החתונה שכמעט בוטלה: הסיפור המיוחד של מור ושירן | מגזין חתונות – מיי דיי

החתונה שכמעט בוטלה: הסיפור המיוחד של מור ושירן

תשאלו כל כלה לעתיד מה הפחד הכי גדול שלה בנוגע ליום החתונה, והיא ישר תתחיל לדקלם שלל תרחישים בהם דברים מתפקששים ביום האירוע. לא חסרות דאגות לקראת החתונה, ולכלות רבות אפילו יש סיוטים לקראת היום הגדול. אבל מה קורה כשביום החתונה, רגע לפני שמגיעים למקום האירוע, מגלים החתן והכלה שיכול להיות שהחתונה שלהם תצטרך להתבטל? זה מה שקרה לשירן ומור שמתארחים אצלנו היום. למרות שמהתמונות כמעט אי אפשר לראות את הדרמה שהתחוללה ביום החתונה שלהם – כל האירוע כמעט בוטל ברגע האחרון ולבסוף התקיים כאשר שריפות ענק משתוללות ברקע וריח של עשן באוויר. זה לא מנע מהם לחגוג את אהבתם ואפילו גרם להם להעריך אף יותר את האירוע המיוחד שלו חיכו.

אפילו שאת החתונה שלהם תכננו במשך שנה, שירן ומור לא יכלו לצפות שדווקא ביום החתונה שלהם תפרוץ שריפה גדולה ליד שמורת הטבע בה בחרו להתחתן. היום אנחנו מביאות לכם את הסיפור המיוחד הזה, כדי להכניס קצת לפרופורציות ולהראות שגם כשנראה שהדבר הכי גדול משתבש, בסוף הכל מסתדר ומה שזוכרים זה את הרגעים המיוחדים והטובים – שיעור בשחרור.

שירן ומור הכירו לפני כ-3 שנים במהלך לימודיהם בחיפה. מכיוון ששניהם מאד אוהבים טבע הבחירה בחתונה בשמורת טבע במרכז הארץ הייתה טבעית ביותר עבורם. את בוקר החתונה הם התחילו בנחת ובבית שלהם – כאשר בחרו להתארגן ביחד ולבלות את כל היום מתחילתו ועד סופו יחדיו. בתוך כל ההתרגשות והציפייה לאירוע שבערב, שום דבר לא הכין אותם לכך שאחרי שנה של הכנות קפדניות, כשהם עומלים על כל פרט ופרט, הכל ייתכן ויתבטל בגלל נסיבות שאינן תלויות בהם.

 את הצילומים המקדימים לאירוע הם בחרו לעשות בשמורת הטבע שבה התחתנו. כשהגיעו לאזור נאות קדומים והתחילו את סשן הצילומים, הבחינו בהליקופטרים החגים בשמיים מעליהם, ובריח עשן באוויר. הם לא ייחסו לכך חשיבות כי חשבו שקורה משהו במרחק מה, אבל כשהגיעה ניידת משטרה כדי לפנות אותם, נודע להם שפרצה שריפה לא רחוק ממקום האירוע ושהאש מתקרבת לעברם. השוטרים אמרו שאם לא יצליחו להשתלט על השריפה, האירוע יבוטל וזמן קצר לאחר מכן, אכן התחילו לפנות אנשים לכיוון היציאה מהשמורה. הזמן של קבלת הפנים התקרב, וכל האורחים נבלמו במחסומים שהוקמו בכניסה לשמורה. משאיות ענקיות של מכבי אש וכוחות משטרה לא הספיקו לזרום למקום ובשלב מסוים החלו דיבורים על פינוי מוחלט. בנקודה הזו שירן התחילה להיכנס ללחץ, היא התקשתה לנשום וכמעט התעלפה מהמחשבה שהחתונה תבוטל, וכי הסיוט של כל כלה ביום חתונתה עמד להתגשם דווקא בחתונה שלהם. בסופו של דבר, אחרי המתנה מורטת עצבים, התקבלה ההודעה שהושגה שליטה על השריפה, ועמה אישור להתחיל באירוע! אמנם האירוע התחיל באיחור, ועם ריח של עשן באוויר, אבל שירן מספרת שברגע שהבינה שהחתונה תוכל להתקיים, אושר גדול הציף אותה ושום דבר לא שינה לה או היה יכול להוריד את החיוך שחזר לפניה:     

