי שרצו מההתחלה. מבחינת הקונספט, החליטו השניים להמשיך את הקו הוינטג’י הקלאסי, ולשדרג את העיצוב במקום עם פריטים אומנותיים שהכינו בעצמם: “אני בן אדם שאוהב לעשות אומנות עם הידיים” מעידה על עצמה נויה, ומספרת כי היא רכשה במיוחד לאירוע סוגים שונים של אגרטלים וחומרי יצירה, אספה בקבוקי זכוכית וצנצנות ועיצבה הכול בעצמה. את הכלים היא מילאה בוורדים, גיבסניות ופרחי קחוון, והם שימשו ככלי נוי בפינות הישיבה האלטרנטיביות, עמדות קבלת הפנים וסידורי השולחן. אין ספק שהמראה העתיק והאותנטי במקום השתלב עם הלוק של החתן והכלה והקונספט הכללי, מה שיצר אוירה קסומה וחגיגית.

הטקס עצמו היה טקס אלטרנטיבי מטעם חברת הוויה, במסגרתו נויה ותומר הקדישו מילים מרגשות אחד לשנייה: “הצהרנו על אהבתנו, ועל האמת שלנו. את הכוונות והשאיפות של שנינו לעתיד המשותף, ובירכנו אחד את השנייה מהלב” מספרת נויה.

באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר

באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר

במבט לאחור, הרגע המרגש ביותר בעיני נויה ותומר היה כמובן רגע ענידת הטבעות והקדשת המילים: “עכשיו, כל פעם שאנחנו מסתכלים על הטבעות אנחנו נזכרים ברגע המאושר בחיינו”. בנוסף, הם מספרים על מה שהכי עזר להם במהלך ההכנות: לעשות רשימות מסודרות, לבחור ספקים שהם התחברו אליהם וסמכו עליהם, לתת לחברים ולמשפחה תפקידים קטנים כדי להוריד קצת מהעומס, ולהיעזר בחברת הפקה חיצונית. כמובן שעדיין המשימה לא הייתה פשוטה, בהתחשב בכך שהם ארגנו את כל החתונה בתקופה של חודשיים וחצי, ולכן בדיעבד הם מודים שהיו רוצים לתת לעצמם עוד קצת זמן. לזוגות המתכננים כעת את החתונה, מייעצים נויה ותומר לעשות את סגנון האירוע שמתחברים אליו- מבחינת סוג האוכל, ספקים, עיצוב, ואופי טקס החופה, ולאו דווקא מה שנהוג יותר. “תעשו בחירות שמספקות אתכם, ולא אף אחד מבחוץ. זה האירוע שלכם”. כטיפ בונוס, השניים מציעים לעשות הזמנה אקולוגית ומתחשבת בסביבה, דרך המייל או הוואטסאפ.

באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר באווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומרבאווירה וינטג'ית בין עתיקות קיסריה: החתונה של נויה ותומר

כל אנשי המקצוע

 • מקום האירועקיסר ים
 • צילום אפרת ציון, מגנטים - פרומגנט
 • הפקהמנהל אירוע מטעם קיסר ים
 • שמלת כלהמרדכי אברהם
 • איפור ושיערניצן בוהדנה
 • נעלי כלהקולינס
 • אקססוריז ותכשיטיםברניקה
 • טבעותהידרה
 • בגדי חתןזארה, קסטרו
 • מוזיקהעמרי סמדר
 • שיר כניסה לחופהReal love של החיפושיות
 • לוקיישן צילומיםקיסריה ויער חדרה
קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונה ליד הים
תגיות
מרדכי אברהם,קיסר ים,g_מרדכי אברהם
Menu Title
x