היופי שבפרטים: החתונה של קרן ואור | מגזין חתונות – מיי דיי

היופי שבפרטים: החתונה של קרן ואור

קרן ואור התחתנו באוגוסט האחרון בחתונה מקסימה ומלאה בפרטים שהכין הזוג למרות העבודה התובענית של שניהם בתחום הפרסום. בין היתר הם הכינו בעצמם את הזמנות החתונה, כרית לטבעות, קשיות עם פפיונים, מקלות עם שפמים, מניפות לאורחים, סלסלאות לשירותים, מים בטעמים עם פירות טריים ועוד ועוד. הם עשו עבודה כל כך יצירתית  ומקסימה שביקשנו מקרן לספר לנו במילותיה על תהליך ארגון החתונה:

מיד כשהתארסנו התחלנו לחפש גן אירועים ומרגע שהגענו ל״הנחלה״ בבית עובד ידענו שזה זה.מקום פסטורלי, משרה אווירה מאד נעימה ומחבקת ויחד עם זאת מקום צעיר וקליל – כולל בריכה גדולה שמאפשרת לסיים כל אירוע בדרך לא שגרתית ולקפוץ למים.

אחרי שבחרנו מקום, התחלתי ליצור ״לוח השראה״ ייעודי לחתונה והתחלתי לבנות את החתונה הפרטית שלי.מהר מאד הבנתי שאם אעשה באופן עצמאי את הדברים, או לפחות את חלקם, אוכל לחסוך עלויות רבות. וכך החלטתי למעשה לעבוד עם ענבל, המעצבת של גן האירועים. נעזרתי בשירותיה של ענבל להוציא לפועל את האירוע אותו דמיינתי תוך שהעברתי רפרנסים ברורים לכל תחום ולכל אלמנט. חשוב לציין שענבל, צוות הנחלה וצוות הקייטרינג ״עלי דפנה״ היו מדהימים, שיתפו פעולה וליוו אותנו בכל שלב למרות שלא היה פשוט – המוטו שלנו היה להצליח ליצור אירוע אחר, ייחודי לנו, פחות ישראלי טיפוסי ובמחירים שפויים. לכן זה חייב גם אותנו וגם את אנשי הצוות שאיתנו להיות יצירתיים ומגויסים לאורך כל התהליך.

אם אני מנסה לסכם לכלות העתידיות – קודם כל חשוב לגבש מה החלום, איך את מדמיינת את האירוע שלך ולהגדיר תקציב מראש (מאד קל להתפזר אחרת). בהמשך להבין שאת לא צריכה לוותר על החלום בגלל שיקולי תקציב. כל חלום וכל אירוע אפשר להגשים בכל מיני דרכים ובכל מיני רמות תקציב. צריך להיות עקשנים, נחושים ובעיקר יצירתיים כדי למצוא את הפתרונות והרעיונות שיעזרו לממש את החלום. לא צריך להיבהל מלעשות דברים לבד, בחו”ל זה דווקא מאד מקובל וניתן היום למצוא הרבה מאד רעיונות מאד פשוטים ליישום באמצעות האינטרנט… כל מה שצריך זה מוטיבציה…בסך הכל זה רק תורם לחיבור של הזוג לאירוע, ונותן ביטוי לסיפור האישי ולאופי של בני הזוג.

היופי שבפרטים: החתונה של קרן ואור

היופי שבפרטים: החתונה של קרן ואור היופי שבפרטים: החתונה של קרן ואור היופי שבפרטים: החתונה של קרן ואור היופי שבפרטים: החתונה של קרן ואור היופי שבפרטים: החתונה של קרן ואור היופי שבפרטים: החתונה של קרן ואור היופי שבפרטים: החתונה של קרן ואור היופי שבפרטים: החתונה של קרן ואור היופי שבפרטים: החתונה של קרן ואור היופי שבפרטים: החתונה של קרן ואור היופי שבפרטים: החתונה של קרן ואור היופי שבפרטים: החתונה של קרן ואור היופי שבפרטים: החתונה של קרן ואור

היופי שבפרטים: החתונה של קרן ואור

היופי שבפרטים: החתונה של קרן ואור

היופי שבפרטים: החתונה של קרן ואור היופי שבפרטים: החתונה של קרן ואור

היופי שבפרטים: החתונה של קרן ואור

היופי שבפרטים: החתונה של קרן ואור

היופי שבפרטים: החתונה של קרן ואור

היופי שבפרטים: החתונה של קרן ואור היופי שבפרטים: החתונה של קרן ואור היופי שבפרטים: החתונה של קרן ואור היופי שבפרטים: החתונה של קרן ואור היופי שבפרטים: החתונה של קרן ואור היופי שבפרטים: החתונה של קרן ואור

היופי שבפרטים: החתונה של קרן ואור

היופי שבפרטים: החתונה של קרן ואור

היופי שבפרטים: החתונה של קרן ואור

היופי שבפרטים: החתונה של קרן ואור היופי שבפרטים: החתונה של קרן ואור היופי שבפרטים: החתונה של קרן ואור

כל אנשי המקצוע

 • מיקוםהנחלה
 • צילוםאיל גזיאל
 • שמלת כלהענבל דרור
 • שיערלירז אגם
 • איפורחן אלקבץ
 • עיצובהכלה ומעצבת הבית של הנחלה
 • בגדי חתןMaison Rouge
 • שפמיםDIY
 • קשים עם פפיוניםDIY
 • כריות לטבעותDIY
 • עוגת חתונהעוגילינה
קטגוריות
חתונות אמיתיות,לוקיישנים מיוחדים,חתונות DIY,DIY
תגיות
ענבל דרור,איל גזיאל,קינוחים מיוחדים,עוגת חתונה,DIY,חתונה בטבע,הנחלה,מתוקים,שולחן מתוקים,עשה זאת בעצמך
Menu Title
x