זוהר צפוני: פלורה 2016 | מגזין חתונות – מיי דיי

זוהר צפוני: פלורה 2016

רגע לפני שהיא כובשת את העולם, קבלו בהצצה ראשונה את הקולקציה החדשה של פלורה, בוטיק השמלות מחיפה של המעצבת רינת אשר שהפך בשנים האחרונות למוקד עלייה לרגל לכלות מכל הארץ ומשאת נפשן של כלות מכל העולם.

את הקולקציה הנוכחית בחרה מעצבת הבית, רינת אשר לצלם באחוזה מפוארת שבעצם שימשה כרקע עשיר ומושלם לשמלות הרומנטיות והיוקרתיות. כמו כן, העיצוב האקסטרווגנטי של האחוזה אשר בא לידי ביטוי בחיבור בין קלאסיות לחדשנות ניכר גם בעיצוב השמלות בקולקציה עם טקסטורות וסילואטים מיוחדים, מחשופים מרומזים והרבה רטרו שמקבל פרשנות נוצצת. בנוסף, על מנת להוסיף לטאצ’ הגלאמי, שולבו רקמות מלאכת יד בשילוב פנינים, אבנים ופייטים.

הקולקציה של פלורה בהחלט נותנת מענה למגוון רחב של סגנונות עם מבחר של שמלות ביניהן: שמלות קלאסיות עם טופים משגעים וחצאיות דרמטיות יותר, שמלות בסגנון בוהו מושלם, חיתוכים וטוויסטים בגב, סילואטים צמודים עם רקמות של שנות השבעים, אורכים שונים וכמובן טרנד הקרופ טופ שאנחנו כל כך אוהבות שנראה שהולך להישאר לעוד הרבה זמן.

את הלוקים עוצרי הנשימה הללו תוכלו למצוא בבוטיק פלורה בחיפה, שכבר מזמן הפך למוקד עלייה לרגל לא רק לבנות הצפון אלא לכלות מכל הארץ.

 זוהר צפוני: פלורה 2016זוהר צפוני: פלורה 2016 זוהר צפוני: פלורה 2016זוהר צפוני: פלורה 2016  זוהר צפוני: פלורה 2016

זוהר צפוני: פלורה 2016

זוהר צפוני: פלורה 2016

זוהר צפוני: פלורה 2016

זוהר צפוני: פלורה 2016

זוהר צפוני: פלורה 2016

זוהר צפוני: פלורה 2016  זוהר צפוני: פלורה 2016

את השמלות ניתן להשיג בבוטיק פלורה. לפרטים נוספים לחצו כאן

קטגוריות
שמלות כלה ועוד
תגיות
פלורה,שמלות כלה
Menu Title
x