זרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחי | מגזין חתונות – מיי דיי

זרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחי

החתונה של היום לא רק מביאה איתה אווירה טרופית, קוקטיילים והמון שמחה, אבל גם סיפור מרגש על ההכנות של ניקול ואביחי לחתונה והדברים שחשובים באמת

החתונה של ניקול ואביחי היא ללא ספק חתונת הקיץ האולטימטיבית – חתונת צהריים שמחה וצבעונית עם בריכה גדולה ומוזיקה מקפיצה, וזוג נוטף סטייל שבחר לשלב ביום החתונה את אחת האהבות הגדולות שלו: מקסיקו!

ניקול ואביחי לא סתם בחרו במקסיקו כקונספט לחתונה; ברגעים אלו ממש הם בדרכם להגשים חלום – לעבור למרכז אמריקה ולהקים הוסטל על חוף הים. אביחי ילמד את האורחים גלישה וניקול, שבזמנה החופשי מעצבת ותופרת בגדי ים, תוכל להתמקד באהבה שלה לעיצוב ועל הדרך תדאג שכל האורחות תלבשנה את בגדי הים בעיצובה – אנחנו ללא ספק מחכות להזמנה!

ניקול ואביחי חיפשו לחתונה לוקיישן שיתאים לאווירה הטרופית, ובחרו בגן האירועים “ירוק על המים” שבקיבוץ חולדה. ליום אחד הם הפכו את הגן למסיבה מקסיקנית שמחה במיוחד: כובעי סומבררו ענקיים פוזרו ברחבי הגן, קקטוסים, פרחים צבעוניים וגולגולות מחייכות קישטו את השולחנות, וקיר גדול שלצדו אביזרים קיציים לצילום תמונות הוצב בגן והזמין את האורחים להצטלם.

זרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחיזרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחיזרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחי זרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחי

אפשר לראות מהתמונות כמה שמח ומאושר היה יום החתונה של ניקול ואביחי –  וניקול מוסיפה ומספרת כי ההכנות לחתונה היו עבורה משמעותיות לא פחות מהיום עצמו. ההכנות כולן נערכו בצל מחלה קשה של אמה של ניקול, ואחת הסיבות לכך שהזוג תכנן את החתונה במשך שנה שלמה הייתה תקוותם כי אמה של ניקול תתאושש ותוכל לרקוד איתם על הרחבה.

ההכנות הרבות עזרו לניקול לשמח ולעודד את אמה בתקופה הקשה, ואחד מרגעי האושר בכל התהליך היה הרגע בו מצאה ניקול את שמלת הכלה. מההתחלה ניקול לא תכננה להוציא סכום כסף גדול על שמלת הכלה, אבל לאמה הייתה תכנית אחרת: ״אני מהכלות שלא מאמינות בלשפוך כספים על שמלה ליום אחד, ולכן מהתחלה חיפשתי שמלות במחירים נמוכים עבור יום החתונה. יום אחד נתקלתי בתמונה של שמלה שממש אהבתי ושלחתי לאמא שלי לראות. השמלה חרגה מהתקציב שלנו אבל חשבתי שאולי זה יעזור לנו למצוא משהו בסגנון שכן יתאים. אמא שלי ישר אמרה שאין כזה דבר והכריחה אותי לקבוע פגישה עם המעצב של השמלה”. כך הגיעו ניקול ואמה למעצב ליאור צ׳רכי שמהר מאוד הבין את המצב הרגיש, סידר לשתיים חניית נכים, פינק אותן ודאג שכל החוויה תהיה מהנה ונטולת דאגות ולחצים.

כשלושה חודשים לפני מועד החתונה נפטרה אמה של ניקול. ניקול משתפת אותנו שההכנות האחרונות לחתונה עזרו לה מאוד להתמודד עם האבדה הקשה ולהתמקד באהבה וביופי שסביבה – בדיוק כמו שאמה תמיד לימדה אותה.

ביקשנו מניקול לשתף אותנו ברגע אחד זכור ביותר מהחתונה: “האורחים מספרים שפרפר לבן ענק ליווה אותי מהחדר ועד החופה, וחג בסיבובים סביב החופה עד שנגמרה. ניסו להראות לי אותו אבל היה קשה מדי עם ההינומה והבכי. אח שלי לחש לי במהלך החופה ‘תסתכלי למעלה, אמא פה!’ והצביע על הפרפר. הפרפר היה איתנו בחופה עד הרגע שאביחי שבר את הכוס”.

זרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחי

 

זרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחי זרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחיזרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחי

 ניקול ואביחי, אנחנו רוצות להודות לכם ששיתפתם אותנו בחתונה שלכם. הסיפור שלכם היה לנו להשראה והזכיר לנו את הדברים החשובים בחיים. אנחנו מאחלות לכם המון שנים מאושרות יחד, הרבה חופש, אהבה וכמובן גלים.

זרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחי זרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחי

זרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחי זרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחי

זרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחיזרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחי זרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחי זרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחי זרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחי זרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחי זרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחי זרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחי זרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחי זרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחי זרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחי

זרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחי זרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחיזרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחי זרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחי זרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחי זרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחי זרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחי זרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחי זרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחיזרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחיזרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחי זרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחי זרעי קיץ: החתונה של ניקול ואביחי

כל אנשי המקצוע

 • מקום האירועירוק על המים
 • צילום סטילסאיתמר כהן
 • צילום וידיאודימה גיל
 • שמלת כלהליאור צ'רכי
 • שמלת בריכהגליתה
 • שיער ואיפוררונאל גושן
 • זר כלה ושזירת פרחיםליגל מאיר petite fleur
 • בגדי חתןאסוס
 • הזמנות לחתונההמיתוגיה
 • עיצובבמבי
 • מוזיקהרועי שפילמן
 • טבעותבטבעת זו
 • מגנטיםטרנד 54
 • צמר גפן מתוקסער יאללה מסיבה
 • שיר כניסה לחופההנה היא באה-שבע
 • שיר שבירת כוסlittle richard long tall sally
 • כמות אורחים300
קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונת גן / חצר,חתונות שישי
תגיות
ירוק על המים,רונאל גושן,ליאור צרכי,חתונה עם בריכה
Menu Title
x