היום המרגש של מרי ועידן | מגזין חתונות – מיי דיי

היום המרגש של מרי ועידן

כמה כיף לנו ולזוגות שלנו שיש אנשים כל כך מוכשרים בתחום החתונות בישראל. איזה נפלא זה לקבל אלבום תמונות יפהפה מדוייק ומרגש מהיום הכי חשוב בחייכם ולדעת שעשיתם את כל הבחירות הנכונות בדרך לחופה – ואל פוסט החתונה היפהפה של מרי ועידן אי אפשר להישאר אדישים כי כל תמונה כאילו מקומה במגזין בינלאומי עם כלה יפיפיה (טוב, היא גם דוגמנית) צלמים נהדרים שגם חלק בלתי נפרד מצוות החלומות שלנו (לוז) ולוקיישנים הורסים בטבע ובמקום האירוע היפהפה הבאר של סבא. תוסיפו לזה סיפור אהבה שמתחיל לא פשוט ומסתיים באיחוד משפחות מרגש עד דמעות ובכלל תבינו למה למרי ועידן מגיע שכל דבר ביום החתונה שלהם יהיה מושלם בדיוק כפי שהיה.

מרי היפיפיה היא חצי פיליפינית וחצי תאילנדית, איפה שהוא רבע ספרדייה (מיהודי ספרד) ורבע סינית. היא דוגמנית במקצועה וגם מעצבת הדמיות תלת מימדיות למשרדי אדריכלות. עידן, בעלה, איש הייטק ועובד בחברת סארטאפ. זה אמנם לא ניכר, אך מרי מספרת שמי שמכיר אותם יודע שבעצם מדובר בזוג גיקים (לנו זה קצת קשה להאמין). הם הכירו בצבא כששירתו באותה יחידה. הוא כאיש במדור המיחשוב והיא ראש לשכה. רק אחרי שהשתחרר מהצבא הם התחילו לצאת ביחד והתאהבו.

מרי מגיעה מבית דתי נוצרי קתולי, אז בהתחלה אמא שלה לא אישרה את הזוגיות ואף גירשה אותה מהבית והשתיים לא היו בקשר כמעט שש שנים. אביה לעומת זאת, למרות שהיה בחציו השני של כדור הארץ, שמח עבור בני הזוג ותמך בקשר.  אחרי שש שנים של זוגיות נפלאה עידן הציע לה נישואים בפריז בסוף של שבוע רומנטי בו ראתה מרי עשרות זוגות אחרים מתארסים מסביבם ותהתה כל הזמן מתי תורה יגיע. היא לא ידעה שזאת הייתה כל מטרת הטיול וכשהגיע הרגע שמחה התרגשה וכמובן אמרה כן. מרי מספרת שלעידן יש משפחה מאוד תומכת ואוהבת והם גרמו לה להרגיש כבת משפחה. באמת שדרכם הבנתי מה זה באמת משפחה ואני אוהבת אותם מאוד ואסירת תודה להם שקיבלו אותי בזרועות פתוחות וללא דעות קדומות.

החתונה של מרי ועידן הייתה מרגשת במיוחד בגלל שהיא סוף סוף הביאה לאיחוד משפחתי ממש.אימה של מרי בסופו של דבר קיבלה את עידן למשפחה ואף מאד מחבבת אותו ואחרי שבע שנים של משא ומתן מול משרד הפנים בניסיון להחזיר את אביה לארץ אחרי 12 שנים שלא היה ולא זכה לראות את ילדיו גדלים סוף סוף אישרו את הבקשה וכעת הוא גר בארץ עם אזרחות ישראלית. מרגש, מאד מאד.

