הפקה ברוח תקופתית | מגזין חתונות – מיי דיי

הפקה ברוח תקופתית

אם יש משהו שאנחנו אוהבות במהלך שיטוטינו האינסופיים אחר מקורות השראה, זה למצוא תמונות מפעם ולהתענג על מראות העבר. אין ספק שפעם ידעו את העבודה, מעיצוב האירוע ועד לבגדים עצמם – האסתטיקה הייתה ערך עליון.

ההפקה המושקעת על מעצבת האירועים קים ביולו חוגגת בדיוק את אותה רומנטיקה של פעם, במיקום אהוב מאד על הבלוג עם ניחוח וינטג’ חמים – חוות אלנבי. השולחנות מעוצבים באופן מדוייק, מעוטרים כלי כסף וקריסטל וצלחות מקושטות, פרחים אלגנטיים וטבעיים ומראה חתן וכלה רך וטבעי.

המראה הרומנטי של הכלה מורכב משמלה יפהפייה של שימקה, עם בד שיפון שנופל על הגוף ותחרות, בטוויסט מודרני של לק ירקרק ונעליים באותו גוון. החתן המתוקתק הרכיב בוטונייר המתכתב עם זר הכלה, ואם תהיתם בנוגע לכימיה המושלמת שבין הדוגמנים בהפקה, נגלה לכם שמדובר בזוג גם בחיים האמיתיים ואין מה לומר – הם מתאימים לא רק זה לזו, אלא גם ללוק הכללי. על האיפור והשיער הייתה אמונה סוזי אריאל שבידה המיומנת הפכה את הלוק לעדין מאין כמותו ולא עשוי מדי. את כל היופי הזה הנציחו ג’ן סלדקוב ואנה סמנובה בדרך פואטית ואמנותית, שפשוט תענוג להתבונן בתמונות.

הפקה ברוח תקופתיתהפקה ברוח תקופתית הפקה ברוח תקופתיתהפקה ברוח תקופתיתהפקה ברוח תקופתית הפקה ברוח תקופתיתהפקה ברוח תקופתית הפקה ברוח תקופתיתהפקה ברוח תקופתיתהפקה ברוח תקופתית הפקה ברוח תקופתית הפקה ברוח תקופתית

הפקה ברוח תקופתית הפקה ברוח תקופתית   הפקה ברוח תקופתית

הפקה ברוח תקופתית הפקה ברוח תקופתיתהפקה ברוח תקופתית

הפקה ברוח תקופתית הפקה ברוח תקופתית הפקה ברוח תקופתית

הפקה ברוח תקופתית הפקה ברוח תקופתית

הפקה ועיצוב: קים ביולו

צילום: ג’ן סלדקוב ו-Anna Semenova

איפור ושיער: סוזי אריאל

מקום: חוות אלנבי

שמלת כלה ועליונית: שימקה

נעלי כלה: רוני קנטור

ביגוד חתן: זארה, דיזל

נעלי חתן: אולסטאר

דוגמנים: לירוי לובטון, טל רונן

תכשיטים: אוסף פרטי​

קטגוריות
עיצוב מושלם לחתונה,השראה
תגיות
חוות אלנבי,רוני קנטור,שימקה,קים ביולו,ג'ן סלדקוב,קים ביולו הפקה ועיצוב אירועים
Menu Title
x