הכלה שהתחתנה בשמלה מנייר | מגזין חתונות – מיי דיי

הכלה שהתחתנה בשמלה מנייר

כבלוג של חתונות, יוצא לנו לראות המון סגנונות של שמלות כלה – קלאסיות ונועזות, לבנות וצבעוניות, אבל ללא ספק זאת הפעם הראשונה ששמלת כלה מנייר מככבת אצלנו בבלוג. גל ודודי מגיעים מעולמות שונים – היא מעולם הרוח והאומנות והוא מעולם המשפטים. יחד עם זאת, יש להם הרבה במשותף: הם מאוד צבעוניים (מבחוץ ומבפנים), אוהבים לחלום בגדול, להשקיע בפרטים הקטנים ומספרים שתמיד מוצאים סיבות לחגוג יחד.

לפני שנספר על החתונה של גל ודודי, אי אפשר שלא לדבר על הלוקים המיוחדים שלהם. דודי לבש חולצה עם הדפס מגניב ומכנסי פשתן יפים, בתוספת פפיון מחנות בפאריז בה ביקרו שבועיים לפני החתונה.
גל רצתה שמלה מיוחדת ולא קונבנציונלית, היא חיפשה משהו שמצד אחד יהיה ייחודי ועם המון שיק ומצד שני לא מוגזם או אוונגרדי מדי. כשנתקלה בקולקציה של שיר קולטון שנקראת “Paper Love” היא ידעה שמצאה את מבוקשה. מדובר בקולקצייה יוצאת דופן ומלאת סטייל. כשהגיעה לסטודיו של שיר קולטון ומדדה שמלה שאהבה היה לה ברור: “פשוט לא היתה שאלה בעניין, זה היה בול! גיאומטרי, עם ווליום, שיא הסטייל, ייחודי ומנייר. אני מתה על קיפולי נייר וגם דודי, ואת ירח הדבש עשינו ביפן, ככה שהכל מתאים להכל”. למקרה שתהיתם איך עובד העניין של שמלה מנייר, הנייר ממנו עשויה השמלה של גל מעובד עד שהוא כמעט הופך לבד, הוא דק, נח, לא נקרע ומאוד גמיש. גל מספרת שלמרות שהייתה אמורה להחזיר את השמלה למעצבת, היא לא יכלה להפרד ממנה ועכשיו היא מקופלת בארון שלה.

כשהתחילו בארגוני החתונה, היה ברור לשניהם שהם רוצים חתונה אורבנית עם המון צבע סטייל ותחושה אינטימית ולכן 1947 התאים בול בשבילם. הם החליטו על חתונה הפוכה וכך התפנה המון זמן לקבלת פנים ונוצר מינגלינג ארוך מאוד עם אוכל ושתייה בשפע, זמן עם שבו כולם יכולים להנות אחד מהשני בשעות של שישי בצהריים בכיף. בקבלת הפנים הוגשו קוקטיילים מעשה ידיו של החתן: “דודי אשף ידוע בהכנת קוקטיילים, כך שהחלטנו להחליף את הקוקטיילים של המקום בקוקטיילים שאנחנו אוהבים להכין בבית – המקום הכי זרם וזה היה מדהים ואישי”.

מי שחיתן את הזוג היה חבר טוב שהיה גם שותף לבניית הטקס, בו השתתפו גם החברים והמשפחה הקרובה עם ברכות אישיות שכתבו, כתחליף ל-7 ברכות המסורתיות. לאחר הטקס, גל החליפה בגדים ועלתה על במה עם ריקוד הפתעה לדודי. “בעברי הייתי רקדנית ולמעשה כל מי שהיה רקדן יודע, שאתה אף פעם לא מפסיק להיות רקדן”. לאחר כמה שעות, האורחים ירדו במדרגות סתרים, שהובילו לאנדרגראונד היסטרי שבעבר שימש כסליק ושם המשיכה המסיבה.

גל ודודי, היה לנו היה לנו כיף לארח אתכם במדור. אין ספק שהייתה לכם חתונה מיוחדת וצבעונית כמוכם. המון מזל טוב!

הכלה שהתחתנה בשמלה מנייר הכלה שהתחתנה בשמלה מניירהכלה שהתחתנה בשמלה מנייר הכלה שהתחתנה בשמלה מנייר הכלה שהתחתנה בשמלה מנייר הכלה שהתחתנה בשמלה מנייר הכלה שהתחתנה בשמלה מנייר הכלה שהתחתנה בשמלה מניירהכלה שהתחתנה בשמלה מנייר הכלה שהתחתנה בשמלה מנייר הכלה שהתחתנה בשמלה מנייר הכלה שהתחתנה בשמלה מניירהכלה שהתחתנה בשמלה מנייר הכלה שהתחתנה בשמלה מנייר הכלה שהתחתנה בשמלה מנייר הכלה שהתחתנה בשמלה מנייר הכלה שהתחתנה בשמלה מנייר הכלה שהתחתנה בשמלה מנייר הכלה שהתחתנה בשמלה מנייר הכלה שהתחתנה בשמלה מנייר

 

 

כל אנשי המקצוע

 • מיקום1947 בית אירועים
 • שמלת כלהשיר קולטון
 • צילום סטילסטלי ודבורה
 • צלמת באפטר פארטיענת מזור
 • וידאואורי ותמר
 • שיער ואיפורמיטל אלמקייס
 • זר לשיערבוטיק פרחים - ראשון לציון
 • בגדי חתן איזק
 • מוזיקהנדב אגמי
 • מתנות לאורחיםחלות של שבת
 • זמן ארגון החתונהשבעה חודשים
קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונה אורבנית,חתונות שישי
תגיות
חתונת שישי,חתונה אורבנית,שיר קולטון,1947
Menu Title
x