הפרחים של גייקוב | מגזין חתונות – מיי דיי

הפרחים של גייקוב

המסע שלנו אחרי השראה ורעיונות ייחודיים לחתונה לוקח אותנו תמיד לטיולים ברחבי הארץ – לרגעים המרגשים של כלות מדהימות מכל עיר ויישוב ולמעוזם של אנשי מקצוע מיוחדים ויצירתיים שכל הזמן מייפים ומשפרים את התחום שלנו. תמיד מרגש לדמיין מאיפה תבוא ההשראה הבאה, וכיף גדול לארח בבלוג שמות שטרם ביקרו כאן אבל שללא ספק כדאי לכן להכיר. מה שמתחיל ממייל קטן על יוצרים שאנחנו חייבות להכיר לפעמים מתפתח למערכת יחסים ארוכה כפי שנראה לנו שיקרה עם צמד יוצרים, גייקוב וסמר, שחברו יחדיו לפרוייקט צילומי משותף שעושה לנו חשק לצלול פנימה לכל תמונה ותמונה. כל אחד מהם הביא מכשרונו להפקה העדינה הזו וביחד הצליחו לייצר את הדיוק הנפלא והחמקמק הזה שאנחנו תמיד מחפשות.

 זה לא סוד שאנחנו אוהבות פרחים. ואם יש משהו שאנחנו אוהבות יותר מפרחים זה פרחים שנשזרים בצורה ייחודית והרמונית ומצולמים עם הרקע הנכון ובמקום הנכון. על הפרחים היפיפיים בהפקה של היום אחראי המעצב יעקוב נוייסר שחי ועובד בנצרת. אחרי שסיים לימודי ארכיטקטורה בטכניון החליט ללכת בעקבות התשוקה שלו – עיצוב וארגון אירועים. יעקב היה מבין הראשונים אם לא הראשון במגזר הערבי שהתחיל עסק כזה ומזל שעשה זאת כי ללא ספק מדובר בכישרון גדול שתורם המון לתחום בישראל. את ההפקה הנוכחית יצר יחד עם הצלמת סמר עואדייה – בוגרת המחלקה לצילום ויצו חיפה.  

החיבור בין הכישרון של השניים הוליד סט של תמונות יפיפיות שמשלבות רוך נשי, אור עדין וחלומי וסידורי פרחים יפיפיים בשלל וריאציות. נותר רק לחכות לראות מה יוליד הפרוייקט הבא שלהם… 

הפרחים של גייקוב

הפרחים של גייקוב הפרחים של גייקוב הפרחים של גייקובהפרחים של גייקוב הפרחים של גייקוב 
הפרחים של גייקוב

 

הפרחים של גייקוב   הפרחים של גייקוב   הפרחים של גייקוב הפרחים של גייקוב הפרחים של גייקוב  הפרחים של גייקוב

  צילום: סמר עואדייה

עיצוב: יעקב נוייסר 

שמלות: אוסף פרטי של הצלמת 

קטגוריות
עיצוב מושלם לחתונה
תגיות
זר כלה,פרחים,נצרת,עיצוב לחתונה
Menu Title
x