בלרינה אורבנית | מגזין חתונות – מיי דיי

בלרינה אורבנית

החגים מתקרבים, ובאוויר כבר נושבות רוחות של התחדשות ושל רוגע. אחרי קיץ קשה במיוחד אין ספק שהתחלות חדשות זה בדיוק מה שאנחנו צריכות, ואין כמו ראש השנה כדי להנות מהקרבה של הבני זוג והמשפחה ובכלל לטהר אווירה ולהסתכל קדימה לשנה נפלאה שבדרך.

הצילומים האלה כבר כמה זמן יושבים אצלנו במערכת, וכל פעם הרגשנו שאנחנו חייבות לחכות לרגע הנכון לשתף אותם, לאווירה הנכונה. ועכשיו זה מרגיש לנו נכון כי היופי והעדינות בצילומים האלה מאד מסמלים לנו את התחושות איתם אנחנו רוצות להתחיל שנה חדשה. אחד הדברים שהכי אהבנו זה שלמרות כשאנחנו חושבות על רוך, יופי ועדינות המחשבות שלנו בדרך כלל נודדות למרחבים פתוחים של טבע וים, דווקא ההפקה הזאת מראה לנו איך אפשר גם מנופים אורבניים להוציא עדינות וחום.

מאחורי ההפקה עומדת מעצבת השמלות שמרית ביטון משימקה ואחת הצלמות האהובות עלינו אלה אוזן. הקונספט – בלרינה אורבנית שמרקדת לה בין רחובות תל אביב. מקוות שגם לכם הסשן הזה עושה נעים, ומזכיר איך בכל פינה ניתן למצוא יופי, רק צריך לדעת איך לחפש.    

בלרינה אורבניתבלרינה אורבנית בלרינה אורבניתבלרינה אורבניתבלרינה אורבניתבלרינה אורבניתבלרינה אורבניתבלרינה אורבניתבלרינה אורבנית

 שמלות: שימקה

צילום: אלה אוזן

איפור: רות טולדו

שיער: איילה חיימוב

פרחים לשיער: ארנונים
 
תכשיטים: אפרת קסוטו
 
דוגמניות: הלה שלג ויעל שושנה כהן

קטגוריות
אופנה ומעצבים
תגיות
שימקה,אלה אוזן,רות טולדו
Menu Title
x