געגועים לחורף: ליטל ואפי | מגזין חתונות – מיי דיי

געגועים לחורף: ליטל ואפי

אנחנו מאוד אוהבות את הקיץ, אבל תמיד כשמגיע חודש אוגוסט, משהו בתוכנו כבר מייחל לכמה ימים קרירים של חורף, הרחק מהחום הכבד הזה. אז בזמן שאנחנו מתגעגעות לחורף ומתקררות במזגן, הגיע לידינו סרטון החתונה של ליטל ואפי המקסימים (שהתארחו אצלנו כבר בבלוג בפוסט מיתוג מיוחד) שהתחתנו בחורף האחרון, שמותיר אותנו עם חשק עז לשוקו חם ולמישהו להתכרבל איתו מתחת לשמיכת הפוך. 

ההיכרות של אפי וליטל מחזירה אותנו בפלאשבק לתקופה שבה ה-icq היה הדבר החם הבא, שם הם הכירו והפכו במהרה לידידים טובים. אבל כנראה שהיה שם יותר מסתם ידידות, כי שנתיים לאחר מכן, מערכת היחסים שלהם קפצה מדרגה והשניים הפכו לזוג. הצעת הנישואין המרגשת התרחשה בזמן שטיילו בנורווגיה ויצאו לשיט לווייתנים, בעקבות חלום הילדות של ליטל כשראתה בפעם הראשונה את הסרט “לשחרר את ווילי” (עוד flash from ths past). הם הצליחו לראות כמה מהם ושם, כשניהם לבד על סיפון האוניה, אפי הציע לה נישואין.

הם רצו חתונת חורף אמיתית- כשבחוץ קר אבל בפנים חמים ונעים ובחרו בסוף ב”אקו” שיגשים להם את פנטזיית החורף שלהם. את ההכנות לחתונה הם חילקו ביניהם- אפי היה ממונה על התקציב וליטל היתה אחראית על העיצוב ועל הפרטים הקטנים והתיעוד של כל הרגעים המרגשים של יום החתונה שהם, הופקד בידיו של הצלם המוכשר רונן גולדשטיין, שערך אותם לסרטון מקסים שכולל שלל פרטים יפים והמון אהבה.

בין הצילומים מציצה משקפת master view לבנה, שאולי חלק מכם יזכרו אותה מהילדות (: ליטל הזמינה את המשקפת הנוסטלגית מהאתר Image3d והתמונות שבחרה לכלול בשקופיות היו כמובן מהטיול המשותף שלהם לנורווגיה. כמה מקסים! בנוסף, הם הצטלמו עם שלט love מעוצב שעשוי מחבל ועם שלל נגיעות חורפיות נוספות.

ליטל ואפי, אין ספק שעשיתם לנו הכי חמים בלב וגרמתם לנו להתגעגע אפילו יותר לחורף, ובינתיים עד שהוא יחזור, נותר לנו לאחל לכם המון מזל טוב ושלל חוויות קסומות ומשותפות! 

געגועים לחורף:  ליטל ואפיגעגועים לחורף:  ליטל ואפי געגועים לחורף:  ליטל ואפי געגועים לחורף:  ליטל ואפיגעגועים לחורף:  ליטל ואפיגעגועים לחורף:  ליטל ואפי

צילום וידאו ועריכה: רונן גולדשטיין

מקום: אקו

איפור ושיער: ליאט בן שמשון

שמלת כלה: אוריתה

שלט love: קרן גילן

 

קטגוריות
וידאו
תגיות
חתונת חורף,וידאו,ליאט בן שמשון,רונן גולדשטיין,אקו
Menu Title
x