המכירה השנתית של אניה פליט | מגזין חתונות – מיי דיי

המכירה השנתית של אניה פליט

פעם בשנה יוצאת מעצבת השמלות המוכשרת, אניה פליט, במכירה סופר שווה עם מגוון עשיר של שמלות שיקיות ועל זמניות. ואכן אין זמן מתאים יותר מימים חורפיים אילו בשביל שגם כלות החורף (ההחלטיות יותר) וגם כלות העונה הבאה יוכלו ליהנות ממחירים נוחים וממנעד רחב של שמלות.

 הייחודיות של השמלות של אניה קיימת בעיקר באיך שהשמלות סוחפות אותנו למספר תקופות שונות: החל מהאלגנטיות של שנות ה 50 וההוליווד גלאם עם רקמות בסגנון הארט דקו, כלה בגזרות של שנות ה 70 החופשיות ששודרגו עם בחירת חומרים עשירים ורקמות להשגת מראה אצילי. פליט מעצבת את שמלות הכלה כשהיא שמה דגש על הפרטים הקטנים בטכניקות תפירת עילית תוך פיתוח גזרות חדשניות, עבודה עם שכבות ושקיפויות, שילובי תחרות בדיגום חופשי ורקמות יד מורכבות. בנוסף, לצד סקלת הצבעוניות של הלבן-אופייט-שנהב, שולבו בקולקצייה גווני פיץ’, ניוד, תכלת, כסף וזהב הבאות לידי ביטוי במבחר הבדים, רקמות חרוזים ושיבוץ אבני סברובסקי. את הקולקציה עוטפת אווירה אקלקטית ובוהמיינית שאי אפשר שלא לאהוב.

 המכירה השנתית של אניה פליט

כלות של אניה באתר. מימין: צילום: עידן מילמן, צילום: דימה וזינוביץ 

המכירה השנתית של אניה פליט

כלות של אניה באתר. מימין: צילום: חיים אפריאט // שמאל: צילום: מאמא צלמים

המכירה השנתית של אניה פליט

המכירה השנתית של אניה פליט המכירה השנתית של אניה פליט המכירה השנתית של אניה פליט המכירה השנתית של אניה פליטהמכירה השנתית של אניה פליט המכירה השנתית של אניה פליט המכירה השנתית של אניה פליט המכירה השנתית של אניה פליט 

 להלן כל הפרטים:

* השמלות שיימכרו לקוחות מקולקציות 2014-2015. חלק מהשמלות הן סמפלים ייחודיים וחלקן נלבשו בעבר ומוצעות לקניה בהנחה של 50%-70% (בין 4,000 ל 7,000 ₪).

* המכירה תתקיים בין התאריכים 4-6.11.2015 בסטודיו ברחוב הדולפין 4, תל אביב לפי פגישות אישיות ובתיאום מראש.

* בנוסף יוקם סטנד של שמלות לאירועים שונים הסובבים את החתונה כגון צילומי זוגיות או בוקר ההתארגנות לקניה במחירים מוזלים.

* הינומה ועליוניות יינתנו בהשכרה ללא תשלום נוסף.

* תיקונים במידת הצורך יהיו בעלות של עד 1,000 ₪.

*לא ניתן להחזיר שמלות שנרכשו בסייל.

*לתיאום פגישה בסטודיו: 077-4299510

 ***

** הכתבה נכתבה בשת”פ עם אניה פליט

קטגוריות
שמלות כלה ועוד
תגיות
אניה פליט
Menu Title
x