חני וחולי בפיצ'ונקה | מגזין חתונות – מיי דיי

חני וחולי בפיצ’ונקה

ראשון שמח לכולם! אנחנו פותחות את השבוע עם זוג צבעוני, ססגוני ושהגיע אלינו היישר מארגנטינה – כל אחד בנפרד. חני וחולי עשו עלייה מארגנטינה ב2002 אבל לקח חמש שנים עד שנפגשו בישראל. ב2007 פגש חולי את חני במקרה בחוף הים, בזמן שהוא ואבא שלו, ששניהם סקיפרים, היו על היאכטה שלהם. אבא של חולי היה זה שדחף אותו להזמין אותה לצאת, וחולי הציע לה לבוא איתם להפלגה מתישהו וכך השיג את הטלפון שלה ומשם הכל התגלגל. מאוחר יותר, כשחולי הציע לחני נישואין הוא לקח אותה לאיפה שהכל התחיל, והציע לה להתחתן איתו על היאכטה, מול הנוף המקסים של הים.

את החתונה בחרו לעשות בפיצ’ונקה, מסעדה כפרית בנס הרים, בצפון, השניים מאד אוהבים טבע ופשטות והמקום הזה היה בדיוק מה שחיפשו.

את צילומי החתונה עשו בחווה חקלאית שנמצאת ליד המסעדה. במקום יש אישה שמגדלת את הכל לבד, הכי אורגני שיש. הם אהבו את הלוקיישן ובדיעבד חולי מספר שהתוצאה הייתה אפילו יותר קסומה ממה שחשבו. במקום היו המון חיות, והאור שנשבר על העצים באותה השעה יצר אווירה כפרית אותנטית מקסימה.

בת דודה של חני היא מעצבת גרפית והיא עיצבה לשניים את הזמנת החתונה, מספרי השולחן ופתקיות ההושבה. חני הכינה את ספר האורחים בעצמה,  והזמינה את האורחים לכתוב להם ברכות על לבנות קטנות מעץ.

החתונה הייתה ממש כייפית ושמחה וחני וחולי שמחו ששמרו על כמות אורחים מצומצמת ואינטימית, וחגגו עם האנשים שהכי קרובים אליהם. במהלך המסיבה ביקשו מהדיג’יי שישים גם קצת מוזיקה בספרדית והאורחים קיבלו Mate, משקה ארגנטינאי שמכיל קש ועשבים עם מים חמים.

אהבנו מאד את הצבעוניות של לבוש החתונה של החתן ואת זר הפרחים התואם של הכלה. אין ספק שמדובר בזוג שגורם לנו לחייך ולתמונות שפשוט עושות לנו כיף ראשון על הבוקר. מזל טוב מקסימים!

חני וחולי בפיצ'ונקה חני וחולי בפיצ'ונקה חני וחולי בפיצ'ונקה חני וחולי בפיצ'ונקה חני וחולי בפיצ'ונקה חני וחולי בפיצ'ונקה חני וחולי בפיצ'ונקה חני וחולי בפיצ'ונקה חני וחולי בפיצ'ונקה חני וחולי בפיצ'ונקה חני וחולי בפיצ'ונקה

כל אנשי המקצוע

  • מיקוםפיצונקה
  • צילוםדויד סקורי
  • שמלת כלהמיכל גושטוזה
  • שיערשרון לוי
  • איפורשלי לאון
  • נעלייםMarko
  • בגדי חתןTommy Hilfiger, Celio
קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונות אינטימיות,באווירה כפרית
תגיות
מועדון sup,פיצונקה,חתונה כפרית
Menu Title
x