מיתוג החתונה של ענבר ואור | מגזין חתונות – מיי דיי

מיתוג החתונה של ענבר ואור

הזמנת חתונה מושקעת באמת יכולה להיות אחת מהדרכים הכי מקסימות ואישיות עבור בני הזוג לספר את סיפורם האישי. הזמנה ייחודית, אסתטית ומרשימה מעניקה “טיזר” לקראת החתונה. כזו היא הזמנת החתונה של ענבר, מקסימה ומיוחדת שהצליחה להפיל לסתות של לא מעט אורחים טרם הגיעו לחתונה שלה ושל אור ונתנה רמז לקונספט של האירוע.

ענבר ידעה כבר לפני שנים כיצד תראה הזמנת החתונה שלה. היא רצתה אותה טבעית, נקייה וכזו המשלבת מלאכת יד, כמישהי שנהנית לעסוק ביצירה בזמנה הפנוי. מבחינתה ההזמנה הייתה אחד הדברים החשובים ביום החתונה והיה לה ברור שהיא חייבת להתכתב עם שאר האירוע וכמובן להתמזג עם האופי שלה ושל בן זוגה.מיתוג החתונה של ענבר ואורמיתוג החתונה של ענבר ואור

הם התחתנו ב”אחוזה” בבית חנן בסגנון מאד טבעי ונקי, וענבר רצתה שההזמנה תקבל גם היא מראה טבעי. את הגופן להזמנה שעל הקלף הפנימי, עם כל הפרטים לאירוע, היא קיבלה מחברה שלה על ידי מעצבת מחו”ל, וסוגנן על ידה. הגופן נקרא “סוד הגן הקסום” – אפילו השם מתאים לקונספט החתונה!

כריכת ההזמנה: ענבר שאבה השראה מחופת הגפנים שבאולם. ברגע בו ראתה את החופה הטבעית ידעה שהכריכה חייבת אלמנט מסויים של עלים. לענבר יש בבית אוסף פאנצ’רים של מרתה סטיוארט (גם אנחנו רוצות!). היא קנתה מבתי דפוס שונים בארץ ניירות קראפט בעובי ובצבעים שונים, וחתכה אותם כדי להתאים להזמנה. לקח זמן ולבסוף היא מצאה את הגודל והלוק המושלם. היא העבירה את הגודל הרצוי לבית הדפוס לחיתוך.

השלב הבא היה חיתוך העלים דרך הפאנצ’רים, ענבר ואור ניקבו 350 הזמנות עד שהתעייפו להם הידיים. לאחר מכן הם הדביקו ידנית את הזמנת החתונה עם הפרטים, הוסיפו חוט רפיה לצורך השלמת המראה הטבעי וצירפו מגנט קטן שלא ישכחו את התאריך.

מיתוג החתונה של ענבר ואור

מעטפות: ענבל הזמינה מ-Etsy מעטפות בגודל של ההזמנה, משום שהיא גדולה ולא סטנדרטית. גם המעטפות היו מקראפט, כמו גם המדבקות שסוגרת אותן שאף הן נקנו ב-Etsy. את המעטפות הם שלחו בתוספת בול שגם הוא השתלב נפלא בלוק הכללי, וחלק מההזמנות העבירו ידנית – כאשר הגיעו לביקור אצל משפחתה של ענבר בקנדה.מיתוג החתונה של ענבר ואור

בעקבות עיצוב ההזמנות, שהיה הצלחה מסחררת, החליטה ענבר גם לעצב ספר אורחים, עמדת “איחולים” מקסימה בפתח האולם ומתנות לאורחים – והכל בהשראת ההזמנה וברוח הקונספט הטבעי.

עמדת איחולים: בכניסה לאולם בעמדת הצ’קים הם הציבו חותמות עץ ודפים עם הכיתוב “נעזור לכם עם האיחולים” ורשימה של איחולים. כל שצריך לעשות הוא “לחתום” ולסמן וי על האיחול הרצוי. רעיון מהמם!

ספר אורחים: ענבר ואור ערכו וכרכו ספר אורחים מקסים בו מוזמני האירוע כתבו והונח בכניסה. בכריכת הספר חרוט בתוך עץ סיפור הצעת הנישואין המיוחדת: בעת חופשה בלונדון, הם ביקרו במרכז החלקה על הקרח. אור כרע ברך ומול כל הקהל הציע לענבר נישואין. מה שהפך למזכרת מרגשת במיוחד. ספר האורחים נעשה בהזמנה אישית ובעבודת יד של אמנית מ-Etsy.

מיתוג החתונה של ענבר ואור

מיתוג החתונה של ענבר ואור מיתוג החתונה של ענבר ואור

מתנות לאורחים: בכניסה וביציאה מהאירוע חיכתה מריצה ישנה עם אדמה, עם מעטפות קראפט ובפנים היו זרעי פרחים. על המעטפות היה ה”לוגו” של השניים וכל הלוק הזה לחלוטין התכתב עם הקונספט הטבעי.מיתוג החתונה של ענבר ואור מיתוג החתונה של ענבר ואורמיתוג החתונה של ענבר ואור מיתוג החתונה של ענבר ואורמיתוג החתונה של ענבר ואור מיתוג החתונה של ענבר ואור מיתוג החתונה של ענבר ואור מיתוג החתונה של ענבר ואור מיתוג החתונה של ענבר ואור מיתוג החתונה של ענבר ואור

קטגוריות
עיצוב ופרחים,המגזין
תגיות
הזמנות חתונה,DIY
Menu Title
x