השראה: תסרוקות לכלה המתולתלת | מגזין חתונות – מיי דיי

השראה: תסרוקות לכלה המתולתלת

כלות מתולתלות – קודם כל קבלו את התנצלותנו העמוקה שעד עכשיו לא הקדשנו פוסט רק לכן. כבלוג בו שתיים מחברות הצוות עם שיער מתולתל לא ברור איך נתנו לנושא הזה ליפול בין הכיסאות אבל עכשיו מבטיחות לתקן!

לא פעם ולא פעמיים שמענו מכלות בעלות שיער מתולתל שהן הרגישו שביום החתונה עדיף להן לעשות פן או החלקה. כמתולתלות בעצמנו מובן לנו מאיפה הצורך להחליק את השיער.  עם כל היופי שיש בתלתלים ברוב המקרים קשה יותר לסדר אותם מאשר שיער שהוא חלק וגם נהוג לחשוב שמגוון התסרוקות מצומצם יותר לבעלות שיער מתולתל.

אנחנו מאז ומתמיד מאמינות שכלה צריכה להרגיש “היא” ביום החתונה, ולהיות נאמנה לעצמה גם ככלה ולא להגזים עם לוק שמרחיק אותה מהלוק המקורי שלה. לשמחתנו, בעונת החתונות האחרונה אנחנו נתקלות ביותר ויותר כלות שבוחרות ללכת על לוק יותר טבעי ובעקבות כך שומרות על התלתלים תוך כדי שהן בוחרות לשדרג אותן עם תסרוקות מתאימות. נגלה לכן שכשאנחנו התחתנו, הבעלים שלנו אסרו עלינו להחליק את התלתלים בטענה שזה חלק בלתי נפרד ממה שהם אוהבים בנו.

אז כלות מתולתלות שימו לב, הפוסט היום הוא במיוחד בשבילכן. כדי שתרגישו הכי נוח והכי אתן ביום החתונה, פנינו למעצבת השיער דפנה בר- אל  שבין שאר כשרונותיה גם מרצה בנושא תסרוקות לשיער מתולתל למעצבים מתחילים וביקשנו ממנה לשתף בכמה טיפים ועצות לאיך מתמודדים עם התלתלים לפני החתונה וביום החתונה עצמו. בנוסף לטיפים של דפנה, איגדנו עבורכן תמונות מהממות להשראה, של כלות שבחרו ללכת על הלוק הכי טבעי שלהן.

LOVE YOUR CURLS!

***

תלתלים מושלמים לא רק ביום החתונה

טיפול בשיער מתולתל ללא ספק מצריך השקעה ויחס מיוחד. תלתלים זה אופי ומי כמונו יודעות שלשיער מצב רוח משלו. לכן יש כמה דברים שיכולים לשפר לכם את השיער ביום יום בלי קשר לחתונה. “בתור התחלה אני ממליצה לוודא שאתן חופפות את השיער עם שמפו ללא מלחים. בנוסף, וזה טיפ חשוב, מומלץ לייבש את השיער באמצעות חולצת טריקו ולא מגבת. זאת משום שבד הטריקו מונע שוונצים ושבירת שיער. אגב, הטיפ תקף גם לשיער חלק. ”

השראה: תסרוקות לכלה המתולתלת

טבעי ויפהפה. צילום: michael radford

השראה: תסרוקות לכלה המתולתלת

צילום: sara pinera // מקור: style me pretty

***

להתנסות קצת בבית עם התסרוקות השונות

“כמובן שחשוב לעשות ניסיון אצל מעצב השיער שבחרתם כדי לראות שהם אכן יודעים לעבוד עם תלתלים, אבל לייעל את התהליך תוכלו אפילו בבית לנסות כמה תסרוקות לבד. כדי לעשות זאת קודם כל עליכן לסדר את התלתלים ורק לאחר מכן לעבור לשלב התסרוקת. ״

