הקולקציה של שרון כץ | מגזין חתונות – מיי דיי

הקולקציה של שרון כץ

מאחורי כל מעצב שמלות כלה יש סיפור, ואת הסיפור של שרון כיף לספר. זה התחיל בביקורים אצל סבתא שלה, שהייתה תופרת, שרון הייתה יושבת לצידה ומעצבת בגדים לברביות שלה ולאחר מכן התחילה לעצב בגדים גם לאחותה הקטנה (איזה כיף!). שנקר היה לכן בחירה טבעית עבורה אחרי הצבא, ושם נחשפה לראשונה לעולם של עיצוב שמלות כלה וערב.

קולקציית 2016 של שרון כץ היא פרשנות עכשווית למה שקורה בתחום: שילוב בין קצב החיים המהיר והמשתנה לבין הסגנון הרך והרומנטי של הוינטאג’ שהכלות ככ אוהבות. הקולקציה מורכבת ממגוון של טקסטורות ומשחקי בדים שמשתלבים בהרמוניה. הבדים רכים ועדינים, נשפכים ועשירים כאחד, יוצרים מראה glam מצד אחד אבל קליל ועדין. גזרות נשיות קלאסיות וזוהרות לצד שמלות פייתיות. בכל הדגמים משולבות חגורות ורקמות בעבודות יד שנעשות בסטודיו.

״תהליך בחירת השמלה מלווה בהיכרות מעמיקה של כל אחת ואחת על מנת להבין באמת מה היא מחפשת והיתה רוצה משמלת הכלה שלה. איזו נסיכה היא חלמה להיות ביום החתונה שלה, ורק אז אנחנו מתחילות בשלב המדידות ובחירת השמלה. בשלב הזה אנחנו מודדות את הדגמים שהכי מחמיאים לכל אחת, תוך התחשבות בכל הפרטים ובמבנה הגוף של כל אחת ואחת. בסטודיו ניתן למצוא שמלות במגוון רחב של סגנונות ומידות. לצד הדגמים הרגילים, והמידות הממוצעות, ניתן למצוא גם מגוון של שמלות במידות גדולות, שמלות לכלות בהריון ושמלות צנועות. השמלות בסטודיו מודולריות, וניתן לשלב בין הדגמים בקלות, כך שניתן להתאים לכל אחת את השמלה שהכי מתאימה לה בהתאם למבנה הגוף והחלומות שלה. ניתן גם לשנות את הלוקים במהלך החתונה בקלילות ובפשטות ע”י הסרה של חלק מסויים ללא החלפה של שמלה והתעסקות מיותרת. השמלות ניתנות ללבישה והתאמה בקלות ללא צורך בעזרה מיוחדת, וכל אחת יכולה לקחת את השמלה ולהתארגן ביום החתונה איפה שנוח לה.״ 

הקולקציה של שרון היא גם קלאסית ועל זמנית וגם מודרנית עם גזרות מחמיאות, חיתוכים ייחודיים ובדים שממש לא רואים בכל מקום. אהבנו!

הסטודיו של שרון נמצא בקריית אונו. מחיר שמלות מוכנות מהקולקציה הנוכחית הוא בין 4500-6500 שח ועבור תפירה מאפס החל מ6500 שח.

ולכן, קוראות יקרות שלנו, דאגנו להטבה בלעדית על הקולקציה החדשה!! 20% פחות על כל השמלות בקולקציה. תודו שמושלם.

שמלות כלה של שרון כץ שמלות כלה של שרון כץ שמלות כלה של שרון כץ שמלות כלה של שרון כץ שמלות כלה של שרון כץ שמלות כלה של שרון כץ שמלות כלה של שרון כץ שמלות כלה של שרון כץ שמלות כלה של שרון כץ שמלות כלה של שרון כץ שמלות כלה של שרון כץ שמלות כלה של שרון כץ שמלות כלה של שרון כץ שמלות כלה של שרון כץ שמלות כלה של שרון כץ שמלות כלה של שרון כץ שמלות כלה של שרון כץ שמלות כלה של שרון כץ

 

קטגוריות
אופנה ומעצבים
תגיות
שמלות כלה,שרון כץ
Menu Title
x