ג'נה ואבי | מגזין חתונות – מיי דיי

ג’נה ואבי

חתונה חסידית, יפיפיה מלאה ברגש וברגעי קסם, זה הפוסט שמחכה לכם עכשיו בבלוג. מבטיחות לכם שגם תתאהבו בג’נה ואבי, שמתגוררים בארה”ב והגיעו במיוחד לארץ כדי להתחתן בחתונה חסידית שמחה ומרגשת.

ג’נה ואבי הכירו במחנה קיץ ואחרי כמה שבועות של חברות נפרדו דרכיהם. כמה שנים לאחר מכן, במהלך ריצה ביער, הם שוב פגשו אחד את השנייה. למרות שבאותה תקופה שניהם גרו בערים שונות, הם הצליחו לשמור על קשר על אף המרחק הודות לביקורים תכופים, לטיולים משותפים ואפילו ללימודי חסידות שלמדו יחד. ג’נה מספרת לנו ששניהם חלמו להגיע לבקר בארץ והחלום אכן התגשם כשהגיעו לביקור קצר עם הפתעה בלתי צפויה- הצעת נישואין מרגשת בזמן טיול בהרי צפת. ג’נה כמובן הסכימה ולשניים היה ברור שאין מקום מתאים יותר להתחתן בו מאשר ממש פה, בארץ היפה שלנו.

הם התחתנו בטור סיני, חווה אורגנית מוקפת טרסות, כרמים ועציצי תבלין ואין ספק שהנוף הקסום הזה, כפי שמיד תראו בתמונות שצולמו במצלמת 35 מ”מ בפילם כמו פעם, הוא התפאורה המושלמת. מכיוון שבחתונות חסידיות נהוג שלא להתראות לפני החתונה, ג’נה ואבי ערכו צילומי זוגיות מקסימים בהרי ירושלים ובימים שלפני החתונה העבירו את הזמן בקרב החברים ובני המשפחה. כך למשל בערב שלפני החתונה, ג’נה ואחותה, החליטו להתנסות בפרויקט מקסים של DIY כשאספו אבנים קטנות וכתבו עליהן את שמות האורחים בתור פתקאות הושבה.

ביום החתונה, אבי וג’נה שניהם צמו וקראו תהילים במהלך היום כדי להרגיש קרובים לאמונה שלהם, לאהבה שלהם ולהתחבר ליום המרגש בחייהם וג’נה מספרת לנו שאחד הרגעים שהיא אהבה במיוחד, מלבד החופה, היה קבלת פנים ובה הכלה נוהגת לברך את האורחות, כך שג’נה חלקה רגעים אישיים ומיוחדים עם בנות המשפחה וחברותיה. ג’נה מספרת לנו שיום החתונה היה מרגש במיוחד ולמרות שחשבה שמדובר ביום הכי טובה בחייה, היא לומדת להבין שכל יום עם אבי רק הופך להיות טוב יותר.

ואם התמונות גם לכם עושות חשק של עוד, הוספנו את סרטון החתונה המקסים של השניים שנותן לנו הצצה ליום חתונה מעט שונה ממה שאנחנו מכירות אבל מרגשת לא פחות.

יש משהו בשקט ובצניעות של ג’נה ואבי, שגורם לנו לחייך ואנחנו מקוות שהצלחנו להדביק גם אתכם בחיוך הזה ונותר לנו רק לאחל לזוג המקסים שנים מאושרות והמון מזל טוב!

ג'נה ואבי ג'נה ואבי ג'נה ואבי ג'נה ואבי ג'נה ואבי ג'נה ואבי ג'נה ואבי ג'נה ואביג'נה ואבי ג'נה ואביג'נה ואבי ג'נה ואבי ג'נה ואביג'נה ואביג'נה ואביג'נה ואבי ג'נה ואבי ג'נה ואביג'נה ואביג'נה ואבי ג'נה ואבי ג'נה ואבי ג'נה ואבי ג'נה ואבי ג'נה ואבי ג'נה ואבי ג'נה ואבי ג'נה ואבי

.

כל אנשי המקצוע

  • מיקוםהחווה האוגנית - טור סיני
  • צילוםSigala Photography
  • וידאוחן מכלוף
  • שמלת כלההילה בנימין
  • עיצובPine & Clover Floral and Event Design
  • בגדי חתןחליפה חסידית
  • איפור ושיערלאה נפי
  • תכשיטיםוינטג'
  • כמות אורחים300
קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונות אינטימיות,לוקיישנים מיוחדים
תגיות
יהושע סיגלה,חתונה,החווה האורגנית - טור סיני
Menu Title
x