בוהו מדברי בעמק: החתונה של רוני ורימון | מגזין חתונות – מיי דיי

בוהו מדברי בעמק: החתונה של רוני ורימון

בעבר, כשהיינו חושבות על חתונת קיבוץ, היינו מדמיינות אווירה כפרית וטבעית. כיום התמונה שונה לגמרי, וחתונות קיבוץ הפכו למושקעות יותר, ועם חשיבה מחוץ לקופסה. כזו הייתה החתונה של רוני ורימון שהעניקה פרשנות חדשה ומרעננת לז'אנר

מה הדבר הראשון שעולה לכם בראש כשאתם חושבים על חתונת קיבוץ? בעבר לנו ישר היו עולות אסוציאציות של חתונה בסגנון כפרי, אולי בדגש על אווירה שורשית ישראלית; אך כיום מקבל המונח ׳חתונת קיבוץ׳ תפנית אחרת לגמרי עם החתונה ההורסת של רוני ורימון, קיבוצניקים ממשמר העמק.

עבור הזוג, סטודנטים שגרים באחד המקומות היפים בארץ, בחירת הלוקיישן לאירוע הייתה הכי קלה שיש. “רימון נולד בקיבוץ, והגעתי לשם בעקבותיו”, מסבירה רוני. “זה נוף הילדות שלו, והיה לנו חשוב שהנוף הזה ילווה אותנו גם ביום החתונה שלנו”. רוב הזוגות אולי היו עוצרים כאן ופשוט נותנים לנוף להיות העיקר – אך רוני ורימון החליטו שנוף הילדות של רימון יהיה אמנם הרקע ליום הגדול שלהם, אבל גם רצו לספק לאורחים שלהם חוויה אחרת בזכות עיצוב יוצא דופן. עבור כך בחרו השניים בקפידה את הספקים הנכונים, ובראשם המעצבים עידו וליהי פריד, ופשוט נתנו להם להשתולל עם החזון העיצובי. התוצאה? אם לשפוט לפי התמונות של איציק בן דוסא – מפתיעה, מרעננת ונותנת פרשנות חדשה לז’אנר של חתונות קיבוץ.

העיצוב בחתונה הביא טוויסט מיוחד ושונה לכל האורחים, ללא ספק, אך רוני ורימון לא הסתפקו בכך, וביטאו מקוריות ורעננות גם בבחירת הבגדים שלהם. רוני בחרה בשמלה של שלומית אזרד שכללה שרוולים דרמטיים שופעי בד בשילוב דיטייל פרחוני בכתפיים ושסע עמוק ברגליים, והשלימה את המראה עם הד-פיס שהונח על שערה, שנותר פזור וגלי. גם רימון לא פספס את ההזדמנות להרשים, והרכיב לוק שכמעט גנב לרוני את ההצגה: ז’קט ירוק כהה, נעליים ירוקות, ומעל הכול – חולצה מכופתרת בהדפס דקלים. “היה ברור שרימון לא יילך על חליפת חתן בנלית ומשעממת. זה לגמרי מתבקש, כשמכירים אותו לעומק”, מוסיפה רוני בחיוך.

בוהו מדברי בעמק: החתונה של רוני ורימון בוהו מדברי בעמק: החתונה של רוני ורימון בוהו מדברי בעמק: החתונה של רוני ורימון

בוהו מדברי בעמק: החתונה של רוני ורימון בוהו מדברי בעמק: החתונה של רוני ורימון

 

כל החתונה עוצבה בקונספט של בוהו-מדברי, וההשקעה המטורפת ניכרה בכל סידור פרחים ובכל מרכז שולחן. תשומת הלב ניתנה לפרטים – החל מסידורי הצלחות ועד שימוש בצמחים לא רגילים בכל סידור פרחים. “ברחבי המתחם כולו עשינו שימוש באננסים, קוצים בשם אירינגיום, גרווילאה, סוקולנטים, קקטוסים, ארטישוקים מיובשים, מגוון סוגי שורשים וכף קנגורו”, מספר פריד, מעצב האירוע.

מרגע הצעת הנישואין לאירוע חלפה שנה שלמה, ובמהלך מחצית ממנה התגוררה רוני באיטליה במסגרת חילופי סטודנטים – מה שאומר שחלק לא קטן מההכנות עברו עליה בשלט רחוק. רוני, שמעידה על עצמה שהיא ההפך הגמור מבריידזילה, לא נתנה לזה להלחיץ אותה: “הייתי כלה מאוד קלילה. שלושה ימים לפני הנסיעה לאיטליה נפגשתי עם המפיקה מורן גולדשטיין, ולאורך כל הזמן שלי שם הייתי בוואטסאפים איתה ועם המעצבים. כל הזמן הזה פשוט הייתה לי הרגשה שיהיה בסדר, וזה הטיפ שלי לכלות – פשוט תנו לספקים לעשות מה שהם יודעים”.

