הכלות של 2013 | מגזין חתונות – מיי דיי

הכלות של 2013

שנת 2013 הייתה שנה טובה לתחום החתונות בישראל שלשמחתנו עובר שינוי מדהים ומרגש בשנים האחרונות. הכלות נהיות מחוברות יותר למה שהם רוצות מיום החתונה שלהן וגם יותר מחוברות לסטייל שלהן מעבר לכל קטלוג או תפיסה של איך צריכה להיראות כלה שהייתה קיימת פעם בארץ.
 
אין ספק שבמהלך השנה האחרונה הייתה לנו את הזכות לארח בבלוג עשרות כלות מדהימות שפשוט ריגשו אותנו. יש שרואים בנו מקור השראה (כך אנחנו מקוות לפחות) אבל לא פחות חשוב מכך זה שאנחנו רואות בכן מקור השראה שמרגש אותנו כל פעם מחדש.
 
כדי לחגוג את השנה שהייתה החלטנו להציג 13 כלות שבעינינו מייצגות את 2013 בצורה מרגשת ונפלאה. זה המקום שוב להגיד תודה לכל הכלות שהופיעו בבלוג בשנה האחרונה (וגם החתנים) ואנחנו רק יכולות לחכות בהתרגשות להכיר את הזוגות המרגשים של 2014. מהמעט שיצא לנו לפגוש בהפקה חגיגית שתתפרסם בקרוב בבלוג 2014 תהיה גם היא שנה נפלאה ומלאה באהבה, השראה ויצירה.
  
♡♡♡
 
  יערה
 
את החתונה שלהם תכננו יערה ואלעד בחודשיים בלבד וזה ממש לא אומר שהיא לא הייתה הכי מושלמת עבורם שיש. בלי לחץ, היסטריה או הרבה התלבטויות הם נשארו אמיתיים למה שלהם היה חשוב ונהנו מהיום שלהם בטירוף.
 
אהבנו במיוחד בלוק של יערה: נקי, מוקפד רומנטי ופשוט עושה חשק להתחתן שוב. הכי אהבנו את השמלה שיערה בחרה שפשוט התאימה לה כמו כפפה ליד וכאמור נבחרה חודשיים לפני החתונה יחד עם כל שאר הדברים.
 
הכלות של 2013

צילום: מאמא צלמים
וידאו: moving stills
שמלה: נתנאל זיקרי
 
♡♡♡
  טלי
 
אז בלי קשר לזה שטלי תפסה את אחד הרווקים המבוקשים במדינה אנחנו התאהבנו בטלי בגלל החתונת שישי הצנועה ומקסימה שהיא ערכה בנוכחות חברים קרובים ומשפחה בלבד. החתונה התקיימה על צלע הר במושב נטף באוקטובר האחרון והקו המנחה שלה היה כפריות, פשטות וחגיגה אינטימית ושמחה.
 
אהבנו במיוחד בלוק של טלי: הכל. היא פשוט הייתה כלה יפיפיה מכף רגל ועד ראש.
 
 
הכלות של 2013
צילום: שרון כהנא
שמלת כלה: ליהי הוד
לחתונה המלאה
 
 ♡♡♡
 
דפנה
 
דפנה המקסימה הכניסה לנו משב רוח קליל ומרענן לבלוג עם חתונת שישי צוהלת ומלאת סטייל שהתקיימה בתל אביב. מאחר והיא ודור התחתנו בסופה של עונת חתונות אינטנסיבית הם בחרו לתכנן אירוע יותר נינוח וקליל עם אוכל טוב והאנשים האהובים עליהם. 
 
אהבנו במיוחד בלוק של דפנה: דפנה הצליחה להפציץ עם לוק מוקפד ומהמם אך עם זאת סופר קליל וכיפי.
 
