מאוסטרליה ליפו: תמי ואלכס | מגזין חתונות – מיי דיי

מאוסטרליה ליפו: תמי ואלכס

אירוע ישראלי בניחוח אוסטרלי, שמלת כלה מבית מעצבות שמלות הכלה האהובה עלינו בעולם ויותר מכל – עיצוב עם טאץ’ אישי ומתנות ייחודיות לאורחים – כל אלו הופכים את החתונה של תמי ואלכס לכזו מעוררת השראה.

הדרך לחתונה של תמי ואלכס מתחילה בצד השני של העולם, אי שם ביבשת אוסטרליה. כאשר הזוג החליט להתחתן, היה להם ברור היכן – בישראל. רוב המשפחה של אלכס גרה בארץ וחלק מפוזר בבריטניה והונגריה, כך שישראל היא היעד הקרוב ביותר. וגם עבור מי שגר בקצה העולם, מסתבר שהאירוע המרוחק כלל לא מהווה בעיה שכן האוסטרלים, כך מספרים לנו בני הזוג, רגילים לגמוע מרחקים ולעבור קילומטרים כדי לפגוש משפחה וחברים.

כדי לעזור להם לתכנן את החתונה מהצד השני של העולם  יצר קשר הזוג עם אימג’ין אירועים שתפרו עבורם את העיצוב וגם חיברו אותם לספקים שונים בארץ. המקום הנבחר: בית אנדרומדה שביפו, קטן ואינטימי בעיצוב ראסטיק רומנטי. מבעד לכל החלונות ראו את הים, והזוג חיפש קונטרסט מבחינה צבעונית לכל הכחול הזה עם שפע של פרחים, מכל הסוגים והצבעים.  

את הפתקאות לשולחנות החליפו קופסאות אישיות, את השמות הכתובים על הקופסאות הכינה קליגרפית ואלו היו למעשה המתנות לאורחים. תמי ואלכס תכננו מבעוד מועד את עוגת החתונה, שהייתה חשובה לא פחות עבורם משאר האלמנטים בעיצוב האירוע. הם הזמינו משוקולטיירית שעובדת בחו”ל לוחות שוקולד עם אלמנטים המסמלים את מהלך חייהם האישיים ושל שניהם כזוג. הם הזמינו עוגה מהארץ ובמהלך משותף של הקייטרינג והעיצוב הם חיברו את לוחות השוקולד לעוגה. כיף לדעת שיש סיפור מעניין מאחורי כל המתיקות הזו.

עבור תמי ואלכס הרגע הכי מרגש ביום החתונה היה להכנס לאולם ולראות את כל מה שתכננו וחלמו עליו קם לתחייה – כאשר את המקום ממלאים חברים ומשפחה שהגיעו מכל העולם כדי לשמח את הזוג.

מקסים!

 מאוסטרליה ליפו: תמי ואלכס

 מאוסטרליה ליפו: תמי ואלכס מאוסטרליה ליפו: תמי ואלכס

 מאוסטרליה ליפו: תמי ואלכס

 מאוסטרליה ליפו: תמי ואלכס מאוסטרליה ליפו: תמי ואלכס מאוסטרליה ליפו: תמי ואלכס מאוסטרליה ליפו: תמי ואלכס מאוסטרליה ליפו: תמי ואלכס

 מאוסטרליה ליפו: תמי ואלכס

 מאוסטרליה ליפו: תמי ואלכס מאוסטרליה ליפו: תמי ואלכס מאוסטרליה ליפו: תמי ואלכס מאוסטרליה ליפו: תמי ואלכס מאוסטרליה ליפו: תמי ואלכס מאוסטרליה ליפו: תמי ואלכס

 מאוסטרליה ליפו: תמי ואלכס מאוסטרליה ליפו: תמי ואלכס מאוסטרליה ליפו: תמי ואלכס

 מאוסטרליה ליפו: תמי ואלכס

כל אנשי המקצוע

 • מיקוםבית אנדרומדה
 • עיצובאימג'ין אירועים
 • שמלת כלהMonique Lhuillier
 • מוזיקהדי ג'יי נתי ניב ולהקת Big Fat Whale
 • הפקהאימג'ין אירועים
 • צילום חתונהאורן ואסי איתן
 • צילום עיצובדניאל ישר
 • כמות אורחים80
קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונות אינטימיות,עיצוב מושלם לחתונה
תגיות
יפו,בית אנדרומדה,אימג'ן אירועים,imagine,מוניק לולייה
Menu Title
x