זוהר צפוני: החתונה של מריה ואביעד | מגזין חתונות – מיי דיי

זוהר צפוני: החתונה של מריה ואביעד

הרבה פרחים, טבע ירוק מסביב, עיצוב מהמם וזוג מלא שיק – החתונה של מריה ואביעד הייתה כל מה שהשניים חלמו עליו, ואפילו יותר

אין כמעט חתונה ללא פרחים, אבל כשהכלה אוהבת אותם במיוחד, כך זה נראה: פרחים המעטרים את ההזמנה, הד פיס פרחוני על ראש הכלה, בוטונייר על חולצתו של החתן, זר כלה צבעוני, סוקולנטים ופרחים על מרכזי השולחן וחופה פרחונית ומיוחדת. מריה ואביעד בחרו לחגוג את היום המאושר שלהם בצפון הארץ עם המון צבע וסטייל.

זאת לא הפעם הראשונה שאנחנו מארחים בבלוג שלנו את מריה ואביעד; ממש לא מזמן פרסמנו את צילומי הזוגיות שערכו השניים לפני החתונה במדבר (שתוכלו לראות כאן). הצילומים היוו פרומו מבטיח ליום החתונה המהמם לא פחות, ואנחנו, שנדלקנו על הסטייל של מריה ואביעד, חיכינו לאלבום החתונה – ואין ספק, היה שווה לחכות.

במקור מריה מדרום הארץ ואילו אביעד גדל באזור הכינרת, ולכן הם התלבטו רבות היכן לערוך את החתונה: בדרום, בצפון או באמצע – במרכז. לאחר שביקרו בגן האירועים בת גלבוע שבצפון, ידעו ישר לאיזה צד מהמשפחה הם יוציאו הסעות (של מריה). הגן הפתוח ובו דקלים נישאים בכל פינה וסביבו טבע והמון ירוק, התאים בדיוק למה שחיפשו: תחושה לא מחייבת ואווירה קלילה – תפאורה מושלמת לוויז’ן של מריה, שרצתה לשלב פרחים וצמחייה במגוון מקומות.

זוהר צפוני: החתונה של מריה ואביעדזוהר צפוני: החתונה של מריה ואביעד זוהר צפוני: החתונה של מריה ואביעד

כדי להגשים את חלומה של מריה ולמלא את המקום בפרחים, פנו השניים למעצבת המוכשרת ולדה, בעלת הסטודיו ולדיס – פרחים ועיצוב. שיחה עם הזוג הספיקה לה כדי להבין מה הם מחפשים והיא בחרה למלא את המקום בצמחייה, בסוקולנטים, וכמובן בפרחים – הרבה מאוד פרחים – בשלל צבעים: סגול, בורדו, כתום ונגיעות של ירוק וכחול. בנוסף שילבה ולדה בגן אלמנטים מוזהבים ואוריינטליים ביניהם עששיות, צלחות מרוקאיות וטרריומים גאומטריים שהשתלבו בצורה מהממת עם הגוונים שנבחרו, ועל השולחנות הניחה מפיות בצבע בורדו שהעניקו זריקת צבע לפלטות העץ הטבעיות.

מריה ואביעד בחרו להעביר את בוקר החתונה בצימר סמוך ללוקיישן שנבחר והזמינו אליו את חבריהם הטובים ביותר שדאגו לאווירה שמחה לאורך כל היום. מריה משתפת כי בהתחלה רצתה שכל חברותיה תלבשנה שמלות בגווני פסטל, אך לאחר שחשבה על כך שוב שחררה מהרעיון כיוון שרצתה שכל אחת תבוא עם השמלה בה היא מרגישה הכי טוב. בבוקר החתונה גילתה מריה להפתעתה שבלי לתכנן (כך הן נשבעות) בחרו כל החברות ללבוש את אותו הצבע (הפחות מפתיע) והגיעו בשמלות שחורות. חבריו של אביעד לא קיבלו את אותו החופש והתבקשו להגיע בחולצות לבנות מכופתרות, אך הפתיעו כאשר בחרו כולם ללבוש מכנס בצבע כחול כהה. כך יצא שמבלי לתכנן לבשו כל המלווים בגדים תואמים.

ביקשנו ממריה לשתף אותנו ברגע שזכור לה במיוחד מיום החתונה והיא סיפרה לנו על הרגע בו הבינה לראשונה כי מדובר ביום הגדול שלהם: “כל הבוקר לא באמת הצלחתי להבין שסוף סוף הגיע היום. גם כשהמאפרת שלי הגיעה עדיין לא קלטתי. אבל ברגע שנכנסתי לגן וראיתי את כל האנשים שכבר הגיעו מתרוצצים להם במקום לבושים בבגדים הכי יפים שלהם זה הכה בי והבנתי בהתרגשות שכולם באו במיוחד בשבילנו, לחגוג איתנו את היום המאושר שלנו”.

זוהר צפוני: החתונה של מריה ואביעד זוהר צפוני: החתונה של מריה ואביעדזוהר צפוני: החתונה של מריה ואביעד זוהר צפוני: החתונה של מריה ואביעדזוהר צפוני: החתונה של מריה ואביעדזוהר צפוני: החתונה של מריה ואביעדזוהר צפוני: החתונה של מריה ואביעד זוהר צפוני: החתונה של מריה ואביעד זוהר צפוני: החתונה של מריה ואביעד זוהר צפוני: החתונה של מריה ואביעד זוהר צפוני: החתונה של מריה ואביעד

זוהר צפוני: החתונה של מריה ואביעדזוהר צפוני: החתונה של מריה ואביעדזוהר צפוני: החתונה של מריה ואביעדזוהר צפוני: החתונה של מריה ואביעד זוהר צפוני: החתונה של מריה ואביעד זוהר צפוני: החתונה של מריה ואביעד

זוהר צפוני: החתונה של מריה ואביעדזוהר צפוני: החתונה של מריה ואביעד זוהר צפוני: החתונה של מריה ואביעדזוהר צפוני: החתונה של מריה ואביעד

כל אנשי המקצוע

קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונת גן / חצר,חתונות עם סטייל מיוחד
תגיות
Paprika - פפריקה,שיצו צלמים,בת הגלבוע,ולדיס - פרחים ועיצוב
Menu Title
x