בוהו מדברי בעמק: החתונה של רוני ורימון

בוהו מדברי בעמק: החתונה של רוני ורימון

בוהו מדברי בעמק: החתונה של רוני ורימון בוהו מדברי בעמק: החתונה של רוני ורימון

בוהו מדברי בעמק: החתונה של רוני ורימון

 

המרחק הפיזי והגישה הקלילה של רוני ורימון לגמרי שיחקו לטובתם במבחן התוצאה, ומעצב האירוע שלהם מספר שאילו היה מדובר בזוג יותר hands-on, התוצאה הזאת לעולם לא הייתה מתקבלת. ובאופן טבעי לחלוטין, העובדה שמדובר בחתונת שטח בקיבוץ הדהדה בבחירות המקצועיות של פריד: “השתמשתי בחומרי גלם בעלי מראה טבעי יותר, ובצבעי אדמה שמתחברים לקיבוץ. במקום פרחים לבנים, שרואים בחתונות קונבנציונליות, השתמשתי בצמחייה יבשה, כלי טרה קוטה חומים וסברסים. אחד האלמנטים הבולטים היה הפרגולה הגבוהה ששימשה בתור השולחן לחברים ותפסה נוכחות בשטח פתוח, ובטוח לא הייתה משתלבת בגן או באולם”.

מעל לכל האלמנטים העיצוביים בלטה החופה, שהייתה מהמיוחדות שיצא לנו לראות: “אפילו אני לא ידעתי מה הולך לצאת”, מודה פריד. “גם בחופה שולבו זמורות גפן, ענפים של ציקס, שזה סוג של דקל שצבענו, מלא צמחייה מאד מיוחדת, שורשים, סוקולנטים, ראשים של אננסים, וירוקים מיוחדים שנתנו מראה ואופי, כמו הארטישוקים, וביחד יצרו מראה טבעי”. לא פלא שאפילו הכלה מודה שהעיצוב התעלה מאוד על הציפיות שלה: “הרגשתי קצת כמו אורחת בחתונה של עצמי. כשרימון ואני הגענו לשטח, זה היה וואו”.

לאחר הטקס, שהיה חילוני ובהתאמה אישית, החליפה רוני לסניקרס לבנות, וביחד עם בעלה הטרי עלתה על הרחבה לשלב שחתם את האירוע – המסיבה. בכל זאת, אם כבר להפר את השקט והשלווה של העמק, אז בסטייל של הזוג הזה.

בוהו מדברי בעמק: החתונה של רוני ורימוןבוהו מדברי בעמק: החתונה של רוני ורימוןבוהו מדברי בעמק: החתונה של רוני ורימון

בוהו מדברי בעמק: החתונה של רוני ורימון בוהו מדברי בעמק: החתונה של רוני ורימון בוהו מדברי בעמק: החתונה של רוני ורימון

בוהו מדברי בעמק: החתונה של רוני ורימון בוהו מדברי בעמק: החתונה של רוני ורימון

בוהו מדברי בעמק: החתונה של רוני ורימון בוהו מדברי בעמק: החתונה של רוני ורימון

בוהו מדברי בעמק: החתונה של רוני ורימון

בוהו מדברי בעמק: החתונה של רוני ורימון בוהו מדברי בעמק: החתונה של רוני ורימון בוהו מדברי בעמק: החתונה של רוני ורימון בוהו מדברי בעמק: החתונה של רוני ורימון בוהו מדברי בעמק: החתונה של רוני ורימון

 

כל אנשי המקצוע

 • מקום האירועקיבוץ משמר העמק
 • צילום סטילסאיציק בן דוסא
 • צילום וידאואביחי וקסלר
 • הפקהמורן גולדשטיין
 • שמלת כלהשלומית אזרד
 • איפור ושיעררויטל גלוסקא כהן
 • נעלי כלהShoez Web Store
 • טבעותBen & Guy
 • בגדי חתןמונסניור
 • זר כלהעידו פריד
 • הזמנות חתונהשירן אטד
 • עיצובעידו פריד
 • שיר כניסה לחופהHot Chip - Look At Where We Are
 • שיר שבירת כוסOrphaned Land - All is One
 • לוקיישן צילומיםיער משמר העמק
 • מוזיקהדיג'יי רן זיו
 • קייטרינגלימוזין
 • ברAmorphy Bar
 • לוגיסטיקהארמדילו פתרונות בשטח
קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונות עם סטייל מיוחד
תגיות
מורן גולדשטיין,עידו פריד,חתונת קיבוץ,שירן אטד,איציק בן דוסא
Menu Title
x