את לוקיישן החתונה הם סגרו כבר במקום הראשון שביקרו – הם ישר הרגישו שזה זה. עבור טקס החופה היה חשוב להם שמישהו שהם מכירים יחתן אותם ולא מישהו זר ש”מכיר” אותם רק כמה דקות ואז מדבר עליהם בטקס כאילו מכיר אותם שנים. אז את טקס החופה ערכה סבתא של מרי –  שאתם בטח מכירים כשחקנית הנפלאה גילה אלמגור. מרי ועידן ידעו מראש שהיא זאת שתחתן אותם מכיוון שבתור סבתה של מרי היא מכירה אותה יותר טוב מכל כומר או רב וגם מכירה את סיפורם האישי של מרי עידן. הטקס שילב את שני התרבויות שלהם וכלל גם מנהגים יהודים כמו שבירת הכוס והברכות וגם מנהגים פיליפיניים כמו השושבינות וקשירת חבל מסביב לזוג המתחתן. מנהג החבל אולי נשמע לכם קצת קשוח אבל בתרבות הפיליפינית החבל מסמל את האיחוד הניצחי של בני הזוג וגם מסמל הגנה על הנישואים בעוד שהלולאות מסמלות את אהבתם.

מתחת לחופה אני ועידן קראנו את הנדרים המרגשים שכתבנו אחד לשני. מעניין, היה דממה. כאילו כולם מחכים בקוצר רוח לשמוע מה יש לנו להגיד אחד לשני. עידן כתב בעיברית ואני באנגלית כי הרגשתי שאני מבטאת את עצמי הרבה יותר באנגלית. אם לאורך כל היום הייתי רגועה, באותו רגע שעידן התחיל לקרוא את הנדרים שלו אני התרגשתי וכל הקהל התחיל לבכות.

אין ספק שלמרות שהדרך לחופה הייתה לא קלה בהתחלה עבור מרי ועידן, בסופו של דבר יום החתונה הביא את הדברים הכי הכי חשובים איתו – איחוד משפחות מרגש, אהבה גדולה ותחילתה של משפחה חדשה בישראל. מרי ועידן המון מזל טוב ותודה ששיתפתם את אלבום החתונה היפהפה שלכם איתנו!!

היום המרגש של מרי ועידן היום המרגש של מרי ועידן

היום המרגש של מרי ועידן

היום המרגש של מרי ועידן היום המרגש של מרי ועידןהיום המרגש של מרי ועידןהיום המרגש של מרי ועידן היום המרגש של מרי ועידןהיום המרגש של מרי ועידןהיום המרגש של מרי ועידן היום המרגש של מרי ועידן היום המרגש של מרי ועידן היום המרגש של מרי ועידןהיום המרגש של מרי ועידן היום המרגש של מרי ועידןהיום המרגש של מרי ועידן היום המרגש של מרי ועידןהיום המרגש של מרי ועידן היום המרגש של מרי ועידן היום המרגש של מרי ועידןהיום המרגש של מרי ועידןהיום המרגש של מרי ועידןהיום המרגש של מרי ועידן היום המרגש של מרי ועידןהיום המרגש של מרי ועידן היום המרגש של מרי ועידן היום המרגש של מרי ועידן היום המרגש של מרי ועידן היום המרגש של מרי ועידןהיום המרגש של מרי ועידןהיום המרגש של מרי ועידןהיום המרגש של מרי ועידןהיום המרגש של מרי ועידן

כל אנשי המקצוע

 • מיקוםהבאר של סבא
 • צילוםלוז
 • שמלת כלהסטודיו לבנה
 • שיערמאור קידושים
 • איפוריוני שיין
 • תכשיטים ואקססורי לשיערעינב פדידה
 • נעלי כלהtouch ups
 • הזמנת חתונהסטודיו ליניקה
 • עיצובmint
 • כמות אורחים250
 • מקום התארגנותבבית בהרצליה
 • מתנות לאורחיםצמחי תבלין מקסם השדה
 • עמדת פולארויידprint my pic
קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונה קלאסית
תגיות
הבאר של סבא,luz photographers,mint design,לוז,מינט,לוז | LUZ,Linnica סטודיו
Menu Title
x