המסיבה חייבת להמשיך: החתונה של נעמי ואורי | מגזין חתונות – מיי דיי

המסיבה חייבת להמשיך: החתונה של נעמי ואורי

זוגות רבים שואפים לחתונה שתהפוך למסיבה סוערת, ואין ספק שהחתונה של נעמי ואורי הייתה בדיוק כזאת. כל כך סוערת, שהיא כללה כלה שבאמצע החתונה שברה בקבוק על הרגל שלה, פונתה למיון, וחזרה לאחר מכן למקום האירוע להמשיך את החגיגות עד אור הבוקר עם רגל חבושה והמון מצב רוח טוב. כי כשמדובר בכלות קוליות כמו שלנו – the show must go on.

נעמי ואורי הכירו דרך חברת ילדות של נעמי שעלתה איתה לישראל מקליפורניה במסגרת “גרעין צבר”, ארגון המסייע לצעירים מרחבי העולם לעלות לארץ ולהתגייס לצבא. חברתה הטובה של נעמי שירתה בצבא עם אורי וכך נוצר השידוך המוצלח. החברה כמובן קיבלה את כל הכבוד הראוי ביום החתונה ונוסף למקום בגן עדן, ליוותה את הזוג ביום חתונתם כשסרט שעליו הכיתוב matchmaker מתנוסס בגאון על שמלתה.

הצעת הנישואים הגיעה כעבור חמש שנות זוגיות, ולאחר שלושה חודשים שבמהלכם אורי שמר את הטבעת אצלו, פשוט כי לא הצליח לחשוב על דרך מיוחדת להפתיע את נעמי. דווקא כשזומן למילואים של חודש עלה הרעיון המקורי: “אני הייתי מדריכת קליעה בצבא”, מספרת נעמי, “ולא פעם היו בינינו ויכוחים מצחיקים – מי יכול לקלוע יותר טוב, אני או אורי. בזמן המילואים הוא הכין סרטון בו הוא יורה במטרות במטווח כדי להראות לי שהוא קלע מצטיין, וכשעושים תקריב למטרה החורים יוצרים את הכיתוב ‘נעמי התינשאי לי?’ כשברקע כל החברים מריעים וצועקים. את הסרטון הוא הראה לי במהלך ארוחה רומנטית שהכין בביתנו. זה היה משעשע ממש, וכמובן גם מרגש ומאוד אנחנו”.

 

אז איך זה קורה, שכלה מגיעה למיון ביום החתונה? בדיוק כך: “המסיבה הייתה מטורפת. באיזשהו שלב, לקראת שלוש וחצי לפנות בוקר, החלטתי שזה די משעמם להסתובב עם בקבוק ביד ורציתי להדגים לאחות של אורי שאפשר גם להסתובב עם בקבוק על הראש. אפילו הצלחתי בזה כמה דקות אבל אז הבקבוק נפל והתנפץ ממש על הרגל שלי. המשכתי לרקוד, אבל אז ראינו שהדימום לא פוסק ופוניתי למיון”.

נעמי שמרה על מצב רוח מרומם לאורך כל הנסיעה והביקור במיון, ועל אף שהרופאים המליצו לה לחזור הביתה היא התעקשה לחזור ולבלות את הלילה עם אורי ועם החברים במאהל שהוקם ליד מקום האירוע. היא חזרה למקום האירוע לקראת הזריחה, מצוידת בחבישה ובמצב רוח טוב.

נעמי מוסיפה שלמרות מה שקרה ועל אף שאורי היה צריך לטפל בה שבוע אחרי החתונה, היא לא הייתה משנה דבר. דברים יכולים להשתבש אבל תמיד צריך לראות את חצי הכוס המלאה.

