בווייב נונשלנטי: החתונה של דורין ואלעד | מגזין חתונות – מיי דיי

בווייב נונשלנטי: החתונה של דורין ואלעד

לוקיישן פוטוגני, שמלה זורמת ואוורירית, טקס אישי וגישה קלילה וחיובית לאורך כל שלבי האירוע: המתכון המנצח של דורין ואלעד לחתונת שישי בלתי נשכחת

הדרך של דורין ואלעד לחופה התחילה בהצעת נישואין פשוטה אך שובת לב, כאשר אלעד קשר את טבעת האירוסין לקולר של פולי, הכלבה המשותפת, והמתין שדורין תבחין בה. אפשר להגיד שהצעת הנישואין הייתה רמז לבאות, שכן החתונה, שבאה כחצי שנה לאחר מכן, שמרה על אותו הטון – קליל, מחויך, לא מתיימר ומלא באווירה טובה.

בני הזוג הקפידו על כל פרט באירוע כדי להשיג את האפקט המבוקש, ובראש הרשימה ניצבו הזמן והמקום. השניים בחרו ב׳קדם׳ שבקיבוץ בארות יצחק, הממוקם באחת הנקודות הפסטורליות שבאזור המרכז. על מנת ליהנות מהאווירה הרגועה עד הסוף, הם קבעו את האירוע לצהרי שישי אביביים.

השניים הרשו לעצמם ליטול חופש אומנותי בבחירת התפריט לאירוע, ובחרו בפורמט הקליל של חתונה הפוכה. לדורין יש רק דברים טובים להגיד על החוויה ב’קדם’, אולם הסעיף הבולט ביותר מבחינתה היה הפן הקולינרי: “עוד לפני שהספקנו לשאול, האורחים לא הפסיקו לשבח את המנות של השף צ’רלי פדידה”, היא נזכרת.

בווייב נונשלנטי: החתונה של דורין ואלעד

בווייב נונשלנטי: החתונה של דורין ואלעדבווייב נונשלנטי: החתונה של דורין ואלעד בווייב נונשלנטי: החתונה של דורין ואלעד בווייב נונשלנטי: החתונה של דורין ואלעדבווייב נונשלנטי: החתונה של דורין ואלעד

גם בגזרת הסטיילינג ליום הגדול הקפידו השניים על סגנון קליל יחסית. לדברי דורין, הבחירה במעצב מרדכי אברהם הייתה מדויקת וזכתה ללא מעט מחמאות: “היא הייתה הדבר הראשון שסגרתי, עוד לפני מקום ותאריך. מרדכי אברהם היה המעצב היחיד שפגשתי ותוך חצי שעה יצאתי מהפגישה עם השמלה הנבחרת”. השמלה של דורין עוצבה בגזרה ישרה ומחמיאה, והיא צירפה לה תסרוקת אסופה ועגילים מלאי נוכחות. בן זוגה, אלעד, הרשים לא פחות כאשר בחר בחליפת משבצות בגווני טורקיז וכחול ורויאל. לאחר בוקר התארגנות קצרצר ובתום האיחוד, המשיכו דורין ואלעד לצילומים משותפים באווירת חיבור לטבע בקיבוץ גבעת השלושה בו הם מתגוררים.

אחד הדברים שהיו חשובים להם במיוחד – כמו לזוגות רבים – היה הטקס, והזוג הקדיש לא מעט מחשבה כך שיתאים בדיוק למידותיהם. בסיוע נציג ארגון ‘הויה’, נבנה טקס ששילב בין מוטיבים יהודיים קלאסיים לעולם הערכים הפרטי של בני הזוג.
הטקס נפתח בהפתעה מוחלטת – עם הופעה בסגנון פואטרי סלאם בהשראת הסיפור המשותף של בני הזוג – והמשיך בשבע ברכות שנשאו דמויות מפתח בחייהם של השניים, לצד כתובה שנוסחה על ידיהם. לתחושתה של דורין, ההשקעה בבניית הטקס הוכיחה את עצמה: “היה לנו חשוב לקיים טקס שוויוני, שיכבד את שנינו ואת כל הנוכחים. היה לנו מהמם”.

עכשיו, לאחר שהדרך לחופה הושלמה והאירוע הוכתר כהצלחה מסחררת, דורין מספקת את הטיפ שלה לזוגות שמתכוננים ליום הגדול בחייהם: “חשבו על היום שאחרי”, היא מדגישה, “המחשבה על הימים שאחרי החתונה החזירה אותנו לקרקע פעם אחר פעם”.בווייב נונשלנטי: החתונה של דורין ואלעד

בווייב נונשלנטי: החתונה של דורין ואלעד בווייב נונשלנטי: החתונה של דורין ואלעד בווייב נונשלנטי: החתונה של דורין ואלעדבווייב נונשלנטי: החתונה של דורין ואלעדבווייב נונשלנטי: החתונה של דורין ואלעדבווייב נונשלנטי: החתונה של דורין ואלעדבווייב נונשלנטי: החתונה של דורין ואלעדבווייב נונשלנטי: החתונה של דורין ואלעדבווייב נונשלנטי: החתונה של דורין ואלעדבווייב נונשלנטי: החתונה של דורין ואלעד בווייב נונשלנטי: החתונה של דורין ואלעד בווייב נונשלנטי: החתונה של דורין ואלעד בווייב נונשלנטי: החתונה של דורין ואלעד בווייב נונשלנטי: החתונה של דורין ואלעד בווייב נונשלנטי: החתונה של דורין ואלעד בווייב נונשלנטי: החתונה של דורין ואלעדבווייב נונשלנטי: החתונה של דורין ואלעדבווייב נונשלנטי: החתונה של דורין ואלעד בווייב נונשלנטי: החתונה של דורין ואלעדבווייב נונשלנטי: החתונה של דורין ואלעד בווייב נונשלנטי: החתונה של דורין ואלעד

כל אנשי המקצוע

 • מקום האירועקדם
 • צילוםמתן כץ
 • צילום וידאוY.POST PRODUCTION
 • שמלת כלהמרדכי אברהם
 • איפורהילי יסעור
 • נעלי כלהFLYFOOT
 • בגדי חתןBAMOSS SQUARE
 • מוזיקהמקסימום מוסיקה - דרור מנור
 • שיר כניסה לחופהI Promise - Radiohead
 • שיר שבירת כוסC2C - Happy
 • מקום התארגנותבית הורי הכלה
 • לוקיישן צילומיםקיבוץ גבעת השלושה
קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונות שישי
תגיות
מרדכי אברהם,קדם,חתונות שישי
Menu Title
x