החתונה המשפחתית של קורל ורועי | מגזין חתונות – מיי דיי

החתונה המשפחתית של קורל ורועי

חופה בבית הכנסת, תהלוכה ברחובות כפר שמריהו, מסיבה בבית של הסבא והסבתא ושמלה בעיצוב אבי הכלה – חתונת הצהריים של קורל ורועי היא ללא ספק חתונת החצר האולטימטיבית

אנחנו אוהבות לשמוע על זוגות שבוחרים לשלב את הקרובים אליהם בחתונה. כאלה הם בדיוק הזוג שלנו היום, קורל ורועי, שבחרו להתחתן בחצר ביתם של סבא וסבתא של קורל בכפר שמריהו, והשוס הגדול – אבא של קורל עיצב את שמלת הכלה שלה. את טקס החופה ערכו בבית הכנסת של הישוב ומשם המשיכו לתהלוכה שמחה, מלווים בלהקת כלייזמרים ובאורחים רבים שהפכו את רחובות כפר שמריהו לחגיגה שמחה שמשכה אליה שכנים ועוברי אורח שהצטרפו לחגיגות.

אביה של קורל הוא מעצב אופנה, ומאז ותמיד היא ידעה שביום חתונתה תרצה ללבוש שמלה בעיצובו. קורל מספרת שהתהליך שעברה עם אביה בעיצוב השמלה היה בין החוויות המיוחדות והמהנות ביותר בארגוני החתונה. השניים בחרו יחד את גזרת השמלה, את הבדים ואת החרוזים, ונהנו מזמן איכות מיוחד במינו.

לחתונה נבחרו שני לוקיישנים: בית הכנסת – בו נערכה החופה, וחצר ביתם של סבא וסבתא של קורל – בה התקיימה הארוחה והמסיבה. השניים בחרו להתחתן בבית הכנסת בשל מספר סיבות: קרבת המקום לביתם של הסבים, היכרות מוקדמת של השניים עם הרב הראשי, ששניהם רצו מאוד שיחתן אותם, וכן האווירה המיוחדת שנוצרת כשכל האורחים ישובים על הכיסאות, לצד האקוסטיקה של המקום והארכיטקטורה הייחודית לבתי כנסת. גם הבחירה בחצר ביתם של הסבים הייתה ברורה לשניים; חצר היא אחד הלוקיישנים השווים לחתונה, וקורל בילתה בה רבות בילדותה, כך שהמקום מסמל עבורה יותר מכול את המשפחתיות והאהבה – שני דברים שלקורל ולרועי היה חשוב שיבואו לידי ביטוי ביום החתונה שלהם.

החתונה המשפחתית של קורל ורועיהחתונה המשפחתית של קורל ורועי

החתונה המשפחתית של קורל ורועי

אף שהחצר מרוחקת מבית הכנסת מרחק של חמש דקות הליכה בלבד, בזכות התהלוכה השמחה שהייתה בין רחובות כפר שמריהו, התארכה ההליכה לעשרים דקות של חגיגה ושילבה ריקודים, מוזיקה ואווירה מיוחדת במינה.

כשכל האורחים הגיעו לחצר הבית התגלתה בפניהם גינה יפהפייה שעוצבה כולה בסגנון יווני ומהמם במיוחד. קורל ורועי בחרו בסגנון זה מתוך אהבה גדולה לארץ השכנה בה ביקרו פעמים רבות, ומתוך רצון לשלב ביום המיוחד שלהם את הצבעים, הריחות והטעמים שלה. השניים פנו למעצבים המוכשרים מסטודיו ציפורות שקיבלו יד חופשית והפכו את החצר לחגיגה יוונית מלאה בצבע ובשמחה: בין הפינות השונות בגן שולבה פלטת הצבעים שהורכבה בעיקרה מכחול ולבן בטקסטורות ווריאציות שונות ומגוונות. על השולחנות הונחו כלי חרס וזכוכית ובהם פרחים וצמחים שונים, ונוסף לכך חולקו לאורחים במתנה ריבות ביתיות וממותגות. ציפורות הפתיעו את הזוג ופיזרו שלטים שונים בהם נכתבו שמות החיבה של הזוג – שוש וגתל’ה – מה שהוסיף ממד אישי ומשעשע לעיצוב.

החתונה של קורל ורועי היא תזכורת נהדרת לכך שאפשר לערב את המשפחה ביום המאושר שלכם. בסופו של יום, חתונה היא בראש ובראשונה חגיגה של אהבה ומשפחה, וזאת הזדמנות נהדרת לבלות איתם גם בשלבי ההכנות ליום הגדול.

החתונה המשפחתית של קורל ורועי החתונה המשפחתית של קורל ורועי החתונה המשפחתית של קורל ורועי

החתונה המשפחתית של קורל ורועי

החתונה המשפחתית של קורל ורועי

החתונה המשפחתית של קורל ורועי

החתונה המשפחתית של קורל ורועיהחתונה המשפחתית של קורל ורועי

החתונה המשפחתית של קורל ורועיהחתונה המשפחתית של קורל ורועיהחתונה המשפחתית של קורל ורועי

החתונה המשפחתית של קורל ורועי

החתונה המשפחתית של קורל ורועי

החתונה המשפחתית של קורל ורועי

החתונה המשפחתית של קורל ורועי

החתונה המשפחתית של קורל ורועי החתונה המשפחתית של קורל ורועי החתונה המשפחתית של קורל ורועי החתונה המשפחתית של קורל ורועי

החתונה המשפחתית של קורל ורועי

החתונה המשפחתית של קורל ורועי החתונה המשפחתית של קורל ורועיהחתונה המשפחתית של קורל ורועי

כל אנשי המקצוע

קטגוריות
חתונות אמיתיות
תגיות
ציפורות
Menu Title
x