בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר | מגזין חתונות – מיי דיי

בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר

הקונספט: אווירה טרופית, בוהו שיק פרחוני ובבושקות בכל מקום. בני הזוג: סשה ותומר, שארגנו את החתונה הכי צבעונית שראינו לאחרונה, כזו שמחוברת לשורשים וממריאה למרחקים

בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר

הסיפור של סשה ותומר מתחיל לפני כעשור, כאשר שניהם עוד למדו בחטיבת הביניים: “תומר היה החתיך של השכבה וברור שהייתי אחת מהבנות שהיו דלוקות עליו”, צוחקת סשה. היא מספרת שהם תמיד היו חברים טובים, אך רק בסיום התיכון ולאחר שלב הגיוס לצבא, תומר עשה את המוב המתבקש והציע לה לצאת. היום הם יחד עשר שנים, תומר עוסק בתחום האלקטרוניקה ואילו סשה היא צלמת של שיצו, חברת הצילום מנבחרת החלומות שלנו במגזין.

הצעת הנישואין תפסה את סשה בהפתעה, במהלך חופשה רומנטית לזנזיבר: “כולם אמרו לי שהם בטוחים שזה יקרה שם, רק אני אמרתי שלא נראה לי. בסוף הייתי היחידה שהופתעה”, צוחקת סשה. באחד הבקרים סשה החלה להתעורר, וממש ברגע שבו היא פקחה את עיניה, תומר כבר היה מוכן מולה על ברך אחת ועם טבעת האירוסין ביד. סשה מספרת שזה היה רגע סופר רומנטי ואינטימי, וכמובן שהיא אמרה לו מיד כן בהתרגשות אדירה.

בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומרבובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומרבובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר

בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר

בתור מישהי שחיה את עולם החתונות בעבודה היומיומית שלה, אפשר היה לחשוב שסשה כבר תדע בדיוק מה היא תרצה כשיגיע יומה הגדול. במציאות זה לא היה כך, והיא אף מגלה שהחלק הקשה ביותר היה להחליט על שמלה: “דווקא מכיוון שאני רואה כל כך הרבה שמלות כלה במסגרת העבודה, היה לי מאוד קשה להתלהב ממשהו”. כצעד אמיץ, היא החליטה להיעזר בבת דודתה ששהתה ברוסיה באותה תקופה, וביקשה ממנה למצוא את שמלת חלומותיה שם. חמושה במידות של סשה ובתמונות המדגימות את הסגנון שהיא רוצה, בת דודתה צלחה במשימה והביאה איתה לארץ את השמלה המבוקשת. בשביל הלוק השני הכלה נשארה בגבולות הארץ, ובחרה במעצבת הישראלית נועה הלינגר. “היה לי חשוב שהשמלה השנייה תהיה בסגנון מיוחד ושונה, מי אמר שחייבים רק לבן? בחרתי בשמלה עם רקמות צבעוניות של פרחים, שהייתה מורכבת משני חלקים. אני מאושרת מהבחירות שלי ושהצלחתי להישאר אני בתוך כל הטירוף”.

האיפור והשיער היו בחירות הרבה יותר מהירות והחלטיות, מכיוון שסשה ידעה מראש שהיא תבחר בסוזי אריאל, אותה היא מכירה כבר שנים. הכלה בחרה בסגנון בוהמייני פייתי ועדין, עם שיער פזור וגלי המעוטר בצמות דקות ובפרחים שזורים. מבחינת האיפור היא ביקשה סטייל כלתי רך, ומעבר לזה היא נתנה יד חופשית למאפרת. בגזרת האקססוריז, המעצבת ולדיס הייתה אחראית על ההד-פיסים ועל הזר. ההד פיס הראשון היה פרחוני ומאוד עדין ואילו בלוק השני הוא היה יותר דרמטי סטייל פרידה קאלו. גם זר הכלה היה דומיננטי והורכב ממגוון רחב מאוד של צמחים, כמו ורדים, לוע הארי, פיוניות, ורוניקה, אלסטרומריה, אמריליס וקרספדיה, ועלים של מונסטרה, דקל ושרך השרון. המעצבת כמובן דאגה גם לזרים תואמים לכל המלוות. תומר לבש חליפה של המעצב המוכר דורון אשכנזי. מכיוון שהחתן העדיף סגנון קליל ופחות רשמי, הוא בחר בחליפה בגוון כחול ג’ינס, עם חולצה מעוטרת ופפיון.

בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר

בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר

הכלה התארגנה עם שמונה המלוות שלה בחדר ההתארגנות בדרך הכרם: “המקום מעוצב בדיוק איך שאני אוהבת, ולאור הקרבה למקום העבודה שלי הרגשתי ממש בבית”. גם סשה וגם החברות היו מתואמות ולבשו באופן מפתיע שחור. סשה מסבירה את הבחירה בכך שהצבע השחור הוא הכי מחמיא בעיניה ומצטלם מושלם, ומוסיפה כי בסיום ההתארגנות המלוות אף החליפו לשמלות ערב שחורות תואמות. האווירה בבוקר החתונה הייתה מלאה בפאן, עם שולחן עמוס במתוקים כמו מקרונים וקאפקייקס, פלטת גבינות, והמון מוזיקה שמחה. סשה מספרת שהיא הרגישה כמו באחת ההפקות שהם עושים בעבודה, רק שהפעם היא לא מתחבאת מאחורי המצלמה אלא נמצאת לגמרי בפרונט.

על רגעי המפגש מספרת סשה כי לאורך כל היום הייתה הרגשה קוסמית באוויר, והפעם הראשונה שראתה את תומר גרמה לשניהם להזיל דמעה מהתרגשות: “מיד לאחר מכן כולם חיבקו אותנו ופשוט היה אפשר להרגיש את כמויות האהבה שהקיפו אותנו”. מכיוון שהיא צלמת בעצמה, סשה רצתה להבריק עם רעיון מקורי בלוקיישן לצילומי הזוגיות, אך לאור האיחור הקל בלוח הזמנים היא החליטה פשוט לזרום ולא לדאוג. הצילומים נערכו בסופו של דבר בכרמל, מה שנתן רקע טבעי ונפלא והדגיש את המראה הפייתי של הכלה. על צילומי הסטילס הייתה אחראית הצלמת חן לוי, חברה קרובה של סשה וקולגה למקצוע, ועל צילומי הווידאו, איך לא, שיצו: “אין יותר מדהים מזה שהחברה הטובה שלך תצלם אותך ותבין בדיוק לאן את מכוונת! ובנוגע לווידאו היה לי מושלם שהשותפים שלי שהם משפחה לכל דבר, גם צילמו וגם חגגו איתנו כל היום. כל אחד מהספקים שלנו היה חבר”, אומרת סשה.

בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומרבובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר

סשה ותומר בחרו באולם אדם וחווה בהתאם למיקום הגאוגרפי (צפון הארץ), העיצוב הקיים במקום והאוכל המוגש. על כל אלו הם הלבישו את הקונספט שהם רצו, שהיה מאופיין באווירה טרופית וצבעונית לצד מוטיב חוזר של בבושקות. המקום קושט בעלי בננה ומונסטרה ובפרחים בוהקים בגוונים אקזוטיים של כחול, כתום, ורוד וצהוב. כאמור, גם מוטיב הבבושקות כיכב, כאשר בכניסה לאולם חולקו לאורחים בובות יחד עם פתקי ההושבה, ובובות נוספות היו חלק מסידורי השולחנות. השילוב המקורי ויוצא הדופן בהחלט תפס את עיני האורחים, וסשה מספרת שכמות המחמאות וקריאות ההתפעלות מהסטייל במקום היו רבות: “תמיד אומרים שאנשים לא שמים לב לעיצוב ושלא כדאי להשקיע יותר מדי, אבל הלכנו עם מה שרצינו עד הסוף, ואני לא יכולה להיות יותר מאושרת מכל הפרגון וההתלהבות של האנשים. שמתי לב שחלק מהמוזמנים אפילו החליפו ביניהם את הבבושקות לפי הצבעים האהובים עליהם”. את המיתוג שהופיע בהזמנות, מספרי השולחנות והפתקיות למפיות, יצרה סשה לבד בעזרה קלה מחברים. כמובן, גם המיתוג תאם לסגנון הכללי והצליח להשלים את הקונספט.

בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר

בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר

אחד מהטיפים לכלות לעתיד שסשה בחרה להדגיש הוא לא לוותר על זר כלה: “אני חושבת שהזר הוא חלק בלתי נפרד מהלוק של הכלה, זה מוסיף המון צבע לאווירה ולתמונות”. כטיפ כללי, סשה מציעה לא להתפשר על הספקים ולבחור באנשים שמתחברים אליהם ושמצליחים להשרות אווירה רגועה וזורמת. לסיום, כטיפ בונוס, היות וסשה היא צלמת בעצמה, היא מציעה לכלות שמעוניינות לצלם את בוקר ההתארגנות שלהן לעשות זאת במקום כמה שיותר מואר ופוטוגני, על מנת להבטיח תמונות מוצלחות.

בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר בובה של חתונה: החתונה של סשה ותומרבובה של חתונה: החתונה של סשה ותומר

כל אנשי המקצוע

קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונות עם סטייל מיוחד
תגיות
דורון אשכנזי,נועה הלינגר,שיצו צלמים,ולדיס - פרחים ועיצוב,חן לוי,ולדיס,שיצו
Menu Title
x