הכלות של 2013
צילום: טלי ודבורה
שמלת כלה: הדס קולודני 
לחתונה המלאה
 

♡♡♡

דידי

דידי היא מהכלות האלה שאי אפשר שלא לאהוב. חיוך שובה, סיפור זוגיות פשוט הורס (בעלה הוא החבר הכי טוב שלה מהתיכון) ובנוסף לכל היא הלכה אחרי האמת שלה וארגנה חתונת חוף הורסת בסגנון הודו כמו שהיא ובן זוגה רצו עם מאהל ענק בו החברים הקרובים נשארו לישון עד למחרת.

אהבנו במיוחד בלוק של דידי: השילוב של הזר הקסום של המעצבת תמי בר לב עם שמלת כלה יפיפיה אבל פשוטה יצר מראה רומנטי, עדין ומושלם.

 
הכלות של 2013
צילום: חיים אפריאט
שמלת כלה: Fishndag
לחתונה המלאה
 

 ♡♡♡
 
שירן
 
שירן התחתנה בבית הכנסת הגדול ברחוב אלנבי בחתונה קלאסית ונקייה מטרנדים והזכירה לנו את הקסם האמיתי בלהתחתן במקום עם משמעות ועם דגש על מה שבאמת חשוב.
 
אהבנו במיוחד בלוק של שירן: שירן היא אוצרת של בגדי וינטאג (יש לה סטודיו בקיסריה) וכמובן שאת שמלת הכלה שלה היא מצאה בקולקציית וינטאג של מעצבת. אין ספק שמדובר באחת השמלות היפות שכיכבו בבלוג שלנו השנה ורק מראה ששווה לפני שיוצאים לחפש שמלת כלה להעיף מבט באלבום החתונה של האמא או הסבתא. 
 
הכלות של 2013
צילום: איה ואבי
שמלת כלה: וינטאג
 
 ♡♡♡
 
 יעל
 
החתונה של יעל התקיימה בשישי שמשי בחצר של בית הוריה במושב ליד ירושלים והייתה מלאה בפרטים מקסימים שהיא הכינה עם השותפה שלה פולי (הן מעצבות אירועים) ומעבר לכך בלוק ופיל ייחודי שממש לא רואים כל יום.
 
אהבנו במיוחד בלוק של יעל: מעבר לתסרוקת ההורסת והאיפור הנקי אין ספק ששמלת הכלה של יעל שהיא עיצבה יחד עם האחים מוסלין פשוט השאירה אותנו מהופנטות והוכיחה ששמי שמעזה – זוכה. מעבר לכך יעל הכלה הראשונה שהכרנו ששילבה בחתונה שלה את הצבע הכי נכון לחתונת קיץ בישראל בעינינו – מנטה מרענן, ועל זה מגיע לה שאפו אמיתי. 
 
 
הכלות של 2013

צילום: ניב שמשון
שמלת כלה: האחים מוסלין
 
 ♡♡♡
 
איה
 
איה בן יעקב היא מעצבת תכשיטי כלות מקסימה שרגילה לעשות להרבה כלות שמח ביום החתונה שלהן. השנה זה היה תורה לעמוד מתחת לחופה עם בחיר ליבה בחתונה קלאסית ויפיפיה שעשתה לנו שמח.
 
אהבנו במיוחד בלוק של איה: איה מזכירה לנו כמה אנחנו מתות על הכלות הקלאסיות. בלי יותר מדי איפור, פנפונים בשיער או שמלה ראוותנית. כמה פשוטה ככה יפיפיה. אה ואת השמלה ההורסת שלה היא עיצבה לגמרי לבד ותפרה אצל חברה. מוכשרת ללא ספק בכל מה שהיא עושה. 
 
 
הכלות של 2013
צילום: עומר בר
שמלת כלה: עיצוב אישי של איה
לחתונה המלאה
 
♡♡♡
 
שירה
 
כמו חתונת הקיבוץ המתוקה שלה שהייתה מלאה בפרטי DIY מקסימים כך גם היה לוק החתונה של שירה. עדין, מתוק ולא מתאמץ.
 
