חתונת החורף של זהר וגל | מגזין חתונות – מיי דיי

חתונת החורף של זהר וגל

שבוע טוב קוראים וקוראות יקרים. אין ספק שזהו שבוע מרגש במיוחד עבורנו כי בסופו נזכה לפגוש הרבה מכם באירוע שלנו בשישי הקרוב. רגע לפני שאנחנו חוזרות להכנות הרבות והמהנות שעוד יש לנו לעשות כדי להפוך את שישי למושלם, אנחנו נפתח את השבוע עם פוסט חדש במדור “חתונות אמיתיות” שלנו. פוסט שלוקח אותנו חזרה אל ימי החורף הנעימים עם צילומי החתונה של זהר וגל המקסימים וסיפור אהבה שגם הוא מחמם את הלב. אז תדליקו מזגן ובואו איתנו למפגש קצר עם זוג גדול.
 
זהר וגל הכירו לפני שש שנים כשהיא הייתה מפקדת פלוגה בקורס ״השלמת בגרויות ללוחמים״ וגל היה חייל של זהר שהתעסק כל הזמן בהרפתקאות. גם היא וגם הוא יצאנו בתקופה המדוברת עם בני זוג שונים אבל רצה הגורל ושנתיים לאחר מכן הם התחילה לעבוד יחד באותה מסעדה, היא כמלצרית וגל כברמן. ההיכרות המאוד משנית הזו מהקורס היוותה את הבסיס למערכת יחסים שלהם. פליטות פה בעמדת הוצאת שתיה כדוגמת ״היית דלוקה עלי שהייתי חייל שלך״ ו״אתה עדיין חייל שלי״, הפכו מטיזינג ופלירטוטים חסרי כל משמעות למה שבעתיד יהיה סיפור לספר לנכדים. 
 
מאז הם כבר יחד כבר ארבע שנים, וכפי שזהר מעידה – הפכים מוחלטים. הוא חובב חיות מושבע, ספורט אתגרי וטיולי ג׳יפים והיא מרוקאית חולת נקיון שבשבילה הבילוי הכי מועדף בעולם זה לשבת על הספה עם רגליים למעלה בזמן שהרצפה מתייבשת. הוא שר עם הרדיו, היא מחליפה תחנה, הוא עולה על הספה אחרי יום נטול נעליים בטיולים במושב והיא מתלקחת עם כפכפים. עם זאת הם מצאו בכל השיגעון והרעש שמסביב אחד את השני. 
 
את החתונה הם ארגנו בחודשים ספורים; לאחר שיטוטים באולמות אירועים זהים בעלי שם שונה, ריהוט “קפיטונז׳ ופמוטי ענק הם הגיעו ל”אקו (Eco), מתחם אירועים שנולד מתוך אהבה עצומה לסביבה. את השנדלרים הנוצצים החליפו קערות מרק ואת סידורי הפרחים הגוזמאים החליפו ארגזי תחמושת עם עציצים. הנוף המנוכר של מסכי הלדים הצעקנים התחלפו בעצי תומסים ופיקוסים על גדות נחל חדרה. 
הם ישר התהאבו. 
 
במהלך כל הדרך, הלכו זהר וגל לאורו של עקרון מנחה אחד: פשוט לסחוט כל אלמנט של הנאה מהתהליך הזה. הם בחרו בספקים הטובים ביותר עבורם ואלה שעשו את היום שלהם לפשוט מושלם, רגוע ושמח. את שמלת הכלה שלה מצאה זהר חודש וחצי לפני החתונה. זאת הייתה השמלה הראשונה שמדדה וגם השמלה שאיתה צעדה יד ביד עם גל. לשמלה המהממת שלה הוסיפה זהר קשת פורחת , נעליים סגולות ולק כתום – הפרשנות האישית שלה ליום המיוחד. גם גל, הפציע בלוק מוקפד ומלא בסטייל עם חליפה כחולה, פפיון מנוקד ונעלים כתומות הורסות, של המעצב הישראלי המגה מוכשר (fiocco nero). 
 
אל החופה הם נכנסו יד ביד, חמושים באנרגיות טובות וטונות של אהבה – מה שאפיין באופן כללי את כל יום החתונה שלהם וגם את האופי הסוחף והשמח של מערכת היחסים שלהם. את התוצאה ניתן לראות באלבום חתונה מיוחד ומרגש.

  חתונת החורף של זהר וגלחתונת החורף של זהר וגלחתונת החורף של זהר וגל חתונת החורף של זהר וגל חתונת החורף של זהר וגלחתונת החורף של זהר וגל חתונת החורף של זהר וגלחתונת החורף של זהר וגלחתונת החורף של זהר וגלחתונת החורף של זהר וגלחתונת החורף של זהר וגל חתונת החורף של זהר וגל חתונת החורף של זהר וגל חתונת החורף של זהר וגלחתונת החורף של זהר וגל חתונת החורף של זהר וגלחתונת החורף של זהר וגלחתונת החורף של זהר וגל חתונת החורף של זהר וגלחתונת החורף של זהר וגל  

כל אנשי המקצוע

  • מיקוםאקו
  • צילוםמאמא צלמים
  • שמלת כלהאליה וטין
  • שיערסהר קבלו
  • איפוררונה בן עזרא
  • קשת לשיערלולאות
  • נעלייםnine west
  • חליפת חתן ופפיוןאופנת סגל
  • נעלי חתןfiocco nero
  • שיר כניסה לחופה" מה קרה לך" של שוטי הנבואה
קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונות חורף
תגיות
אליה וטין,סהר קבלו,אקו
Menu Title
x