ביער של תום ואביגיל | מגזין חתונות – מיי דיי

ביער של תום ואביגיל

חתונה אקולוגית בחצר בית בניו גרזי, חתן וכלה יחפים, עומדים מתחת לחופת עץ שהכין החתן כמה ימים לפני והופכים לבעל ואישה בנוכחות בנם התינוק בן כמה חודשים. כל פרט ופרט בחתונה נעשה על ידיהם, עם מחשבה ואהבה לא רק אחד לשנייה אלא גם לסביבה – זאת החתונה של אביגיל ותום.

את אביגיל הכרנו לראשונה לפני שנתיים. שיטוט באחד מאתרי המסחר האהובים עלינו אטסי בחיפוש אחר חומרים לכתבה על אקססוריז מושלמים לשיער הוביל אותנו לחנות עם קשטות מהממות של אלות יווניות. איזה אושר כשגילינו שהיוצרת מאחורי הקשתות היא בכלל מתל אביב! וכך החל הסיפור אהבה שלנו עם אביגיל אדם, יוצרת מיוחדת במינה שמאז כבר הספיקה לעשות רילוקיישן לארה״ב שם היא גרה עם בעלה ויוצרת פיסים לשיער לכלות בכל העולם וגם מוכרת בחנויות האונליין הכי נחשבות.

את בעלה, תום, הכירה בצורה הכי מקרית שיכולה להיות – יש שיקראו לזה גורל. באותם ימים, לפני 3 וחצי שנים, היא גרה בדיזינגוף. ביום שבת אחד ירדה לטיב טעם מתחת לבית לקנות קצת מצרכים. המוכר ראה שהיא מעיפה מבט בדוכן של העיתונים והזמין אותה לקחת איזה עיתון שהיא רוצה- ״כי כבר יצאה השבת״. כשהגיעה הביתה התחילה לקרוא את מוסף הארץ, ושם נתקלתי בכתבה על תום. הוא בדיוק פתח בארץ סניף של החברה שלו, חברה למיחזור של חומרים שלא ניתן למחזר בצורה המוכרת, ושפועלת ב26 מדינות. הוא נשמע ממש חכם ומענין, והוא רצה לשנות את העולם בדרכו, מה שהיה מאוד מעורר השראה בעיני אביגיל. העיתון היה פתוח על הכתבה עליו במשך שבוע שלם. מדי פעם הייתה מעיפה מבט ומהרהרת לעצמה. בסוף החליטה שאם תמצא אותו בפייסבוק תכתוב לו.

החיבור כמובן היה מיידי, ואהבה פרחה. אחרי כמה זמן שהייתה על קו תל אביב – ניו יורק אביגיל עברה סופית לגור עם תום בבית בלב היער ליד ניו גרזי, שם נולד בנם ליאו וגם התקיימה חתונתם האינטימית והמיוחדת.

אביגיל ותום שניהם מאד מאד מעורבים סביבתית וחשוב להם לשמור על העולם – לכן כל פריט עיצובי שהיה בחתונה שלהם היה עשוי מחומרים ממוחזרים והמון אוצרות שמצאו ביער, כמו אזוב (moss- סוג של דשא סמיך שגדל שם הרבה), אצטרובלים ובלוטים. אביגיל הכינה המון פינות השראה קטנות ופיזרה אותם ברחבי האירוע. הפינות עצמן נבנו מסולמות ישנים עליהם התקינו מדפים, תיבות יין שהפכו גם הם למדפים, וגם מריצה ישנה ומלאה באופי. את הפינות מילאה בספרים עתיקים מהאוסף שלי, בקבוקי בושם והמון תמונות שלה ושל תום ופתגמי השראה. ברחבי החצר פוזרו תמונות מרגעים קסומים שחלקו ביחד, חופשות, חוויות, ותמונות של ליאו וגם של החתול שלהם, ג’ינג’ר. אחרי טקס חופה אינטימי ומרגש בו השתתף הבן ליאו הוזמנו האורחים לארוחה טבעונית לאור נרות וריקודים אל תוך הלילה.

אביגיל הייתה עוצרת נשימה בשמלה של המעצבת המדהימה samuelle couture וכמובן נזר לשיער שעיצבה לעצמה מפרחים מיובשים. במקום טבעת חתונה, אביגיל עיצבה לתום צמיד מיוחד מחומר ממוחזר. את רוב האירוע הם העבירו יחפים בחצר.

כל תמונה מהיום המיוחד שלהם נראית כמו ציור, כל פרט קסם. תודה לאביגיל ותום ששיתפו אותנו ביום המרגש שלהם – אין ספק שהוא מדהים יפהפה ומיוחד.

ביער של תום ואביגיל

ביער של תום ואביגיל

ביער של תום ואביגיל

ביער של תום ואביגיל

ביער של תום ואביגיל

ביער של תום ואביגיל

ביער של תום ואביגילביער של תום ואביגיל

ביער של תום ואביגילביער של תום ואביגיל

ביער של תום ואביגיל

ביער של תום ואביגיל ביער של תום ואביגיל

ביער של תום ואביגיל

ביער של תום ואביגיל

ביער של תום ואביגיל

ביער של תום ואביגיל

ביער של תום ואביגיל ביער של תום ואביגיל ביער של תום ואביגיל ביער של תום ואביגיל

כל אנשי המקצוע

  • מיקוםהבית שלנו ב Washington Crossing, ניו ג'רסי
  • צילוםאלה אוזן
  • שמלת כלהsamuelle couture
  • נזר לשיעראביגיל אדם
  • איפור ושיעראביגיל אדם
  • עיצובאביגיל אדם ותום סזאקי
קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונת גן / חצר,חתונות בעולם
תגיות
אלה אוזן,עיצוב DIY,אביגיל אדם,חתונה אקולוגית
Menu Title
x