חמישה רעיונות מקסימים לחתונה | מגזין חתונות – מיי דיי

חמישה רעיונות מקסימים לחתונה

הרבה פעמים יש כל כך הרבה מטלות ועבודה בארגון החתונה שהדברים הקטנים והמיוחדים נשכחים. אנחנו כאן כדי לעזור לכם להוסיף נגיעות קטנות לחתונה שלא ידרשו הרבה זמן ומאמץ אבל כן יעשו גם לכם וגם לאורחים את ההבדל. הנה חמישה רעיונות שישדרגו את החתונה שלכם וישאירו לכם זיכרון  מתוק הרבה אחרי שהיום הגדול ייגמר:

1)  הוסיפו משהו אישי לחופה

למרות שטקס החופה הוא הליבה של האירוע, הרבה פעמים זוגות משקיעים מעט מאד מחשבה בבד של החופה עצמה. לא משנה איזה סוג של חופה תבחרו, עדיין יש מקום לשלב בחופה משהו משלכם שישאר איתכם גם לדורות שיבואו. זה יכול להיות בד שעבר במשפחה (כמו טלית או שמיכה שהסבתא תפרה), משהו שתתפרו במיוחד עבור האירוע או קישוטים שתכינו בעצמכם בבית. להפוך לבעל ואישה מתחת למשהו שעשיתם בעצמכם או בעל משמעות למשפחה גם יקנה לכם תחושה של שייכות וגם ישמש אחרי זה כמזכרת לכל החיים. אם אתם לא רוצים להכין את החופה לבד, גם אליאור מנצא השדה עושה חופות מדהימות וגם נועה ודפי מ”שתיים רוקמות” יוכלו לעשות לכם חופה בכישרון רב.

חמישה רעיונות מקסימים לחתונה

חמישה רעיונות מקסימים לחתונהחופה: נצא השדה

 

2) מחווה למשפחה קרובה שלא יכלה להגיע לאירוע

לצערנו לפעמים קורה שהאנשים הכי קרובים אלינו לא יכולים להגיע לאירוע, במיוחד כשמדובר באורחים מבוגרים. יש דרך מקסימה ומיוחדת לכלול גם אותם ביום הגדול. כל מה שצריך לעשות זה להכין שלט קטן עם השם שלהם ולהצטלם איתו ביום החתונה. זה ירגש אותם וכמובן, גם אתכם.

 חמישה רעיונות מקסימים לחתונה

 

3) תעסוקה לילדים

פתרון יצירתי למי שרשימת המוזמנים שלו גדושה בילדים. במקום שהקטנים יתרוצצו בכל מקום וימנעו מההורים שלהם להשתתף בחגיגות, למה לא לחלק לילדים ערכת צבעים. הם יהיו מבסוטים, והכי חשוב, ההורים שלהם יוכלו להצטרף אליכם לחגיגות.

חמישה רעיונות מקסימים לחתונה

 

4) ספר אורחים

ספר אורחים יכול להיות מזכרת מקסימה מהחתונה. אפשר תמיד ללכת על ספר אורחים קלאסי (כמו שמוצאים לפעמים בכניסה למלונות) בו כל אורח כותב ברכה, או אפשר גם להיות יצירתיים. הנה רעיון נחמד לספר אורחים ייחודי: קחו מילון ובקשו מכל אורח לסמן את המילה שנראה לו שהכי מייצגת אתכם ולכתוב ליד זה את הברכה שלו. לכם יהיה כיף אחרי זה לגלות איזה מילים בחרו האורחים ולאורחים יהיה הרבה יותר מעניין לכתוב לכם את הברכה.

חמישה רעיונות מקסימים לחתונה

 

5) ספרו קצת עליכם דרך העיצוב

למרות שהאורחים שלכם אמורים להכיר אותכם היטב, החתונה שלכם יכולה להיות הזדמנות עבורם להכיר אתכם אפילו עוד יותר. חשפו בפניהם פיסות מידע מקסימות עליכם שהם לא ידעו. זה יכול להיות איפה הכרתם, חוויה שעברתם ביחד בחו”ל, שמות החיבה שלכם אחד לשני או כל סיפור אחר מחייכם הזוגיים.

חמישה רעיונות מקסימים לחתונה

חמישה רעיונות מקסימים לחתונה

חמישה רעיונות מקסימים לחתונה

קטגוריות
השראה,home recent posts
תגיות
עיצוב ופרחים,DIY,חופה,ספר אורחים
Menu Title
x