גליה להב: Gala Ready to Wear | מגזין חתונות – מיי דיי

גליה להב: Gala Ready to Wear

החיבור של מעצבים המתמחים בתפירה עילית למותגי Ready to Wear  הפך לחלק בלתי נפרד מעולם האופנה הבינלאומי כאשר מעצבי העל יוצרים קולקציות קפסולה ייחודיות שיתאימו לקהל הרחב ויהיו נוחות יותר לכיס. אנחנו תמיד מברכות על שיתופי פעולה מהסוג הזה אשר מנגישים לנו את עולם האופנה וגורמים לנו להתקרב עוד צעד לחלום ללבוש שמלה או בגד של מעצב על. גם בעולם שמלות הכלה, הנגשה מהסוג הזה תפסה תאוצה ואנחנו רואות יותר ויותר מעצבים שיוצאים עם קולקציות Ready to Wear אשר לא רק מציעות מגוון רחב יותר של שמלות בדגמים קלילים יותר אלא הן בהחלט מהוות אלטרנטיבה נוחה יותר לכיס

גליה להב, המתמחה בתפירה עילית של שמלות ערב וכלה היא אחת המעצבות המוערכות והמוכשרות ביותר בארץ ובעולם עם מעל 60 חנויות ברחבי העולם. רק השבוע הושקה חנות הדגל של גליה בלוס אנג’לס ואין ספק שהיא תהווה מוקד עליה לרגל להרבה סלבריטאיות כפי שכבר ראינו על שטיחים אדומים כשהיא הלבישה כוכבות גדולות כמו טיילור סוויפט וג’ניפר לופז. גליה השיקה לאחרונה את קולקציית GALA  שהיא קולקצית Luxury Ready to Wear ונותנת מענה לכלות המעוניינות בשמלות עדכניות, מודרניות ובעלות קו יותר רך ועדין לעומת הקו האקסטרווגנטי שבו ידועה המעצבת. קולקציית GALA  מאפשרת לכלות להשכיר את שמלת החלומות במחיר נגיש בהרבה יותר לעומת המחירים הרגילים של קולקציות ההוט קוטור אשר נעים בין 20,000 ל 25,000 ₪ להשכרה. בחירת הבדים גם היא הותאמה כאשר בחרה גליה להשתמש בבדי משי עדינים וקלים, אך עם זאת נשארה נאמנה לשילוב הרקמות, עבודות היד וטכניקות התפירה המיוחדות.

הקולקציה שואבת את השראתה מערי הבירה הרומנטיות בעולם ולכן הבחירה לצלם בעיר העתיקה וההיסטורית של בודפסט היתה טבעית. אנרגיות המטרופולין יחד עם הרחובות העמוסים וההיסטוריה הנשקפת בכל פינה באים לידי ביטוי בכל אחד מהדגמים. הסיפור של קולקציית גאלה הרומנטית והמרהיבה מסופר בין שכבות השיפון והטול ובין נגיעות האור על הגוף הנוצרים בטכניקת הרקמה הייחודית של חרוזי הקריסטל.

כפי שניתן לראות בלוק הבוק המרהיב, כלות החולמות על שמלת הוט קוטור קלאסית ונוחה במחיר נגיש יותר תוכלנה למצוא דגמים משגעים בקולקציה החדשנית של גליה להב ולחוות מעט ניחוח אירופאי.

את השמלות ניתן למדוד בבית האופנה “גליה להב” בתל אביב.

טווח מחירים: 10,000-16,000 ₪ להשכרה

גליה להב: Gala Ready to Wear גליה להב: Gala Ready to Wear גליה להב: Gala Ready to Wear גליה להב: Gala Ready to Wear גליה להב: Gala Ready to Wearגליה להב: Gala Ready to Wear

גליה להב: Gala Ready to Wear

גליה להב: Gala Ready to Wear

גליה להב: Gala Ready to Wear גליה להב: Gala Ready to Wear

גליה להב: Gala Ready to Wear גליה להב: Gala Ready to Wear

***

Photographer: Greg Swales

Make Up: Emily Mergaert

Hair: Alex Szabo

Accessories: Keren Wolf

Shoes: Femmes San Peur

Models: Dag for ICE Models & Inez for Avant Models

קטגוריות
אופנה ומעצבים
תגיות
גליה להב,שמלות ready to wear
Menu Title
x