הקרנבל של שירן ונדב | מגזין חתונות – מיי דיי

הקרנבל של שירן ונדב

טאקוס, נאצוס, צבעוניות עזה ותחושה של קרנבל – החתונה של שירן ונדב עושה לנו חשק לעלות על הטיסה הראשונה שיוצאת היום למקסיקו!

תמיד אנחנו אוהבות לארח אצלנו בבלוג זוגות המביאים ליד ביטוי את האופי שלהם בחתונה והיום אנחנו מארחות את שירן ונדב, שבחרו לערוך חתונה בקונספט “קרנבל דרום אמריקאי” הכולל את אהבתו של נדב לכדורגל ואהבתם המשותפת לאוכל מקסיקני וצבעוניות. שירן מספרת שהיה להם ברור שהם רוצים חתונה מיוחדת שתתאים לאופי שלהם ובעקבות סיעור מוחות משותף עם המפיקים שלהם, הם הגו את הקונספט השמח הזה. התוצאה – חתונה צבעונית ומשוחררת עם אווירת קרנבל.

עבור החתונה חווה במרכז הארץ הפכה לכמה שעות לפסטיבל דרום אמריקאי אמיתי. שולחנות אבירים כוסו במפות צבעוניות ופרחים בצבעים עזים, מספרי שולחן מותגו באווירת האירוע, כדורי כדורגל פוזרו ברחבי המתחם ואחרי זה מצאו את עצמם כחלק מהחגיגה ברחבה, עמדת קוקטילים טרופית ומפנקת חיכתה לאורחים ובתפריט – כי איך אפשר שלא, אוכל מקסיקני.  אפילו כל המלצרים והברמנים הגיעו באותו היום לעבודה לבושים במדי כדורגל אחרי שהשף שמע את הקונספט של החתונה והוסיף טאצ משלו לאווירה .

ואם אתן חושבות שהחתונה שלהם מיוחדת, קבלו את זה – במשך שנתיים שלמות הם ניהלו בכלל מערכת יחסים בשלט רחוק! כששירן ונדב הכירו, הוא היה סטודנט לרפואה בפראג ולכן הן תיקשרו בעיקר דרך הסקייפ והתראו רק בביקורים. באחד הביקורים שלו בארץ, כשבוע לפני הטיסה חזרה לפראג, נדב הציע נישואין לשירן, בבר ביפו אליו יצאו גם בדייט הראשון. רק שבועיים לפני החתונה סיים נדב את הלימודים שלו וחזר לגור בארץ!!

אז איך מארגנים חתונה כשאחד מבני הזוג בכלל לא בארץ? כנראה שזה ממש אפשרי. שירן מספרת שמרגע ההצעה היא התחילה לארגן את החתונה לבדה, כאשר נדב היה בקושי מעורב: “לאורך כל ארגוני החתונה קיבלתי החלטות ללא נדב. הייתי מגיעה לכל הפגישות עם לפטופ, מעלה אותו בסקייפ וככה היינו מתקשרים. מראש הייתי צריכה לתאם בשעות שיהיו נוחות גם לו, כי הוא למד ורוב הזמן לא היה פנוי לדבר”. כששאלנו את שירן איזה טיפ יש לה לתת לכלות אשר נאלצות לתכנן את החתונה “בשלט רחוק”, היא ענתה שזאת ממש לא בעיה ואפילו היה לה קצת נחמד: “היה קשה לעשות הכל לבד, אך מצד שני לא היה מי שיתווכח, זה לגמרי יתרון וגם חסרון. הטיפ שלי הוא לקחת בקלות ולדעת איך להפוך את המרחק ליתרון. אני מכירה את נדב מעולה ויודעת מה הוא אוהב ולא אוהב, הוא סומך עלי. היום הטכנולוגיה מאפשרת תקשורת מאוד נוחה וזמינה”.

בבוקר החתונה הם התארגנו במלון “אדווה ואם הדרך”, הסמוך לחווה. היא נשארה ללון במלון לילה לפני החתונה ביחד עם חברותיה ובבוקר נדב הצטרף להתארגנות. מפאת חוסר זמן, נדב היה שותף פעיל בהכנות ואף עזר לשזור פרחים בשערה של שירן. כמה מקסים!!

שירן ונדב – תודה ששיתפתם אותנו באירוע המהמם והמיוחד שלכם. אתם לא רק השראה לאיך להביא את האופי לביטוי ביום החתונה אבל גם לחוזק של אהבה ועבודת צוות מדהימה. מזל טוב!

הקרנבל של שירן ונדב הקרנבל של שירן ונדב הקרנבל של שירן ונדבהקרנבל של שירן ונדב הקרנבל של שירן ונדבהקרנבל של שירן ונדבהקרנבל של שירן ונדבהקרנבל של שירן ונדב הקרנבל של שירן ונדב הקרנבל של שירן ונדב הקרנבל של שירן ונדב הקרנבל של שירן ונדב  הקרנבל של שירן ונדבהקרנבל של שירן ונדב הקרנבל של שירן ונדב הקרנבל של שירן ונדב הקרנבל של שירן ונדבהקרנבל של שירן ונדבהקרנבל של שירן ונדב הקרנבל של שירן ונדב הקרנבל של שירן ונדב הקרנבל של שירן ונדבהקרנבל של שירן ונדב

כל אנשי המקצוע

קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונות שישי
תגיות
פלורה,רונאל גושן,עידן כנפי
Menu Title
x