החתונה של ענבר ואסף | מגזין חתונות – מיי דיי

החתונה של ענבר ואסף

כשיודעים שזה זה, אז הכל הופך להיות פתאום ברור ופשוט. גם כשצריכים לנהל את הקשר בטווח רחוק, גם כשמתכננים חתונה במקום שמיועד למקומות קטנים ולכם יש 330 מוזמנים וגם בזמן צילומי הזוגיות כשבן הזוג בכלל לא אוהב להצטלם.  זה הסיפור של ענבר ואסף על קצה המזלג, אבל לא באמת חשבתם שנשאיר אתכם בלי כל הג’וסי דיטיילס נכון?

אסף, סופרוויזור ב”מקאן אריקסון” וענבר, עו”ד במשרד המשפטים הכירו לפני 4 שנים דרך זוג חברים טובים משותפים לאחר ששניהם גילו עניין זה בזו. הם יצאו לדייט ראשון ולמרות שענבר מספרת לנו שאסף שיחק אותה קצת קשה להשגה, הוא נשבה בקסמיה והשניים החלו לצאת באופן די אינטנסיבי. או לפחות זה היה אינטנסיבי לשלושה שבועות. כי בדיוק אז אסף קיבל תפקיד בארגון הסברה אמריקאי והוא היה צריך לנסוע לסיאטל לתקופה של חצי שנה. אבל כשמרגישים שזה זה, קשה מאוד להיפרד וכך הם שמרו על קשר מרחוק במשך חמישה חודשים בכל אמצעי תקשורת אפשרי עד שנפגשו בניו יורק לטיול משותף ומרגש וזמן קצר אחרי שחזרו לארץ, כבר עברו לגור ביחד.

הצעת הנישואין התרחשה בינואר השנה, בהצעה רומנטית ואינטימית בביתם ומיד ידעו שירצו חתונת שישי צהריים בתל אביב. את ה”קסטיאל” הם אהבו מהרגע הראשון אבל מספר המוזמנים שלהם היה די גבולי והם חששו שיהיה צפוף. בסוף, אחרי תכנון נכון שלהם ושל מנהלי האירוע, הכל הסתדר ועד היום הם מקבלים מחמאות מהאורחים, במיוחד מהחופה המרגשת שנערכה בסמטאות הרחוב שהיוו את החלל המושלם לכל השמחה הזאת.

בגלל ששניהם אוהבים את הים, דאגה המעצבת אורלי מ-amelies world לשזור בעיצוב ובמיתוג אלמנט חוזר של סירות נייר הישר מעולם תוכן של ספנות – הן נתלו על העצים, קישטו את השולחנות, כיכבו גם בהזמנת החתונה ואפילו במפיות הקוקטיילים ופלטת הצבעים הקלילה שכללה צהוב וכחול התאימה בדיוק לאווירה של חתונת שישי צהריים שמחה.

ענבר רצתה שהלוק שלה יהיה משוחרר, נוח אבל גם שיהיה עם say כמו שרק לעורכת דין צעירה יש. היא בחרה בשמלת שני חלקים מענת מנוס ובריקודים החליפה לחצאית קצרה. אבל אפילו לפני שבחרה את שמלת הכלה שלה היא דמיינה כבר את שיערה המתולתל עטור ב”פיס” מיוחד לשיער, מפרחי בוגונוויליות עשויים אורגנזה ומשי, של לא אחרת מאשר אהובת הבלוג תמי בר לב.

בבוקר החתונה ענבר התארגנה בבית של חברה טובה בתל אביב, ביחד עם אמה, אחותה וחברותיה הטובות (שחלקן הגיעו היישר מחו”ל במיוחד לחתונה). הבנות דאגו להרים את האווירה ואיך לא אם לא בעזרת פלייליסט משובח של שירי ניינטיז אהובים שגורמים לנו לקפוץ על המיטות ולקרוע את הפוסטרים של הבקסטריט בויז מהקירות (עדיין בהלם שהם ביטלו את ההופעה בארץ).

כשאסף הגיע לאסוף את ענבר, יצאו השניים נרגשים ומאוהבים להצטלם באחוזת טמפלרים מדהימה בנווה צדק, שהיא במקרה גם בית הוריה של החברה הכי טובה של ענבר. ולמרות שענבר מספקת שלאסף היה קצת קשה להשתחרר, אנחנו חושבות שהתמונות המקסימות מדברות בעד עצמן.

אחרי החתונה המקסימה שלהם, נסעו ענבר ואסף לחגוג את ירח הדבש בטיול של coast to coast בארה”ב ולנו נותר רק לאחל להם המון מזל טוב ולנסות להפליג כמה שיותר רחוק על סירת הנייר בדימיון שלנו. מוכנות להתפשר גם על משהו קרוב יותר בחופי הים התיכון.

החתונה של ענבר ואסףהחתונה של ענבר ואסףהחתונה של ענבר ואסף החתונה של ענבר ואסףהחתונה של ענבר ואסף החתונה של ענבר ואסף החתונה של ענבר ואסףהחתונה של ענבר ואסףהחתונה של ענבר ואסף החתונה של ענבר ואסףהחתונה של ענבר ואסףהחתונה של ענבר ואסף החתונה של ענבר ואסףהחתונה של ענבר ואסף החתונה של ענבר ואסף החתונה של ענבר ואסףהחתונה של ענבר ואסף החתונה של ענבר ואסףהחתונה של ענבר ואסףהחתונה של ענבר ואסףהחתונה של ענבר ואסף החתונה של ענבר ואסף

כל אנשי המקצוע

 • מיקוםקסטיאל
 • צילוםשרון כהנא
 • שמלת כלהענת מנוס
 • עיצובAmelie's World
 • וידאואסף רביבו
 • מוזיקהאלעד רון מ- zebra music
 • נעלייםשני בר
 • בגדי חתןזארה ו-h&m
 • איפור ושיערנועה יהונתן
 • אביזר לשיערתמי בר לב
 • כמות אורחים330
 • שיר כניסה לחופהHome -Edward sharp & The magnetic zeros
 • מתנות לאורחיםחלות לשבת
קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונה אורבנית,חתונות שישי
תגיות
קסטיאל,שני בר,חתונת שישי,ענת מנוס,חתונה עירונית,תמי בר לב,שרון כהנא,Anat Manos - Bride Couture
Menu Title
x