ג'יימי ואלון | מגזין חתונות – מיי דיי

ג’יימי ואלון

החתונה של היום מזכירה לנו שיש כל כך הרבה מקומות יפים להתחתן בהם בארץ, מקומות שבזכות הזוגות שלנו אנחנו נחשפות אליהם ומקבלות השראה חדשה. תנו לנו להכיר לכם את ג’יימי ואלון המקסימים שהתחתנו לאחרונה במלון בוטיק בגליל בין נופים ירוקים ושמים כחולים, שפותחים לנו את השבוע באווירה של רוגע.

ג’יימי ואלון הכירו במסע של “תגלית”- ג’יימי הגיעה הרחק מאוסטרליה והתאהבה  באלון שהיה אז חייל שליווה את הקבוצה. סיפור האהבה חוצה הגבולות שלהם סחף אותם לאוסטרליה ולאחר תקופה שבו להתגורר בארץ. הצעת הנישואין לא איחרה לבוא, וכשתכננו את החתונה היה להם ברור שהם מכוונים לחתונת שישי אינטימית שתאפשר לאורחים שלהם להכיר, מאחר והמשפחות שלהם לא נפגשו לפני החתונה.

מבחינת העיצוב היה להם חשוב ליצור אווירה שמשתלבת היטב עם הנוף הירוק והכפרי ומיכל, אחות של אלון, דאגה לכל פריטי העיצוב עבורם- החל מסידורי השולחן, זרי הפרחים ושלטי ההכוונה ועד המתנות לאורחים שכללו צנצנות עם סוכריות צבעוניות וחולצות טישירט מגניבות עם הדפס של אוסטרליה וישראל.

לאחר החתונה, ג’יימי ואלון, נשארו לבלות את הלילה במלון ביחד עם המשפחות והחברים הקרובים. הם מספרים שזאת היתה התוספת המושלמת ליום החתונה שלהם ושאפשרה לכולם להמשיך לבלות ולהנות ביחד גם במהלך השבת. ג’יימי ואלון, שיהיה לכם המון מזל טוב, הוספתם לנו השראה לבלוג ועשיתם לנו חשק לנסוע לסופ”ש מפנק – אפילו שהיום רק יום ראשון !

ג'יימי ואלון ג'יימי ואלון ג'יימי ואלון ג'יימי ואלון ג'יימי ואלוןג'יימי ואלון ג'יימי ואלון ג'יימי ואלוןג'יימי ואלון ג'יימי ואלון ג'יימי ואלון ג'יימי ואלון ג'יימי ואלון ג'יימי ואלון ג'יימי ואלוןג'יימי ואלון ג'יימי ואלון ג'יימי ואלון ג'יימי ואלון ג'יימי ואלון ג'יימי ואלון

כל אנשי המקצוע

  • מיקוםמלון בוטיק "אמירי הגליל"
  • צילוםטלי ודבורה
  • עיצובמיכל תמם
  • שמלת כלהLarissa Wedding Dresses
  • בגדי חתןDKNY
  • נעלייםNine West
קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונות אינטימיות,לוקיישנים מיוחדים,חתונות שישי
תגיות
חתונה בצפון,טלי ודבורה,חתונה במלון
Menu Title
x