השראה: תסרוקות לכלה המתולתלת

צילום: הדס פרץ// שיער: דנה צמות

השראה: תסרוקות לכלה המתולתלת

צילום: ארתור ארונוב. שיער: אסתי ביטון

השראה: תסרוקות לכלה המתולתלת

צילום: michael radford

השראה: תסרוקות לכלה המתולתלת

אסוף ומהמם. מקור: once wed

***

הכנות לשיער לפני החתונה – לחפוף היטב עם שמפו בלבד

“כדאי לדאוג להגיע ליום החתונה עם שיער נקי לחלוטין וללא שום שאריות חומרים שמנוניים כגון קרמים וסרומים. לרוב אני אפילו מבקשת מהכלות שלי לחפוף עם שמפו בלבד ללא מרכך/מסכה בימים שלפני החתונה. הסיבה היא שהשיער מקבל חום רב, בין אם זה מהפן או מהמסלסל, ובשילוב עם שומן אנחנו בעצם ״מטגנות״ את השיער. לכן, לפני החתונה מומלץ לחפוף היטב וכמה פעמים עם שמפו בלבד, ולהשתדל להגיע לאיזורים בתחתית השיער שאנחנו לעיתים מזניחות בחפיפה”.

השראה: תסרוקות לכלה המתולתלת

צילום: ליאור רוטשטיין// שיער: דנה צמות

השראה: תסרוקות לכלה המתולתלת

תמונה מתוך האתר style me pretty. צילום: kurt boomer

 

***

שדרוג התלתלים ביום החתונה

“לשלב אביזרים בשיער כמעט תמיד מומלץ, זה גם כן מבליט את התסרוקת ומייחד אותה. ניתן לשלב אביזר שתואם לשמלה, לתכשיטים או אפילו מסרקיית פרחים שמוסיפה קצת חיות או צבע ללוק הכולל. במקרה של שיער פזור לחלוטין, הייתי ממליצה לשלב קשת או זר פרחים, אפילו רק לחלק  מהאירוע. היתרונות של שיער מתולתל הוא שמדובר בשיער חזק, שמתנגד לכוח המשיכה ומחזיק את הצורה שנותנים לו באופן עקבי ולאורך זמן”.

השראה: תסרוקות לכלה המתולתלת

צילום: שיר חסין. שיער: דפנה בר-אל

השראה: תסרוקות לכלה המתולתלת

צילום: לוז // שיער: נטאשה קי

***

לא להצטלם ליד הים ולא לנסות דברים חדשים

“דבר אחד שלא הייתי ממליצה לא לכלות של חורף ולא של קיץ, הוא להצטלם קרוב לים. הרוח ליד הים מביאה איתה טיפות של לחות ומלח שמנפחות את השיער ופוגמות בתסרוקת באופן משמעותי. באופן כללי, מאוד לא מומלץ לנסות ו״להילחם״ במרקם השיער ביום החתונה, בין אם יש לך שיער חלק או מתולתל, כדאי להישאר עם המרקם הטבעי של השיער ולבנות סביבו את התסרוקת כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר. יום החתונה הוא לא הזמן להתנסות בדברים חדשים, וכדאי מאוד ללכת על הגרסה הכי טובה של עצמך כשזה נוגע ללוק הסופי שלך ביום החתונה”.

***תודה למעצבות השיער ששיתפו אותנו בתמונות של הכלות המתולתלות היפייפיות שלהן ותודה מיוחדת לדפנה בר- אל על הטיפים והעצות.

השראה: תסרוקות לכלה המתולתלת

צילום: Christine Doneé // מקור: once wed

♥♥♥LOVE YOUR CURLS ♥♥♥

קטגוריות
ביוטי,שמלות כלה ועוד
תגיות
תסרוקת כלה,אסתי ביטון,דנה צמות,דפנה בר-אל,שיער מתולתל
Menu Title
x