החתן והחתן: הפקת חתונה גאה | מגזין חתונות – מיי דיי

החתן והחתן: הפקת חתונה גאה

חליפות קלאסיות עם טוויסט ייחודי, גרביים צבעוניות מבצבצות ועוגת חתונה בומבסטית מהסרטים – כשחתן וחתן מתחתנים, תהיו בטוחים שזו תהיה חתונה עם ים של שיק.

אנחנו תמיד נהנות לראות חתונות חד מיניות בהם חוגגים זוגיות כאשר הסטייל הוא כפליים – שתי כלות הורסות או שני חתנים לבושים טיפ טופ. כאשר הגיעה אלינו הפקה נפלאה שמדמה יום חתונה של החתן והחתן השיקיים ביותר שיצא לנו לראות, לא יכולנו להתעלם – הזוג מקסים ופוטוגני, האלמנטים מלאי פאן ושעשוע והאווירה חגיגית וצבעונית במיוחד.

הקונדיטור אור בן אוליאל חבר לצלם ניר סקלמן ויחדיו הם יזמו הפקה מקורית ומושקעת. אור ובן זוגו רתם דיגמנו זוגיות אותנטית והתוצאה הייתה צילומים רומנטיים וחלומיים מלאים בצבע – משלב ההתארגנות ועד צילומי הזוגיות המקסימים בפינות החמד של תל אביב ובשעות הכי יפות של היום. 

לשמחתנו הרבה תמונות כאלה הם לא רק בגדר הפקה ויותר ויותר זוגות בישראל מחליטים לממש את אהבתם בטקס חתונה משמח ונפלא. למרות שנישואים חד מיניים לא קיבלו תוקף חוקי עדיין בארץ – מזל שאהבה היא מעל החוק ושרק נזכה לראות עוד תמונות כאלה אצלנו בבלוג.

 החתן והחתן: הפקת חתונה גאה

החתן והחתן: הפקת חתונה גאההחתן והחתן: הפקת חתונה גאההחתן והחתן: הפקת חתונה גאה

החתן והחתן: הפקת חתונה גאההחתן והחתן: הפקת חתונה גאההחתן והחתן: הפקת חתונה גאההחתן והחתן: הפקת חתונה גאה החתן והחתן: הפקת חתונה גאה

החתן והחתן: הפקת חתונה גאההחתן והחתן: הפקת חתונה גאה החתן והחתן: הפקת חתונה גאה החתן והחתן: הפקת חתונה גאה החתן והחתן: הפקת חתונה גאה

החתן והחתן: הפקת חתונה גאה

החתן והחתן: הפקת חתונה גאההחתן והחתן: הפקת חתונה גאה

צילום והפקה: ניר סלקמן

סטיילינג וארט: אור בן-אוליאל

דוגמנים: אור בן-אוליאל ורותם אבירם

איפור ושיער: הילה אלקיים

עוגה: Loopy Cookie

חליפות: Sketch

גרביים: Story

נעליים: זארה

קטגוריות
צילומים,השראה,המגזין
תגיות
עוגת חתונה,צילומי זוגיות,חתונה גאה,זוגיות
Menu Title
x