החתונה היא אירוע של פעם בחיים, ואני מרגישה שבמהלכה למדתי הרבה על עצמי ועל הגבולות שלי ועלינו בתור זוג. האירוע גורם לי להעריך מחדש את הזוגיות שלנו ואת שיתוף הפעולה בינינו, שזה השיעור החשוב בעיני. דברים יכולים להשתבש, אבל גם אז הכל יכול להסתדר! בעזרת הסיפור שלי אני רוצה להראות שגם אם יש רגעים במהלך החתונה או לפני שנראה שהכל אבוד, עדיין יכולה להיות לכם חתונה מטורפת ושמחה! ואני מרגישה שכל מה שקרה לפני דווקא עזר ושיחרר אותי לקראת האירוע. היו לי אין ספור חששות שהתפוגגו. בחופה הייתי הכי רגועה והיה לי קל לדבר, כל החתונה הייתי פשוט מאושרת ולא הפסקתי לחייך”.

שירן ומור בחרו לקיים חופה רפורמית ושיוונית, בה הכלה מקדשת ומדברת ואינה מתכסה בהינומה. אחרי החוויה שעברו, שירן החליטה ברגע האחרון לשנות את הדברים שתכננה לומר ובברכה האישית שלה בחופה סיפרה שכל מה שקרה לפני תחילת אירוע גרם לה להבין ששום דבר אינו מובן מאליו, ושצריך להעריך את הרגע ואת מה שיש לך כל דקה וכל שנייה.

החתונה עצמה הייתה טבעונית ומיוחדת, וללא ספק הייתה באוויר תחושה של הוקרת תודה ואי לקיחת מובן מאליו את הרגע שכמעט התפספס. שירן הייתה כלה יפיפיה בשמלה של אחד המותגים האוהבים עלינו – sister m, והעובדה שהיא לקחה את מה שעברה באמצע יום החתונה שלה למקום כל כך חיובי ומקבל רק נותן השראה ופרופורציות לכולנו. מזל טוב!

חתונה בנאות קדומים חתונה בנאות קדומים חתונה בנאות קדומים חתונה בנאות קדומים חתונה בנאות קדומים חתונה בנאות קדומים חתונה בנאות קדומיםחתונה בנאות קדומים חתונה בנאות קדומים חתונה בנאות קדומים חתונה בנאות קדומים חתונה בנאות קדומים חתונה בנאות קדומים חתונה בנאות קדומים חתונה בנאות קדומים חתונה בנאות קדומים חתונה בנאות קדומים חתונה בנאות קדומים חתונה בנאות קדומים חתונה בנאות קדומים חתונה בנאות קדומיםחתונה בנאות קדומיםחתונה בנאות קדומים

 

 

כל אנשי המקצוע

 • מיקוםנאות קדומים
 • וידאוMonocle Films
 • שמלת כלהSister M
 • צילוםמאמא צלמים
 • איפור ושיערניבה ויאולא
 • נעלייםאלדו
 • בגדי החתןבגדים-ליאת זרמון, נעליים-אלדו
 • עיצובהמעצבת של המקום (מקום בצבע)+ קצת DIY
 • מוזיקהעידן גבריאל (זברה מיוזיק)
 • שיר כניסה לחופההכוכב של מחוז גוש דן-אהוד בנאי
 • שיר שבירת כוסWelcome to the Jungle-Guns N Roses
 • אורחים250
 • התארגנותהדירה של הזוג
 • מגנטיםהממגנטת
 • לוקיישן צילומיםמתחת לבית+נאות קדומים
 • אטרקציותעמדת שזירה
 • טבעותדניאל מתת
 • זמן ארגון החתונהשנה
קטגוריות
חתונות אמיתיות
תגיות
sister m,צל הדומים,monocle films,הממגנט
Menu Title
x