בצד השני של העדשה: מזל טוב לעידן ועדי | מגזין חתונות – מיי דיי

בצד השני של העדשה: מזל טוב לעידן ועדי

התרגשות – זאת התחושה שמלווה אותנו בפוסט של היום. כשאחד מהצלמים המובילים של הבלוג שלנו שכלות שלו מככבות אצלנו על בסיס קבוע הופך להיות החתן ומהצד השני של המצלמה, אין ספק שזאת סגירת מעגל מרגשת במיוחד.

אנחנו בטוחות שכל הקוראות והקוראים שלנו, מכירים את עידן חסון כאחד הצלמים המובילים והמוכשרים באתר שלנו, ואנחנו תמיד שמחות לפרסם את החתונות וההפקות שהוא מצלם. הסגנון הצילומי של עידן עדין ורך ואין שני לו בתחומו. אז אתם יכולים לתאר לעצמכם כמה שמחנו כשנודע לנו שעידן מתחתן עם בת זוגו עדי ושאנחנו נקבל הצצה נדירה ליום המיוחד שלהם ועוד לפני כן לצילומי הזוגיות אותם תראו היום.

צילומי הזוגיות של עידן ועדי נערכו ב-2 לוקיישנים שונים: מטע שקדיות היוגב ליד מגדל העמק ולקראת הלילה בחוף בית ינאי. מדובר בסשן יפה במיוחד שלא מותיר ספק שהמצולמים (שניהם מתחום האירועים) מבינים היטב את העבודה שלהם גם כשהם מהצד השני של המתרס. עדי היא מעצבת במקצועה והיוצרת המוכשרת מאחורי המותג ״פלורנס שזירת פרחים״ לא פלא אז שכל הפרחים בסשן הצילומים שלהם יצאו ככ מהממים..   .

 

 

עידן ועדי עתידים להתחתן בשרונית ב 13.7.16, התאריך בו יחגגו 3 שנות זוגיות. ניסינו לדובב את עדי ולברר לגבי שמלת הכלה שהיא תלבש (פייר אנחנו ממש מסוקרנות) אך החלטנו לשמור על אלמנט ההפתעה, להשאיר אתכם במתח, ולחכות בסבלנות לחתונת הזוג המקסים הזה. תיהנו מאלבום תמונות מהמם וחלומי שצילם ג’ן סלדקוב המוכשר.

עדי ועידן, אנחנו אוהבות אתכם ומחכות ליום הגדול שלכם. מאחלות לכם עוד מיליון רגעים של אהבה, יצירה ואושר. .

בצד השני של העדשה: מזל טוב לעידן ועדיבצד השני של העדשה: מזל טוב לעידן ועדיבצד השני של העדשה: מזל טוב לעידן ועדי בצד השני של העדשה: מזל טוב לעידן ועדי בצד השני של העדשה: מזל טוב לעידן ועדיבצד השני של העדשה: מזל טוב לעידן ועדי בצד השני של העדשה: מזל טוב לעידן ועדי בצד השני של העדשה: מזל טוב לעידן ועדי בצד השני של העדשה: מזל טוב לעידן ועדי בצד השני של העדשה: מזל טוב לעידן ועדיבצד השני של העדשה: מזל טוב לעידן ועדי בצד השני של העדשה: מזל טוב לעידן ועדיבצד השני של העדשה: מזל טוב לעידן ועדיבצד השני של העדשה: מזל טוב לעידן ועדי בצד השני של העדשה: מזל טוב לעידן ועדי בצד השני של העדשה: מזל טוב לעידן ועדי בצד השני של העדשה: מזל טוב לעידן ועדי בצד השני של העדשה: מזל טוב לעידן ועדי בצד השני של העדשה: מזל טוב לעידן ועדיבצד השני של העדשה: מזל טוב לעידן ועדי

צילום: ג׳ן סלדקוב

הזמנה: חבצלת ברגר
פרחים: פלורנס שריזת פרחים

וידאו: נתי שוקו

שמלה: חן גרסון

עיצוב: סתיו אגם

קטגוריות
צילומים,המגזין
Menu Title
x