המסיבה חייבת להמשיך: החתונה של נעמי ואורי המסיבה חייבת להמשיך: החתונה של נעמי ואוריאת הלוקיישן לחתונה הם בחרו אחרי שחלמו על אירוע בשטח פתוח. כשהגיעו לנאות קדומים היה ברור לשניהם שזה הלוקיישן המושלם עבורם. ולא רק הם חשו כך; המקום אהוב במיוחד על הזוגות שלנו שכן הוא משלב טבע פראי עם גן מסודר, ולא דורש קונספט עיצובי מסוים. הם הביאו המון עציצים וחילקו אותם לאורחים בתום האירוע, ובעזרתם של חברים הכינו שלטים מעץ עם כיתובים מרגשים לצד תמונות של משפחותיהם, בהשראת פינטרסט. ההזמנות והמיתוג לחתונה היו מתנה מחבר קרוב של הזוג, דבר שתרם לאווירה השיתופית ולהרגשה הכיפית. נוסף לכך תאריך החתונה נפל על יום הולדתו של אביה והם פירגנו לו בעוגה יפהפייה ובצניחה חופשית יום אחרי החתונה. “בהתחלה חשבנו לשלב את העוגה של אבא עם עוגת החתונה, אבל בגלל שזה נהיה ממש מסובך, החלטנו לתת לו מקום מכובד משלו ואחרי כל הסרטונים שהחברים הכינו בירכנו אותו והענקנו לו את המתנה”. 

נעמי מוסיפה שמרגע ההצעה היא גלשה ללא הרף באתר שלנו: “נעזרתי באתר שלכם המון, במיוחד במדור ‘חתונות אמיתיות’, שעזר לי למצוא את הספקים המקסימים שלי. לא היה יום שלא בדקתי האם עלתה חתונה חדשה ואני מאוד מתרגשת שעכשיו החתונה שתעלה תהיה שלנו”.

נעמי ואורי, תודה על ששיתפתם אותנו ביום החתונה שלכם. הסיפור שלכם הוא ללא ספק השראה אמיתית על איך אפשר להפוך את יום החתונה למדהים, לא משנה מה קורה בו – והכי חשוב לקחת הכול בקלות ובפרופורציה. המון מזל טוב ורק בריאות!

המסיבה חייבת להמשיך: החתונה של נעמי ואורי המסיבה חייבת להמשיך: החתונה של נעמי ואורי המסיבה חייבת להמשיך: החתונה של נעמי ואורי המסיבה חייבת להמשיך: החתונה של נעמי ואורי המסיבה חייבת להמשיך: החתונה של נעמי ואורי המסיבה חייבת להמשיך: החתונה של נעמי ואורי המסיבה חייבת להמשיך: החתונה של נעמי ואורי המסיבה חייבת להמשיך: החתונה של נעמי ואורי המסיבה חייבת להמשיך: החתונה של נעמי ואורי המסיבה חייבת להמשיך: החתונה של נעמי ואוריהמסיבה חייבת להמשיך: החתונה של נעמי ואורי המסיבה חייבת להמשיך: החתונה של נעמי ואורי המסיבה חייבת להמשיך: החתונה של נעמי ואורי המסיבה חייבת להמשיך: החתונה של נעמי ואורי המסיבה חייבת להמשיך: החתונה של נעמי ואורי המסיבה חייבת להמשיך: החתונה של נעמי ואורי המסיבה חייבת להמשיך: החתונה של נעמי ואורי המסיבה חייבת להמשיך: החתונה של נעמי ואורי המסיבה חייבת להמשיך: החתונה של נעמי ואורי המסיבה חייבת להמשיך: החתונה של נעמי ואוריהמסיבה חייבת להמשיך: החתונה של נעמי ואורי המסיבה חייבת להמשיך: החתונה של נעמי ואורי המסיבה חייבת להמשיך: החתונה של נעמי ואורי

כל אנשי המקצוע

 • מיקוםנאות קדומים
 • צילוםעדי פרץ
 • שמלת כלהאייזן שטיין
 • שיער ואיפורליאט בן שמשון
 • נעלייםJimmy Choo
 • בגדי החתןזארה
 • הזמנות ומיתוגגיא בן יהודה
 • עיצובהזוג ומקום בצבע
 • מוזיקהאורי בס - פוקסי מיוזיק
 • שיר כניסה לחופהאחרי כל השנים - קאבר ע"י ליאת אליהו וגל שלו
 • שיר שבירת כוסcoldplay
 • אורחים280
 • התארגנותנעמי - בדירת AIRBNB בשנקין 5, תל אביב אורי בביתיתם - שדרות חן
 • לוקיישן צילומיםליד הבית - שדרות חן, וביער
 • מתנות לאורחיםמגנטים ושטויות לרחבה- פקק יין, עציצים HANGOVERKIT
 • טבעותבטבעת זו
 • וידאויון לגרדה
 • זר כלהזר4יו
 • זמן ארגון חתונהכחצי שנה
קטגוריות
חתונות אמיתיות
תגיות
אייזן שטיין,צל הדומים
Menu Title
x