אהבנו במיוחד בלוק של שירה: את האיפור והשיער העדינים שלה שהבליטו את היופי הטבעי שלה.
 
הכלות של 2013
צילום: מור אלנקווה
איפור ושיער: רויטל גלוסקא כהן
 
 ♡♡♡
 
ג’נה
 
אחרי שניצחה את מחלת הסרטן והקימה עמותה מדהימה לעזור לאחרים שחולים במחלה ג’נה מצאה את אהבת חייה והגשימה חלום ישן – להגיע לארץ להתחתן ביפו העתיקה. היה ודיוויד נישאו בקיץ שעבר בחתונה יפיפיה בבית אנדרומדה ביפו מול חברים ומשפחה שהגיעו מכל העולם כדי לחגוג איתם את היום הגדול.
 
אהבנו במיוחד בלוק של גנה: מדובר פה בכלה יפיפיה מבפנים ומבחוץ. לא רק שאהבנו את הלוק החתונה של גנה אלא שאנחנו גם מאוהבות בה.
 
הכלות של 2013
צילום: ליסל דיסל
שמלת כלה: Monique Lhullier 
 
 ♡♡♡
 
  רויטל

צחי ורויטל לקחו את ארגון החתונה בקלות ושמו דגש על מה שלהם היה הכי חשוב – להכניס טאצ אישי שלהם לטקס החופה באמצעות הקראת נדרים מרגשים אחד לשניה.

אהבנו במיוחד בלוק של רויטל: את שמלת הכלה שלה שרויטל עיצבה בעצמה ואת החיוך ההורס שלא ירד לה מהפנים.
 

הכלות של 2013

 
צילום: שחר טל
שמלת כלה: עיצוב אישי עם נטע ארד
 
 ♡♡♡
 
עפרי
 
עפרי היא אחת הכלות האחרונות של 2013 בבלוג אבל בזכות לוק חתונה קלאסי והורס לא יכולנו שלא
למהר לכלול אותה ברשימה. 
 
אהבנו במיוחד בלוק של עפרי:  תסרוקת הורסת שתאמה את הלוק הכולל בצורה פשוט מושלמת
וטבעית ונעלי עקב אופנתיות שאי אפשר לפספס.
 
הכלות של 2013
צילום: איל גזיאל
שמלת כלה: אלון ליבנה
 
♡♡♡
 
 
מאיה
 
מאיה ומתן התחתנו בקיץ האחרון בחתונת שישי שמחה וקלילה – בדיוק כמו לוק החתונה שהם בחרו לעצמם.

אהבנו במיוחד בלוק של מאיה: מאיה מוכיחה לנו שגם שמלות קצרות יכולות להיות הכי שיק שיש ובטח כשמדובר בקיץ כמו זה שיש לנו בישראל. את שמלת הכלה שלה דרך אגב עיצבה ותפרה מאיה בעצמה.

הכלות של 2013
 
צילום: טלי ודבורה
שמלת כלה: הכלה תפרה לבד
 
 ♡♡♡
 
ג’אנה
 
את מצעד הכלות סוגרת אחת הכלות הראשונות של 2013 – ג’אנה המקסימה שכבשה אותנו עם צניעות ומתיקות שפשוט לא רואים כל יום. ג’אנה ובן התחתנו בחווה אורגנית בחורף שעבר בחתונה אינטימית ומרגשת בליווי המשפחה הקרובה.
 
אהבנו במיוחד בלוק של ג’אנה: למרות שאת שמלת הכלה שלה בחרה שבוע לפני החתונה ואת השיער והאיפור עשתה חברה שלה היא עדיין אחת מהכלות הכי יפיפיות שהיו לנו בבלוג השנה.
 
הכלות של 2013צילום: יהושוע סיגלה
שמלת כלה: חנות יד שניה
 
 ♡♡♡
 
 
 

קטגוריות
השראה
Menu Title
x