הפקה צבעונית לכבוד החג | מגזין חתונות – מיי דיי

הפקה צבעונית לכבוד החג

אנחנו מקוות שימים של צבע ושמחה עוברים על כולכם – הרי פורים הוא ללא ספק החג הכי שמח וססגוני שיש לנו בלוח החגים היהודי. היום גם הבלוג מצטרף לאווירה השמחה של החג עם הפקה יפיפיה שמלאה באור, צבעוניות ושמחה – בדיוק כמו חג פורים עצמו.

את ההפקה צילמה הצלמת לירז צור, שצילומיה המלאים באור וחיות לא פעם משמחים לנו את דפי הבלוג. לירז מספרת שעוד מימיה כסטודנטית בויצו בחיפה היא חיכתה להזדמנות לצלם הפקה בחלקת יער קטנה וקסומה אותה גילתה במהלך הלימודים ואכן לפני כמה שבועות אספה לירז כמה נשים מוכשרות מתחום החתונות שהגיעו מכל קצוות הארץ לחלקה הקסומה הזאת ויצרו בה קסם משלהם.

התוצאה יפיפה, משמחת ומלאה בהשראה שמחה וחגיגית. את כל האנשים הנפלאים שעבדו על ההפקה הזאת תוכלו לראות בתחתית הפוסט. שיהיה שבוע נפלא!

 הפקה צבעונית לכבוד החגהפקה צבעונית לכבוד החגהפקה צבעונית לכבוד החג הפקה צבעונית לכבוד החגהפקה צבעונית לכבוד החג הפקה צבעונית לכבוד החגהפקה צבעונית לכבוד החגהפקה צבעונית לכבוד החגהפקה צבעונית לכבוד החגהפקה צבעונית לכבוד החגהפקה צבעונית לכבוד החגהפקה צבעונית לכבוד החגהפקה צבעונית לכבוד החג הפקה צבעונית לכבוד החג הפקה צבעונית לכבוד החג

צילום: לירז צור

איפור ושיער:  רויטל כהן גלוסקא 

זרים ופרחים לשיער: fun flower

שמלות כלה: ורד גלעדי

וידאו: הידד ליטמן

עגילים: אפרת קסוטו

דוגמנית: אניה צ’קוי 

קטגוריות
השראה
תגיות
לירז צור,פאן פלאוור,רויטל גלוסקא כהן,ורד גלעדי
Menu Title
x