השראה לחתונה טרופית | מגזין חתונות – מיי דיי

השראה לחתונה טרופית

לא מעט כלות, במיוחד בקיץ, מחפשות לעשות חתונה בקונספט מסויים. אחד הקונספטים הכי לוהטים בשנתיים האחרונות הם חתונות טרופיות, וכמובן שאפשר להבין מדוע. הרי מי מאיתנו לא באמת היה רוצה להיות כרגע על איזה אי טרופי עם קוקטייל מפנק ביד?

אבל להביא את האווירה המדוייקת של הקונספט ליום החתונה זאת לא משימה פשוטה, ולא מספיק רק לחשוב על עיצוב או פלייליסט בהתאם – בחתונת קונספט שלל מרכיבים צריכים לחבור יחדיו כדי שבאמת יהיה אירוע מוצלח באווירה מדוייקת.

המתכון לחתונת קונספט מנצחת: עיצוב, מיתוג, התאמת תפריט וכמובן לבחור את האנשים הנכונים למשימה. כי כשהאנשים הנכונים עובדים יחד כדי לגבש את הרעיון – התוצאה יכולה בהחלט להיות מושלמת כפי שתכף תראו בהפקה שיש לנו היום שמביאה את כל המרכיבים יחדיו;  מיתוג מהמם עיצוב מושלם ובר קוקטיילים טרופי שללא ספק חובה בכל חתונה בסגנון. לחיים!!

השראה לחתונה טרופית השראה לחתונה טרופית השראה לחתונה טרופיתהשראה לחתונה טרופית השראה לחתונה טרופיתהשראה לחתונה טרופית השראה לחתונה טרופית השראה לחתונה טרופית השראה לחתונה טרופית השראה לחתונה טרופית השראה לחתונה טרופית השראה לחתונה טרופית השראה לחתונה טרופית השראה לחתונה טרופית השראה לחתונה טרופית השראה לחתונה טרופית השראה לחתונה טרופיתהשראה לחתונה טרופית השראה לחתונה טרופית השראה לחתונה טרופית השראה לחתונה טרופית השראה לחתונה טרופית השראה לחתונה טרופית השראה לחתונה טרופית השראה לחתונה טרופית

צילום:WE ARE RED

עיצוב: הדס הכט

מיתוג: פיקוק

איפור ושיער: מירון אבויה

בר: zaleme

פירות: פירות קסומים

דוגמנית: ליאורה אבויה

דוגמן: עומר אבן ברי ראשית

פרחים: floral dust

חליפת חתן: PAZ חליפות חתן

רות: שמלות כלה

 

קטגוריות
השראה
תגיות
we are red,Peacock,הדס הכט,פיקוק
Menu Title
x